בואו נעשה מפגש בנתב''ג ביום שהם ינחתו בארץ :>

shirit111

New member
למה אנשים פה נסחפים כל כך??

אז כמה בנות יצרחו ג'ראד תעשה לי ילד.......סו וואט? מה כבר יקרה? למה הן הבנות שלי שאני צריכה להתבייש בהן?? וחוץ מזה -הם פאקינג באים!!!!!! אני לא יודעת מה אתכם אבל אני הולכת לנצל כל שניה ושניה שהם פה כדי להראות להם כמה אני מעריכה את זה שהם באו כי אני יודעת שזו הזדמנות חד פעמית ובלי קשר בואו נפסיק להתעסק בשטויות ובפרטים הקטנים כי תכלס באמת אנחנו עדיין לא כ"כ יודעים איך הכל יתנהל....באמת יש עוד הרבה זמן...

../images/Emo45.gif

מסכימה עם הרוב. כרגע כל מה שרחוק מאיתנו עוד רחוק מאיתנו ואין טעם אפילו לתכנן לטווח הזה, כי עד שלא נהיה קרובים להופעה לא יהיו לנו פרטים כדי לדעת מה לעשות עם עצמינו. הדבר היחידי שאני לא מסכימה איתו זה שמי שצורחת ג'ארד תעשה לי ילד.. כן צריכה להתבייש בעצמה. אבל לכי תדעי זאת רק אני,. אני מעריכה את ג'ארד כשחקן וזמר, הוא נראה טוב. אבל אני מסתכלת עליו כמוזיקאי.. ואני ממש לא אוהבת פאנגירלז, הן עולות לי על העצבים. אויאויאוי לפאנגירל שתהיה בהופעה מאחוריי ותנסה למשמש אותו. כי ברצינות, אני אדפוק לה מרפק

RenanaD

New member
אני דווקא חשבתי על משהו אחר

הרי אפשר לדבר על זה שעות: "הם אוהבים לדבר עם האשלון, ואנחנו לא נצרח בהיסטריה", "הם יהיו עייפים אחרי הטיסה, וברור שתצרחו", "כן", "לא" וכו'. אז יש לי רעיון. למה לא לשאול אותם? יש להם טוויטר. אפשר לתקשר איתם ישירות. ננסח הודעה מנומסת בסגנון "תרצו שנבוא להגיד לכם שלום בשדה התעופה או שאתם מעדיפים שלא?" ונראה מה הם יענו. ירצו - נבוא בכיף. לא ירצו - נפגוש אותם בהזדמנות אחרת ונהנה לא פחות. לא צריך להיות קרציות, גם הם בני אדם. אל תשכחו את זה. ובכל מקרה, עכשיו זה מוקדם מדי. יש עוד 3 חודשים וחצי עד ההופעה!

RenanaD

New member
תודה!

אני רוצה לשלוח את ההודעה
הם אף פעם לא ענו לי... למרות שכשחושבים על זה, מהפרופיל של האשלון הישראלי זה ייראה יותר נחמד. טוב נראה, באמת שזה מטומטם לדבר על זה עכשיו. הרבה יכול לקרות ב-3 חודשים.

A Modern Myth

New member
איך אפשר כבר לענות לשאלה כזו?

"לא, אל תחכו לנו לא יהיה לנו כח לראות אתכם"? או שג'ארד יצא באיזה תשובה מתחכמת לזה שהם תמיד שמחים לראות את המעריצים שלהם, או שהם פשוט לא יענו-מה שסביר יותר שיקרה. אפשר לשלוח הודעה ולשאול אבל אני לא חושבת שזה יבהיר משהו יותר ממה שאנחנו יודעים עכשיו.

