בהצלחה לסוכריה על מקל

מצב
הנושא נעול.

חן123

New member
בהצלחה לסוכריה על מקל ../images/Emo45.gif

בהצלחה לסוכריה על מקל

שעושה היום בדיקת בטא. יקירתי, אני מקווה בשבילכם כל כך חן

אמאלה2

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo24.gif

מעדכנת בשם סוכריה

התשובה שלילית. חן

עצוב לי עם כל כישלון של כל אחת ואחת. סוכריה - שולחת לך חיבוק גדול ומקווה שתוכלי לאסוף כוחות לקראת החתירה הבאה שתביא אותך אל המטרה.

העין ה 3

New member
אוף אוף אוף ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

בהצלחה לסוכריה על מקל

שעושה היום בדיקת בטא. יקירתי, אני מקווה בשבילכם כל כך חן
אוף אוף אוף

אין לי יותר מילים
עכשיו סומכים רק על נורה... ואנחנו, אנחנו מתכננות על Made on december, נכון?

תודה לכולן, אתן מקסימות ../images/Emo24.gif

אוף אוף אוף

אין לי יותר מילים
עכשיו סומכים רק על נורה... ואנחנו, אנחנו מתכננות על Made on december, נכון?
תודה לכולן, אתן מקסימות

הבכי הגדול כבר היה בלילה אחרי שיונתן הלך לישון. הבכי הקטן היה בבוקר. עכשיו אני בשלב היבבות
הלכתי לקבוע טיפול חדש. לשם שינוי אני מתחילה מחר (ביום ה-3 למחזור) ומקבלת 2 אמפולות במקום אחת. הספירה מתחילה מחדש.

העין ה 3

New member
מה, כבר?

תודה לכולן, אתן מקסימות

הבכי הגדול כבר היה בלילה אחרי שיונתן הלך לישון. הבכי הקטן היה בבוקר. עכשיו אני בשלב היבבות
הלכתי לקבוע טיפול חדש. לשם שינוי אני מתחילה מחר (ביום ה-3 למחזור) ומקבלת 2 אמפולות במקום אחת. הספירה מתחילה מחדש.
מה, כבר?
איזה הודעה מלאת אופטימיות! למה הרופא שלי לא מתחיל כל כך מהר? אני מקווה שהוא יסכים להתחיל דקא בעוד שבועיים (ביום ה-21 ולא יגיד לי לחכות עוד מחזור אחד (כמו בפעם הקודמת). טוב, אז כשאני אקבל תשובה חיובית את כבר תבשרי שראית דופק

ורדה זה תלוי ברמת ההורמונים שלך אם

מה, כבר?
איזה הודעה מלאת אופטימיות! למה הרופא שלי לא מתחיל כל כך מהר? אני מקווה שהוא יסכים להתחיל דקא בעוד שבועיים (ביום ה-21 ולא יגיד לי לחכות עוד מחזור אחד (כמו בפעם הקודמת). טוב, אז כשאני אקבל תשובה חיובית את כבר תבשרי שראית דופק
ורדה זה תלוי ברמת ההורמונים שלך אם
הם נמוכים הוא יכול להתחיל מיד כמו שעמית עשה לי כמה פעמים אבל אז החלטתי שאני לא עושה אחד על אחד כי הייתי ספוגה בהורמונים והייתי מלאת עצבים אז לא מומלץ ובקשר אלי ההרגשה ירדה ל0 ולא כל כך חזקה כמו לפני כמה ימים מחר אני עושה בקופת חולים וביום חמישי באיכילוב.

אמאלה2

New member
יופי לשמוע!

תודה לכולן, אתן מקסימות

יופי לשמוע!
אנחנו איתך ומחזיקות אצבעות לטיפול האחרון

רציתי לכתוב כמו כולן בהצלחה, אבל אז

תודה לכולן, אתן מקסימות

רציתי לכתוב כמו כולן בהצלחה, אבל אז
קראתי את הודעתך וקודם כל אני שולחת לך
ובכ"ז אני אומרת "בהצלחה" עבור הטיפול הבא!!!!! סופרת לאחור ומחזיקה אצבעות יחד איתך......

../images/Emo14.gif מתחילה להחזיק אצבעות

תודה לכולן, אתן מקסימות

מתחילה להחזיק אצבעות
לחודש הבא. אוטוטו גם את תתחילי להשמין איתנו.

יקירתי, אני עצובה כל כך

תודה לכולן, אתן מקסימות

יקירתי, אני עצובה כל כך
אבל עם טיפול חדש, תקווה חדשה. אני מחזיקה אצבעות שהפעם יצליח, ושולחת חיבוק חם ועוטף, את יודעת כזה, כמו שאת יודעת לתת כשצריך. אוהבת מאוד ועצובה איתך

שולחת לך ../images/Emo24.gif גדול

תודה לכולן, אתן מקסימות

שולחת לך
גדול
ומחזיקה אצבעות להמשך

הוביטית

New member
מחבקת אותך ....

תודה לכולן, אתן מקסימות

מחבקת אותך ....
ומקוה למחזור נובמבר מוצלח .

מצב
הנושא נעול.
למעלה