בואו אני אספר לכם על תחביב שלי

MyStiKaLL

New member
בואו אני אספר לכם על תחביב שלי

וואי, איזה 'משחק מילים' גרוע... אבל לא משנה, עכשיו כשנכנסתם - הסיבה להודעה. אחד מהדברים שיותר קשה למצוא זה די.ג'יי שיכול להחזיק על עצמו לילה שלם. מומי לוי בימים טובים הוא כזה, עמי הוא כזה, את סופרים לא יצא לי לשמוע מספיק, היום הסתבר לי שבייבי ג'י יכול להחזיק ערב שלם לבד. את הדעות שלי על בייבי כתבתי כבר כמה וכמה פעמים, והמשפט השולט (ואתם לא תצליחו לגרום לי לכתוב את זה עם ת!!!) כשאני מדבר עליו כDJ הוא שהוא משתפר ממסיבה למסיבה. היום בהובי ראיתי אותו מתקלט מ12 בערך, ועד אזור 3 וחצי, והקהל (שברובו היה מורכב מסטייליסטים ופרכות שיכורות) הגיב מצוין. מעבר לשירים ה'להיטיים' הרגילים היה גם אולד סקול (Doin' it, I wish), ריקווסטים (והרבה), ולקראת סוף המסיבה גם שירים קצת פחות מוכרים (ויעיד על זה שירן שבערך על כל שיר שאלתי אותו מי זה...). עוד יתרונות? הכניסה למקום חינם... התשלום היחיד הוא על השתיה. וטיפ קטן לסיום - אם אתם מגיעים לשם ומחליטים להזמין את ה'הובי שייק', תהיו בטוחים שהמלצרית שמעה אתכם כמו שצריך, כדי למנוע עוגמות נפש מיותרות (כמו לקבל את המילק-שייק עם אייריש קרים בלי אייריש קרים
). בוקר טוב לכולם

MyStiKaLL

New member
אתמול היה יום רביעי

אז לכן מדובר על יום רביעי... פתיחת דלתות ב22:30... כניסה 18+ (חינם)... בקשר לכתובת, אני לא ממש בטוח, אני אבדוק ואני אכתוב, אבל זה ממש קרוב לקווינס

Killa TzzzT

New member
ראסמי היה סבבה אתמול בהובי...

היה אחלה סט של בייבי המיקסים שלו ממש השתפרו... ו-40 דקות האחרונות הוא התחיל לנגן אחלה מוזיקה!

or001

New member
אם לא נגרום לך לכתוב שולת עם ת',

לפחות ננסה לגרום לך לכתוב פרחות עם ח'!

MyStiKaLL

New member
זה ישן...

כבר לפני הרבה מאד זמן אמרתי שיש פרחי טיס, ויש פרחות טיס.... (על משקל הטובים לטיס והטובות לטייסים)

למעלה