בהשפעת הפרסומת של אורנג'-

sweet shir

New member
../images/Emo45.gif

אלא אם כן זה אח שלי.

MushrooMush

New member
אוקיי להרביץ. זה הכי לא פריקי שיש...

זה די פרחי לריב מכותת..... כאילו תכף תישלפו ציפורניםץץץ ותתחילו לריב בבוץ... זה לא ניראה לא נימשע וןלא מריח טוב... זה מפגר לגמרה.. אני לא מבינה את הילדות האלה.. כאילו אם מישהו או מישהי היה בא לריב איתי הייתי צוחקת עליו מה הוא חושב שאני בכיתה א יתחיל להרביץ.. לו..... ואני מקווה שאת המכות שאת מיתכוונת זה מכות בחפיף כזה כאפות בצחוק.....

mafakit

New member
טוב..חח..דבר ראשון..אין לי ציפורניים../images/Emo12.gif

חח..
המ.. זו לא הצורה שזה אני הולכת מכות [כשיוצא..] וזה מאוד תלוי.. יש את הפעמים שזה כמו שאמרת "כאפות בצחוק" ויש פעמים שזה.. איך נגיד.. 'קצת' יותר..
תראי.. מקודם "צבעו את השמים באדום" [נראה לי שזה הכינוי..
] נתנה לי הרצאה על זה שלא צריך ללכת מכות על כל שטות.. וזה נכון.. פשוט לא תמיד אני מצליחה להשאיר את הידיים שלי אצלי..

mafakit

New member
***תיקון***צבעו את השמים בדם.. ../images/Emo122.gif../images/Emo9.gif

mafakit

New member
חח..../images/Emo45.gifאבל לפעמים זה..קצת מסבך אותך..

לפחות אותי זה מבסך..

אבל למה אלימות ? .__. ../images/Emo219.gif

"אין שלום היוצא מאלימות"! או משהו!
[למדתי היום על פתגמים במחשבים,נו P:] לא חבל? תשקיעי את המאמץ בדברים יותר חשובים.

I L O V E MCR

New member
לכל אלו שהגיבו להודעתי../images/Emo129.gifו

אני לא מרביצה ממש חזק וזהה... זה הכל בנימה נחמדה ואנשים מכירים אותי ככה. וזאת גם בעיה אצלי לא מהיום.אני לא נהנת מזה. זה מין קטע כזה שפשוט צריך לבוא ולעצור אותי. אני מפגרת אז מה?! את גם סתומה מכוערת ועם בעיות נפשיות קשות ביותר.

I L O V E MCR

New member
איזה?../images/Emo129.gif

ואני חולה על כל הפורום הזה ואני שונאת שאנשים שונאים אותי>< במיוחד כאלה שממש בא לי להכיר

זה:

"את גם סתומה מכוערת ועם בעיות נפשיות קשות ביותר." ואני לא שונאת אותך, אני סתם חושבת שאת כותבת ואולי גם עושה דברים טיפשיים.

I L O V E MCR

New member
כתבתי "אני גם מכוערת גם...."

אני דיי טיפשה...ואני כן עושה דברים טיפשיים..

mafakit

New member
חח..כתבת למישהו[לא לעצמך]את ה3 שורות

האחרונות..
כתבת ככה [העתקתי בדיוק את ההודעה שלך..] "אני לא מרביצה ממש חזק וזהה... זה הכל בנימה נחמדה ואנשים מכירים אותי ככה. וזאת גם בעיה אצלי לא מהיום.אני לא נהנת מזה. זה מין קטע כזה שפשוט צריך לבוא ולעצור אותי. אני מפגרת אז מה?! את גם סתומה מכוערת ועם בעיות נפשיות קשות ביותר." ואני ידגיש "אני מפגרת אז מה?! את גם סתומה מכוערת ועם בעיות נפשיות קשות ביותר." חח.. בטח זה היה בטעות

I L O V E MCR

New member
ואני אולי בתוכי נפגעת:[ אני בנאדם מוזר...

סלחי לי? ובכלל כל הפורום? אני
אותכם:]

MushrooMush

New member
חחחחחחחחחחחחח......

את יודעת...גם לי היה קטע כזה שכאילו אמרתי איזה מוזרה אני אני לא שייכת לאף אחד.. ואת זה אמרתי ביודק יום אחרקי שקראתי על קורט קוביין {הסולן של נירוונה} ניראה לי שאת קצת הרבה מושפעת מהלקה הזאת.....{שאת אוהבת} ושתיגדלי ..{קצת לא הרהב}את תביני שכל הקטע שדל הניטים והלק השחור זה של ילדים קטנים... {אבל בינינו זה עדיף מילהיות פרחה=)}

mafakit

New member
רגע..אם אני אחותך התאומה ואת אומרת שאני יפה..

אז את בעצם אומרת על עצמך יפה..?
המ.. טוב.. אם תראי אותי אי-פעם תחליטי..
[לא שאני דבה ומעוותת.. חח
]

I L O V E MCR

New member
את לא אחותי התאומה:} וחבל:[ פורום של חמודות

וחמוד? או שתתקנו אותי בכמות הבנים שנמצאים פה:} סליחה מראש

למעלה