בואו נעשה היכרות

candybox

New member
חחחחחחחחח תאומיתי!

אמרנו חווה! אמרנו צפון! בואי איתי, נגור באיזה אוהל

2אמאשל

New member
הי סיגל

אני רוצה להחליף כמה מילים אישיות איתך. תיצרי איתי קשר במסר אישי, עם כתובת המייל שלך או נייד ואני אחזור אליך. לצערי אני לא מצליחה לשלוח מסרים אישיים, בעיה במחשב או במי שמשתמשת בו. לגבי נושא הפוריות יש לי מידע נוסף

orit281

New member
יאללה בכיף

אורית 28 נשואה לאיש קבע שנשוי לצבא גם וגרה ליד אשדוד

Sphinga

New member
נעים מאוד -

אנחנו ספינג'ה וספינג' (על שם הסופגניה המרוקאית שאני חולה עליה) בעלי בקבע וכרגע שנינו בלימודים - ובעלי חרשן חבל"ז אז ברוב השבתות הוא יושב ללמוד ואני מציקה לו

שרה כהן1

New member
שבוע טוב

שלום לכולם! שמי תמי מאזור מודיעין , אמא ל- 4 מקסימים וכמובן נשואה לאיש קבע. כל הכבוד למקימי הפורום . הוא מעניין ובהחלט נדרש. מקווה לשמוע ולהשמיע כמה שיותר. שבוע טוב קל ובריא לכולם.

2אמאשל

New member
../images/Emo99.gifגם אני פה

אמא לשני אוצרות בת 10 ובן 5. אשה בזכות עצמי ועובדת במקצוע טיפולי. נשואה לסא"ל ביחידת לוחמת, לשמחתי לא לוחם. גרה בראשון. המוטו שלי לזוגיות והורות עם איש צבא קבע: הבעל/אבא הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, גם כאשר הוא נוכח-נפקד בחיינו. יישומים של זה כתבתי בעבר ואכתוב בעתיד, כי זה מה שמחזיק אותנו ואת הילדים שפויים גלית

אהבת M

New member
מכינה לעצמי את הקרקע לתקופה הקשה:

גמני אשת איש... שלושה גמדים יש לנו פז"ם ופז"מנו עוד לפנינו החל מהקיץ הקרוב אתחיל לקטר ואיפה לקטר אם לא פה?? טוב שנולד הפורום הזה.

אמאבולי

New member
נעים מאד

אשת איש קבע. אמא ל- 2 בנות משגעות בנות 8 חודשים, ו- 3 ו-8 חוד'. כרגע מאזור המרכז, חושבים על מעבר לדרום בעקבות תפקיד חדש. כל הכבוד למקימי הפורום. אכן-נדרש ונחוץ. מקווה שיהיה פורה ומעניין!

למעלה