בואו נדבר על הארגון היציג.....

אתה מתבטא כמו בריון

"מי אתה?" אני אדם שיש לו זכות להתבטא כמו כל אדם אחר. למיטב ידיעתי שמרתי על שפה נקיה-דבר שאי אפשר לומר על תגובתך. אם נדרשה איזשהי הוכחה לנכונות טענותי הרי היא האגרסיביות הבזויה הזו.

yoelbeker

New member

תהמס

New member
היי קוביקו, אני מסכים למה שכתבתה, היתה יכול

להתנצל בצורה מכובדת, והיינו ממשיכים לשמוע את דעתך, חבל לי.

סליחה אך זו הטעות,,,

בס"ד

בפשטות, על מנת להקים ארגון יציג, חייב שייערך מפקד כללי כהחלטת הממשלה, וחברי הארגון אלו שיבחרו דמוקרטית .
במשך שנים ניסו לאחד בין הארגונים ללא הצלחה, לכן רק מפקד ובחירות מכלל הנכים ללא יוצא מן הכלל.
כמובן שהכל תלוי ברצון כולנו , אך להחריג את אלו שפעלו שלא במסגרת ארגון זה לעג לרש ואין זה רציני.

לפני הכל , רבע מליון נכי ביטוח לאומי חייבים לקבל את המידע בדבר האפשרות להקמת ארגון יציג, מכתב / פרסום .

זו הדרך האמיתית המסירה כל טענת מאן דהוא לכתר.

שאלה עקרונית האם חברת האיבזור

האם אחרי 5 שנים חברת האיבזור גובה תשלום
עבור חילוץ ועבור תיקונים
אף על פי שבזמן ביצוע ההתקנה נאמר שכל עוד יש לי הרכב הזה
ינתן שרות ללא תשלום !!
הרכב משועבד לביטוח לאומי ולפני שאני פונה אני מבקש לדעת מה מצבי
תודה ויום טוב

yoelbeker

New member
החברה מפרקת את האיבזור

כי בלי הפירוק אינך יכול למכור את הרכב.
ביטוח לאומי במסגרת התשלומים של האיבזור כוללת גם אחריות ותיקונים לאיבזור ללא תשלום.
לא הבנתי את השאלה בנושא השיעבוד, אתה חייב לשעבד את רכבך לביטוח לאומי (את זה הם עושים) אתה חייב לבטח את רכבך כולל האיבזור בביטוח מקיף ולשעבד את הפוליסה לטובת ביטוח לאומי ולהעביר עם קבלת הפוליסה העתק לביטוח לאומי.

יואל בוקר טוב

יש לי את הרכב מ 06 כך שאני יודע שהרכב משועבד במלואה
לביטוח לאומי כמו כג ממונע משועבד למשרד הבריאות .
הבעיה שביקרתי בחברת האיבזור ונאמר לי שמהיום
התיקונים +חילוץ זה בתשלום שאלתי כמה עולה לא הייתה תשובה .
אני קיבלתי את הרכב בסוף 06 היות וההתקנה לקחה 5 חדשים .
ובמעמד זה נאמר לי שהאחריות והטיפולים הם כול עוד הרכב ברשותי .
אני לא מתלהב לעבור פעם נוספת את הסגאה ( הויאה דלרוזה שעברתי אז ) לפני שאני פונה לביטוח הלאומי ועושה בג"רסים.
אני רוצה לדעת עם יש לי קייס ומה נהוג בענף
יואל אני מצפה לתשובתך
מה גם שהרכב בבעלות מלא של הביטוח הלאומי !!

תודה ויום טוב

yoelbeker

New member
לא ידוע לי על דבר חדש זה.

למאבזרים שי אחריות לאיבזור בהתאם להסכם עם ביטוח לאומי, לפי הסכם בין המאבזרים לבין ביטוח לאומי האיבזור עד 3 חודשים, תערות מכרז בין המאבזרים מי שיחתום לך ויתחייב על סיום האבזור אותו תיקח....ב 2007 אני סיכמתי על 100$ ביום פיגור, לצערי לא קיבלתי כלום כי קיבלתי הרכב לפני הזמן.