RenanaD

New member
בכנות

אני אשאל אותם בצורה הכי סימפטית ומתחשבת שיש - "אנחנו יודעים שהטיסה ארוכה וכנראה שתגיעו סחוטים. אנחנו מבינים שכנראה תעדיפו את הפינה השקטה שלכם, במקום רעש והמולה ותמונות וחתימות. אנחנו באמת לא רוצים להכביד עליכם. יהיו עוד הזדמנויות להפגש בארץ. תרצו שנעשה לכם קבלת פנים בשדה התעופה או לא? מה שלא תהיה התשובה, אנחנו נבין ונתחשב
" משהו בסגנון הזה, ושיענו מה שבא להם.

shirit111

New member
לא חבל על כל ההתחבטויות?

כבר הבנו שלא משנה מה נחליט הרי זה לא בשליטתנו ויהיו אנשים שלא קשורים לפורום ויבואו בכל מצב..... בלי קשר- או שבעצם עם הכי קשר, אני חושבת שאין מצב לא לקבל אותם....נראה לי שבאמת יש מצב שהם יעלבו אם אף אחד לא יבוא...תחשבו כבר שנים שהם עושים הופעות בכל העולם והם רגילים לזה לגמרייי

RenanaD

New member
לא מסכימה איתך

תארי לעצמך מצב, ממש לא היפותטי: הם מגיעים לארץ, אחרי יותר מ-20 שעות טיסה, סחוטים ועייפים. יקירה, סלחי לי, אבל הדבר האחרון שהם ירצו לראות זה אותך. הם ירצו להגיע למלון, לפרוק את הדברים שלהם, לנוח כמו בני אדם, ואז להתפנות לדבר איתך. אני לא רואה שום סיבה הגיונית לכפות את עצמי ואת הנוכחות שלי במצב כזה. ולא כדאי גם לכן. הרגל הוא לאו דווקא משהו טוב, ויכול מאוד שהם שונאים את המנהג הזה. הדרך הכי טובה לא להעליב או לפגוע בהם, היא לכבד אותם. הם בני אדם, בדיוק כמוכן. מותר להם לרצות קצת שקט שניה אחרי טיסה מטורפת.

shirit111

New member
ברור

אבל זה לא מבייש אותי, היא צריכה להתבייש בעצמה וזאת בעיה שלה אם היא תצרח דברים כאלה....... ודווקא אני חושבת שהן מצחיקות חחחחחחח תראי לך הופעה בלעדיהן...יהיה קצת יבש לא?

ממש לא

לפחות אם ג'ארד יתקרב אליי לא ימעכו לי ת'אמאמא של הצורה כדי לגעת לו ב...חבילה

DarkSecretLove

New member
מסכימה עם אנני לא צריך להציק להם יותר מדי

אני חושבת שנראה אותם לפי הופעה ואחרי הופעה ואם יצא נפגוש אותם במהלך השהות שלהם בארץ. אחרי טיסה ארוכה שכזאת אני חושבת שהם לא ירצו לראות חבורה של בנות עם חיוכים מפה עד לעזה על הפנים וניצוץ של מטורפות בעניים.

chen krispin

New member
לדעתי צריך להיפגש איתם

להראות נוכחות ושאוהבים אותם :) חוחוץ מזה אם לא נארגן משו כדי ללכת בטוח יהיו את האלו שילכו ויצרחו "ג'ארד תעשה לי ילד" אם נרצה או אם לא...

Xx Haley xX

New member
../images/Emo17.gif../images/Emo45.gifבכול מצב ילכו, לא משנה מה.

אין מצב שיקרה שתבוא להקה לארץ ולא היו שם לקבל אותה.:)

chen krispin

New member
כן זה מה שאמרתי..

בגלל זה לדעתי צריך ללכת לשם להראות שלא רק זה קיים ואולי אפילו לנסות לראות אותם לא רק שם.. איפה שהם יהיו

Xx Haley xX

New member
../images/Emo17.gifחח נאא, לא צריך להיות סטוקרים.~

מספיק בשדה תעופה ובהופועה. ואני בטוחה שאנשים יתקלעו בהם ב"טעות" או לא בטעות מתי שהם יסתובבו בארץ. לא צריך להיות עלוקות.XD אבלבהצלחה למי שינסה.~

למעלה