בואו נהיה ריאלייים

Drorrrrrr

New member
בואו נהיה ריאלייים ../images/Emo26.gif

לדעתכם יש מצב ש-TC יגיעו לארץ?

גל GS

New member
לא...

כי אין להם כאן מספירק מעריצים ובשביל 100 מעריצים בהגזמה הם לא יבואו!!! וגם יש את המצב... איזה ביאוס!!!

אמממ...כניראה שלא...

אבל זה ממש לא אשמתם ואני ממש מאמינה שהם רוצים לבוא...אלכס אמר בעצמו שהוא מאוד רוצה לבוא כי אחרי הכל כאן זה ההסיטוריה של ה"עם שלו" וכל זה...וגם אהרון יהודי וזה... אבל החברת תקליטים שלהם לא תיתן להם לבוא כי אין להם פה מעריצים הרבה...(בקושי....)
איזה בעסה!~ חפיף, אני בכל מקרה בקיץ נוסעת לראות אותם
יש לי חברה של המשפחה (בת 20 ומשהו ומעריצה שלהם...) שהבטיחה לקחת אותי איתה ללונדון להופעה שלהם כשהם יעשו סיור הופעות כבר!!! וופי הווו!!! *מתחילה לחסוך כסף* ואגב, דרור, אומרים בוא נהיה ריאליסטיים...לא ריאלים..

לא נראה לי../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אבל שלשום חלמתי חלום מוזר שהם באים ואני בהופעה שלהם והקריין בהופעה אומר קבלו את הדה קולינד והם אמרו hi guys ואז הם התחילו את השיר wherever you will go so latley been wondering who will be there to...... ובדיוק במשפט הזה השעון המעורר צילצל איזה פאק זה???
מי רוצה שחלומי יתגשם??? נראה לי כולם!!!!

crazy4tc

New member
גם לי לא נראה אבל...

אם נגיד... נאסוף חתימות של אנשים שרוצים שהם יבואו ונעשה בלאגן... אז... יש סיכוי!!! מה דעתכם?????? נגיד נבקש מראש1 ומעריב לנוער לרשום משהו על זה אצלהם בעיתון נעביר עצומה באינטרנט... דרך האייסיקיו והלופט... נאסוף חתימות, נצלם קלטת ווידאו שלנו מתחננים שהם יבואו... אני יודעת שזה נשמע ממש ממש מטורף אבל אם נעשה כל מיני דברים כאלה זה דווקא יכול להצליח, סך הכל כולנו גרים בחלקים שונים של הארץ אז זה יגיע כמעט לכל חור! אני מוכנה, השאלה אם אתם...

adi u

New member
ממש לא ריאליסטי

לא זה שדה קולינג יבוא לארץ ולא הרעיון של לאה... לצערי הרב ביותר...

אפשר לנסות כזה דבר...

אבל יש להם כאן ממש קצת מעריצים ואני לא חושבת שהם יבואו להופעה אחת... בלי שום קשר - יש את המצב בארץ שבגלל זה אף סלבריטי לא יבוא...

גל GS

New member
משנה דעה

לדעתי זה אפשרי ואני מסכימה עם לאה!! ולדעתי המצב הוא לא בעיה כי סלבס התחילו לבוא ויטני יוסטון!!! המורדים נטליה אוריירו ועוד כמה... ככה שהמצב לא בעיה

אף סלבריטי לא יבוא?!

מעניין... כי אם אני לא טועה, הרבה מעריצים היו פה כשהיה מצב בטחוני גרוע, וגם עכשיו, וויטני יוסטון בישראל, ויהיו עוד הרבה סלבריטיז שיבואו! זה בכלל לא קשור למצב הבטוחני לדעתי, כי אם באמת היה איכפת להם מהמעריצים, הם היו באים! אפילו אם יש קצת מעריצים! והכי כעסתי, כשרד הוט צ'ילי פפרס ביטלו את ההופעה שלהם בארץ בגלל המצב! זה ממש הכעיס אותי!! אוהבת -

crazy4tc

New member
ויטני יוסטון בארץ???

אתם רואים, נראה לי שלדה קולינג יש מספיק מעריצים בהשוואה לוויטני יוסטון!
ואלכס ואהרון הם האחרונים שיושפעו מהמצב הבטחוני!!! ואם נעשה רעש אני חושבת שנצליח!! ואם לא, אז לפחות נוכל להגיד שניסינו...
חחחחחחח אפשר ללכת לדודו טופז... עד כמה שאני לא סובלת את האיש הזה הוא דווקא יכול לעזור!! מקסימום נבטיח לו ביס מהכתף של אלכס...

aYaLoLy

New member
וויטני יוסטון בארץץ ../images/Emo105.gif

בשביל לערוך ביקור משפחה בדימונה.... לא משהו רציני ו... לצערי הענקקקק אין לTC מספיק מעריצים בארץ כדי לערוך הופעה אבל תמיד אפשר לנסות!! עצומה נשמע ממש טובבב!!!

ט ל i i ש

New member
היום אני אופטימית....

בואו לא נייהיה כאלה ונגיד...אין סיכוי!!! יש גם אם הוא קטן עלוב וקלוש יש..!! כל עוד יש באלכס הרצון להגיע לארצ יפה זו הוא ינסה..!! וברוך השם המצב הביטחוני ישתפר והוא הולך להשתפר..!! אז הם יבואו ואנחנו כולנו נלך ונהנה ודודו טופז ינשך את אלכס...!!!!! אז ככה בואו תיהיו אופטימים...!!

גל GS

New member
../images/Emo45.gif

ורק לתיקון ויטני לא באה לבקר משפחה בדימונה אלה היא באה לארץ כדי שיותר מפורסמים יבאו לארץ והיא מתארחת בדימונה אצל האיש משדואג לשחורחם משהו כזה...

taltal girl

New member
אלא* ../images/Emo25.gif

פאק, היא בדימונה
נמנמ, דה קרוב אלי
אהה, וגם טאטו מגיעות לארץ, למי שלא יודע

וגם ריצ'ארד גיר מגיעה בשבוע הבא!

שמתם לב שמתחילים להגיע אלינו גשם(טוב... אז טיפות!) של סלבריטיז!! אוהבת -

juliajk

New member
הממם.....

נירא לי הראיון להשות קצת ראש. גם אם זה לא יצליח זה לא יזיק