הבעיה שהם טוענים שהאחריות רק ל5 שנים

יואל למי בביטוח הלאומי אני צריך לפנות בסניף חולון אין עם מי לדבר .
מי אחראי על נושא הרכב בירושלים יש לך האימל שלהם
השמח לקבלו , תודה על העזרה עד היום .
אני תקווה שאתה לא מתרגש מההומור הפולני שלי
אני יליד הארץ אך בדמי זורם דם פולני טהור משני הצדדים.
מה לעשות העולם מצחיק אז צוחקים מה נשאר לנו !!!!

yoelbeker

New member
זה שזה ל 5 שנים הם צודקים,

האחריות של האיבזור ותשלומי הביטוח הלאומי עבור התיקונים והחילוץ היא עד לתקופה שאתה יכול להחליף רכב אחר...אם אתה ממשיך להשאיר הרכב זה כבר על חשבונך.

ירון, אני אסביר למה כוונתי

נכון להיום כאשר אנו שומעים על ריבוי ארגונים, דבר שמעלה תמיהה (באופן עקבי) על פעילות מנהלי אותם ארגונים- קיים הנושא של חשש לניגוד אינטרסים. אילולא היה קיימ חשש כזה לא הייתי מעלה את האפשרות הזו.
בסופו של דבר, גם אלה שפעלו במסגרת ארגונים קיימים ידרשו בשלב מסוים ע"י הארגון היציג לקבל את מרותו ואת החוקים המחייבים שלו. זה מתבקש מעצם הדרישה להקמת ארגון כזה ומהטיעונים נגד ריבוי הארגונים הקיימים. אז בסופו של דבר נדרשת כאן החלטה לויתור על עמדה בראש ארגון קים לטובת ארגון גדול יותר. רוצים שלא להחריג אנשים? אדרבא. כיצד אתם מתכוננים לוותר על הקיים ולגבש חוקים מחייבים?

ריטהלה

New member
איש במעיל שחור

אני סבורה שבראש ארגון יציג חייבים לעמוד אלה המתאימים ביותר למלא תפקידים אלה. הן מבחינה השכלתית, הן מבחינת ניסיון, והן מבחינת כישוריו ויחסי הציבור שלו. יושרו ויושרתו על פי המלצות קודמות.
אם המועמד מילא גם תפקידים בכירים בארגונים אחרים ועדיין עומד בקריטריונים הנ"ל, הרי זה רק לטובה.

yoelbeker

New member
ריטה מי שייבחר הוא שיהיה בראש....

ואז לא תהיה לנו ברירה...איך אומרים ברומנית?: איך שאתה מציע את המיטה כך תישן"

את צודקת. שימי לב

לכך שכתבת "מילא תפקידים בכירים" בלשון עבר. כלומר עדיין לא יוכל למלא תפקיד בשני מקומות במקביל. או שאולי את סבורה אחרת?

ריטהלה

New member
איש במעיל מניסיוני

לשאלתך. מנסיוני בניהול פרוייקטים, לא ניתן לחבוש שני כובעים בו זמנית ומלא את התפקיד במסירות ובנאמנות. ולכן ברור שאדם לא יוכל להבחר לעמוד בראש ארגון יציג כל עוד הינו ממלא תפקיד ניהולי מקביל אחר. אבל אדם שמילא תפקיד בכיר כל שהוא והביא הצלחות, וברשותו רקורד מתאים - אותו אנחנו צריכים.

ריטהלה

New member
יש להפעיל לחץ על הממשלה לקיים החלטות

אני מניחה שמשרד הרווחה הוא הכתובת. יש להפעיל לחץ עליהם לקיים מיפקד של ציבור הנכים. רוב החומר קיים בידי הביטוח הלאומי ומשרד הבריאות, למנות איש ציבור בכיר שיעמוד בראש הארגון ולפתוח את הרשימה למועמדים שיבחרו בבחירות דמוקרטיות. גוף שיוכר על כל מוסדות המדינה וייצג בכבוד ובנחישות את ציבור הנכים הכלליים.

