בהשראת הפורום...

muriel

New member
בהשראת הפורום...

שבת שלום, בהשראת הפורום החלטתי להכין מתנה, קניתי צלחת נחמדה והכנתי אלפחורס של רוני ונציה וחיתוכיות לימון שעשיתי לפי המתכון שקיבלתי במשלוח המקסים והטעים מהרשקו מהספר "חדווה מתוקה". ערב טוב

shoshwe

New member
טוב, אז תרשמי לפניך את התאריך של

יום הנשואים שלי....
יופי של מתנה !! שושי

צמאון

New member
../images/Emo45.gifכל הכבוד

"קניתי" את הרעיון הוא מקורי וטעים גם לארועים נוספים בהם מתלבטים מה להביא .... שבת שלום

muriel

New member
חיתוכיות לימון מהספר "חדווה מתוקה"

לבצק: 200 גרם חמאה 2 כוסות קמח רגיל 1/2 כוס סוכר למילית: 4 ביצים שלמות 2 כוסות סוכר 5 כפות מיץ לימון 4 כפות קמח רגיל 1/2 כפית אבקת אפיה אבקת סוכר לעיטור תבנית אפיה בגודל 27X33 ס"מ 1. מערבבים את כל חומרי הבצק ולשים לבצק רך וחלק. מקררים במקרר כשעה. 2. מחממים תנור לחום בינוני, 180 מעלות צלסיוס 3. מרדדים הבצק לעלה, שוטחים בתבנית ואופים 15 דקות, מניחים להצטנן. 4. שמים את כל חומרי המילית במערבל ומקציפים לתערובת אחידה. יוצקים המילית על הבצק האפוי, משטחים ואופים 25 דקות נוספות. 5. בוזקים אבקת סוכר ומניחים להצטנן. חותכים את העוגה הקרה לריבועים בגודל 2.5 X 2.5 ס"מ. מקור המתכון: הספר חדווה מתוקה כאמור, אני קיבלתי את העוגיות האלה מהגמד שלי והן ממש טעימות. עשיתי אותן בעצמי ויצאו גם טעימות אבל לא באותו המרקם - כנראה הקצפתי יותר מידי את חומרי המילית. צריך לערבל אותם רק עד שיתאחדו לתערובת אחידה ולא יותר מזה. בהצלחה ובתיאבון - מומלץ מאוד!

chanit

New member
מקסים, ויש לי את "חדווה מתוקה",

הגיע הזמן לאפות ממנו משהו..

pirge

New member
|כלאצלי זה הרגל ישן מאד להכין מאפים

מיוחדים . לסדר אותם בצלחת מיוחדת ולשלוח למי שאני אוהבת מאד.. המשלוח האחרון היה לחברה טובה.שבמקום לטלפן ולהגיד מזלטוב בטלפון, הכנתי לה משלוח כזה ,עם פתק אישי של ברכות מהלב, והבאתי ל ה ל ע ב ו ד ה. לדעתי רעיון מקסים ומרגש ובעיקר מפתיע...........

למעלה