בואו נעשה מפגש בנתב''ג ביום שהם ינחתו בארץ :>

בואו ניתן להתלהבות לרדת קצת ואז נראה

כי כולם כאן עוד נסערים ומתלהבים מזה שהם באים. לאט לאט, נשיג תאריכים שהם באים. נראה באיזה שעה הם ינחתו, הייתי רק רוצה להעיר את תשומת לבכם לעובדה שלסלבריטיז יש אופצייה לצאת מיציאה נפרדת במיוחד בגלל אירועים כאלה. לגיטימי שאולי הם יבחרו לקחת אותה. כי אחרי הכל הם גם אנשים הם רצונו/צרכים/ ורגשות ועד כמה שהם מדהימים הם לא תמיד צריכים להתחשב בנו. אז בואו קודם נגיד לגשר ואז נדבר על איך נחצה אותו

BlackHeadAndy

New member
הם לא יצאו מהיציאת VIP

רק אנשים מאוד מפורסמים יוצאים משם וכאלה שיודעים ב100 אחוז שיהיה באלגן אם הם יצאו רגיל, כמו מדונה או ראשי ממשלה או משהו. אבל רציתי לדעת אם יש למישהו מושג כמה ימים לפני ההופעה הם יגיעו, כי אני יגיע מחו"ל רק 2-3 ימים לפני. הם אמרו שהם רוצים גם לטייל פה אז השאלה אם הם יעשו את זה לפני או אחרי ההופעה?

A Modern Myth

New member
אני מניחה שאם כבר, אז לפני ההופעה אצלנו

כי- August 08, 2010 – Osaka, Japan Summer Sonic Festival (Buy Tickets) August 21, 2010 – St.Polten, Austria Frequency Festival (Buy Tickets) כשההופעה אצלינו ב18 וההופעה הבאה באוסטריה ב21, יש להם יותר זמן פנוי (10 ימים, נגיד 8 או 7 בלי הטיסות) אחרי יפן להיות פה ולא לפני אוסטריה שזה רק 3 ימים.

תקשיב, אנחנו חודשיים+ לפני הופעה

בבקשה.. אנשים, תירגעו שנייה עם התכנונים. אנחנו נדע מתי הם מגיעים לפה רק איזה שבוע לפני או משהו כזה. ככה זה הולך בדרך כלל עם הדברים האלה

tool2

New member
וואי איזה מוזר זה

איזה מוזר זה לשמוע שעוד חודשיים+ זה ההופעה חחחח הייתם מאמינים?! ובאמת מוקדם לדעת מתי הם יבואו.. אבל חייבים לעשות מפגש כל הפורום לפני! ומה עם הערב ההוא שהציעפה אחד מאיזה מועדון? ערב 30STM נשמע מעניין! יש פה הרבה מעל 18 אז לפחות שהגדולים יחגגו את זה חח.. שני יש עם זה חדש?

נופ. עדיין מחכה לתשובה מהבנאדם

אבל אם את רוצה לעשות מפגש כל הפורום, אז אנחנו לא יכולים לעשות את זה שמה. זה חופש גדול, אנחנו נעשה מפגש. אל דאגה. כמובן שזה בתכנון שלי. כי בתכנון שלי לקחת מכולם גם כסף במפגש הזה ולנסוע עוד באותו היום להביא לכולם את הבנדנות

tool2

New member
תכלס זה כל כך יעזור הבנדנות חחח

כשהייתי בהופעה של סימפל פלאן שנה שעברה באוגוסט זה היה בדיוק באותו מקום והיה ר=ו=ת=ח! זה היה אשכרה מרק אנושי! תכינו את עצמכם לשיא של חום ולחות.. בהופעה ההיא חילקו בנדנות של הפסטיבל של פלאפון וכמה שזה נשמע מגעיל זה עזר לנגב את הזיעה חחחחח כי כולם שם פשוט נטפו!! אבל למרות שכולנו נהיה רטובות בכל מקום אפשרי, זאת חוויה בלתי נשכחת אני בטוחה.

RenanaD

New member
הביתנים לא סגורים

והחום זוועה... לפחות ככה היה בפסטיבל המוזיקה של פלאפון בשנה שעברה, שהיה בביתן 15 אאל"ט.

Xx Haley xX

New member
../images/Emo17.gif דווקא לא ממש חם בביתן 1.

הייתי שם בהופעה והיו הרבה אנשים והכול.XD ולא היה ממש חם, אז לא באים עם ארוך כאילו אנחנו בקוטב הצפוני.XD למרות שהייתי עם חולצה ארוכה אבל עם מכנס קצר חח. זה לא יהיה כל כך נורא. אבל סביר להניח שמי שידחף יהיה לו חם.

באמת? שיט

טוב. פלסיבו הולכים להיות שפן הניסיון שלי. אני אתמודד עם החום. נתמודד.. אנחנו חיים בישראל חום ומחנק הם חלק מחיינו

רציתי רק לשתף

(מוחעחעחעחע) שקניתי כרטיסים. טוב.. יותר נכון הזמנתי (עדיין לא הגיעו, אמא שלהם) תוך שבוע אמורים להגיע להדרן... אחח. מרגיש טוב. +קניתי ת'דיסק האחרון. (אני יודעת, אני יודעת, לא מצאתי בשום מקום ולא תמיד נשאר לי כסף.) טוב, עפתי ללמוד למגן

STEMINEM

New member
וואי זה חובה !!!

כולם עושים ככה... בעיקר עם קבוצות כדורגל

למעלה