בואו נעזוב הכל ונודה עם יד על הלב !!!!!!

צאטמן14

New member
בואו נעזוב הכל ונודה עם יד על הלב !!!!!!

מאז שהתוכנית עלתה לאוויר, התוכנית עשתה לנו רע כצופים התחלנו לאהוב לשנוא,, והופתענו בעצמנו שאנו בכלל כללו לא חשוב לאיזה צד את/ה שייך, לא טוב לך (אם אני טועה תתקנו אותי) אני מאמין שהעם היה צריך משהו להוציא את תיסכוליו על המצב הכללי על המצב הביטחוני,, שימו לב, את מי מעניין פוליטיקה שיש האח הגדול? מסקנה-ריאליטי עושה לנו רע כצופים

זואי35

New member
כמה שזה נכון

לא מזמן כתבתי מסר פרטי לאחת החברות כאן, והתוודתי בפניה שאני מחכה בקוצר רוח שזה יגמר..שרק יגמר כבר! התוכנית הזו לקחה אותי למקומות הזויים, הוציאה ממני דברים שליליים שאפילו החיים עצמם לא הוציאו ממני , לפעמים היה נדמה לי שעם ישראל השתגע.. מה שבטוח שאני נגמלת מריאליטי אחרי האח הגדול. חוזרת לפינה השקטה שלי.

diagonal1

New member
העניין הוא שזה ריאלטי שמשודר 24 שעות ביום.

בניגוד לשאר תוכניות הריאלטי.

מרגישה כמוך זואי

מעבר למעורבות הרגשית, העצבים וכו', אני גם מבזבזת זמן יקר שאין לי על כניסה לפורום או צפיה בערוץ 20 אני לא מבינה איך אכפת לי כל כך מאנשים שאני בכלל לא מכירה בעונה הבאה אראה רק את התכניות ואשמור על ריחוק...

SharonPL

New member
מסכימה איתך

לא מובן לי מאיפה מגיעה כמות שינאה כזו גדולה לדמות שמופיעה בטלוויזיה ולא פגעה באף אחד ישירות. ולא משנה אם זה כלפי, יוסי, עינב, שפרה או כל אחד אחר מהדיירים.

צאטמן14

New member
שרון-אנחנו שבויים של התקשורת :(

היא מחליטה לנו מה על סדר- היום, היום,ומה יהיה מחר היא מחליטה לנו את מי לבחור,ואת מי לשנוא ואנחנו כמו בובוות מריאנטות על חוטים,,,, במקום שהתקשורת תתעסק במה שהכי חשוב כמו ,ביטחון פנים, כלכלה, רווחת האזרח ,, וכו......

טפלון אתה !

התקשורת עוסקת בביטחון וכלכלה ובכל מה שאת רוצה ,את האצבע על השלט את מניח ובוחר מה לראות ! בידור תמיד יותר נעים לעין ולנפש מחדשות ומלחמות . אתה בסופו של יום עושה את הבחירה שלך [ותודה לדמוקרטיה]

צאטמן14

New member
הסוטלן

אולי כי איבדנו אמון בעיצוב דעת הקהל של התקשורת ??? תחשוב על זה שאתה בשירותים :)

אני בשרותים עושה תשבצים

אם איבדת אמון בתקשורת או בעיצוב דעת הקהל שלה או בכל דבר אחר ,דבר בשם עצמך ,תגיד מה אתה מרגיש ואל תקבע עבור ציבור שלם איך הוא מרגיש וכשאתה מנסה להצחיק אל תקטין מישהו אחר תגדיל את עצמך [אפרורפו השינוי שבחרת לניק שלי] תחשוב על זה לפני שאתה מקליד .

נכון אבל התקשורת תלויה גם בנו, והקהל

למעשה מכתיב את המהלכים כי ההפקה חייבת לרצות את הקהל

צאטמן14

New member
ההפקה חכמה,,, היא תרצה את הקהל

למען תוכניות האח הגדול 1,2,3 וכו,,,,,,,, אחרת מי יצפה אם לא נתרצה,,, 3 פרידמנים בעונה הבאה ?? אנו הרוב,,, ופה קבענו בקול אחד ומרובה,, יוסי מנצח לא נותר להם ברירה !!!!!

ראשית אם אמרת "נכון" אז למה ה"אבל "

לא יכול להיות מצב שהוא נכון נקודה ? את בוחרת להיות קהל של מה ! זה שההפקה עושה את מה שהיא צריכה זה לא מחייב אותך לצפות .

קפצילי

New member
עקרונית אתה צודק

לתקשורת יש כוח השפעה אדיר על ההמונים, זה לא סוד. אבל דווקא במקרה של "האח הגדול" זה עובד הפוך: ככל שהתקשורת מנסה להשפיע על ההמונים להוקיע את יוסי, כך ההמונים אוהבים אותו יותר.

קופנגן

New member
זאת בדיוק הסיבה שגזרתי על עצמי גמילה

מאותו רגע שפורסם הסיפור של יוסי, והבנתי עד כמה לקחתי קשה את התוכנית, הפסקתי לראות ערוץ 20. זהו, אין יותר ערוץ 20, אולי דקה פה, דקה שם. חזרנו להרדם עם ערוץ הספורט... ככה, בבת אחת. אפילו את התוכניות בערוץ 2 אני רואה תוך כדי זיפזופ (טוב נו, עזר לי מאד השבועיים האלה שהיו משעממים ביותר) אני נכנס לפורום פעם-פעמיים ביום, מתעדכן במה שמעניין אותי, וזהו. מידת המעורבות ירדה, הכל נכנס לפרופורציה , יוסי ינצח, שפרה תנצח, לבריאות שיהיה להם. אני הרי לא אראה מזה שקל...

diagonal1

New member
אז אתה לא מעודכן

גם יוסי וגם שפרה הבטיחו שאם הם ינצחו הם יתנו חלק מהכסף לגולשים בפורום הזה.

קאראט

New member
חחחח אז בוא נחשב כמה יצא לכל אחד מאתנו

6 x 8 ___ 52 ??
וואלה הבית הזה הטריף את דעתי
התוכנית הזו גרמה לי להשמנת יתר (ברצינות, כל פעם שצפיתי בהם אוכלים, נישנשתי באותה הזדמנות), בקושי צפיתי בחדשות ובקושי ביליתי מחוץ לבית. ברור לי, שלא אצפה באח הגדול 2 אחרי התוכנית הזו, שלום לכל תוכנית ראליטי חדשה. יאללה מתי יגיע 16/12? ובכל זאת מילה אחת קטנה לערוץ 2: תודה לך על התוכנית. אישית, אהבתי אותה.

למעלה