שמתי לב למשהו שכתבת

אם רוב החומר הדרוש למפקד כבר קיים בביטוח הלאומי, כלומר זהותם של מי שרשומים שם כנכים, אזי פרקטית גורם מרכזי במפקד יהיה שאלה שתופנה לנכים "האם אתם מסכימים שנשתמש בשמכם כתומכים בהקמת ארגון יציג".

מאחר והרשימה בידם,,

בס"ד

יהא עליהם לפעול במספר מישורים,
1. שליחת מכתבים לכלל הנכים וליידעם בדבר זכותם לבחור ארגון יציג.
2. פרסום בערוצי התקשורת השונים - "נכי ביטוח לאומי , עומדת לכם הזכות לבחור ארגון יציג .
3. עריכת מפקד ויציאה לבחירות דמוקרטיות .

לגבי הארגונים - ברור ונהיר כי עם הקמת ארגון יציג , כולנו נהא כפופים לו כגוף המוסמך לנהל משאים ומתנים מול קובעי המדיניות בכל הקשור לכלל, וברמת הסיוע לפרט יכול שיתקבל סיוע מארגון זה או אחר.

ולשאלתך לעיל, אני הפנמתי כי לאחד בין הארגונים אין סיכוי והשנים הרבות הוכיחו זאת , וכפעיל בארגון התנדבותי החלטתי מתוך רצון ואמונה שלמה לפעול בכל דרך אפשרית להגיע ליום בו נחזה בארגון יציג.
אני מבין ללבם של רבים שלדבריהם נפגעו מארגון X , אך למען השם לא יעלה על הדעת לבצע הכללה על כלל הארגונים ולצאת באמירה כי כל זה אשר חבר בארגון תישלל ממנו הזכות להיבחר. מעבר לעובדה שאינה תעמוד בשום מבחן , בעצם אמירתה אנו מכוונים חלילה לפגיעה בזכות דמוקרטית ובחוק השוויון של חברים מתוכנו, נכים כמונו , שבסוגיות אחרות אנו זועקים ובצדק על פגיעות מסוג זה.

סיפרתי בעבר על שיחות טלפוניות שקיבלתי ומעבר לקו מאן דהוא "המבקש" ממני למחוק את העצומה והדף בפייס ולחדול מפגישות עם בכירים בעניין ארגון יציג . סהדי במרומים איני חושש מאיש בעולם ולא מיוהרה או גבורה אלא מידיעה ברורה על נקיון כפיי , ובדרך עקלקלה לא אלך לעולם.

אני קורא אם כאן אם בפורום אחר , קשה לי לקבל איך מגיבים ברמה אישית ופוגענית , וקשה יותר איך חבר נוסף מגיב ומוסיף שמן למדורה ופוגע בנפש של אדם שבעצם אינו מכירו אלא וירטואלית בלבד. זה מטריד ומסוכן כי לעולם אין אנו יודעים מי הדמות מעבר לניק, ומי יודע איזה נזק נגרם לו אף ממילה אחת שנאמרה - ולעולם אינה חוזרת.
אל לנו לשכוח לעולם כי כולנו כאן נכים בצורה זו או אחרת , ואם רק נרצה נצליח .

מהל,,,,,

yoelbeker

New member
ירון סלח לי אבל אינך כותב לעניין כלל וכלל

מכתיבתך מבין שלא מבין כלל את התהליך....תעשה מה שאני עשיתי, למדתי איך עובדים ארגוני נכים יציגים בעולם, איך עובד ארגון נכי צה"ל או נכי תאונות עבודה....

אתה מקשה על אנשים עובדים בנושא ולא רק כותבים ברשתות החברתיות עם הרעיונות שלך שאינם כלל וכלל לעניין.

למעלה