בהמשך לשרשור למטה - משפטים שלעולם לא

adif11

New member
בהמשך לשרשור למטה - משפטים שלעולם לא

אומר לילדי הבוגרים/כלותי/חתני וכו' כי אמרו אותם לי פעם ומאוד לא אהבתי את זה ....
ברשותכם - אני אתחיל :
"אל תרימי אותו על הידיים, הוא יצא מפונק!"

והמשפט שקבע את השיא (באדיבות חמותי הפולניה על הבכור) : "הילד יצא שחום !"

נומלה

New member
רק מילה על הילד השחום

יש לי שני "ילדים". האחת כמוני חלביצה נמוכה והשני לקנאתן של אמא שלו ואחותו, יצא גבוה ו...שחום. למה בדיוק זה דבר רע?

adif11

New member
לדעתי זה נפלא

ואין שום דבר רע בזה שהבכור לא לבן-חלב כמו המשפחה של בעלי אלא קצת שחום ונאה מאוד כמו המשפחה היוונית של אבא שלי .
מבחינת הסבתא זו היתה הפתעה גדולה וזה המשפט הראשון שיצא לה מהפה כשראתה אותו לראשונה

מה דעתך על-

"איך יצא לך ילד שחור כזה?"- אמא שלי, על הבן השני שדווקא יצא בלונדיני עם עיניים כחולות. עד היום אני לא מצליחה להבין.
"יש לכם יותר מידי ילדים"- חמותי כששמעה על ההריון השלישי שלי. על ההריון הרביעי שהגיע אחרי הרבה נסיונות וטיפולים, כבר דיווחתי לה רק כשכבר לא היה אפשר להסתיר, והסברתי לה שמדובר בפנצ'ר שרק גילינו.
ועוד אחד חדש מעכשיו- בעלי קנה לי שרשרת יפה כמתנת יום הולדת, וענדתי אותה לחתונת הבכור. כשחמותי הגיעה היא מיד אמרה "איזו שרשרת יפה יש לך. אפשר לקבל אותה?"

adif11

New member
הרגת אותי מצחוק

משתתפת בצערך שיש עוד משפטים חדשים פה ושם. חמותי נפטרה לפני כמה שנים ומאז אין חדש.
יחד עם את אחת הכלות שלנו יש לה את אותו פוטנציאל ורבאלי, לצערנו. איתי היא נזהרת (בכל זאת אני חמותה החורגת...) אבל בטוח שכלותיה לעתיד לא ילקקו דבש.

כנראה שעוד יהיו כמה וכמה.

בסוכות נטוס איתה לאיטליה. היא ביקשה, ואנחנו הסכמנו.
ברור לי שלא יהיה קל.

זאת אמא שלו.

מגיע לה יחס טוב בזכות כל השנים בהם גידלה את בן זוגי האהוב. כנראה שהיא בכל זאת עשתה משהו טוב, אם הוא יצא כזה מוצלח, נכון?
כמובן שזה לא סותר את רמות התיסכול והעצבים שאגיע אליהן במהלך הטיול

משתפרת

New member
כל זמן שהיא לא תזמין במלונות חדר לשלושה...

וברצינות- שבו לפני הטיסה ותקבעו כמה כללים. כולל האפשרות לבלות מדי פעם שעה-שעתיים בנפרד. למשל שהיא תלך לקניות ואתם למוזיאון, או להיפך.
אם מדובר בטיול מאורגן זה יכול להיות אפילו יותר קל, במידה והיא תתידד עם מישהו/י/ם.

אנחנו עם בת ה10 שלנו,

ולא עולה על דעתה לחלוק חדר.
היא הזמינה לעצמה יחידה נפרדת, צמודה ליחידה שלנו.
אני והילדה נלך למוזיאונים, ובעלי והיא ילכו באותו זמן למקומות אחרים, לבחירתם.
היא לא רוצה לבלות חלק מהזמן לבדה, וברור לכולנו שהבן שלה הוא זה שיצטרף אליה כשנלך למקומות שלא מעניינים אותה.
אני בעיקר חוששת מזה שהיא בודקת כל הוצאה שלנו, ומטיפה לנו מוסר במשך זמן ארוך עד אין סופי. היא מתנהגת כאילו היא מממנת אותנו, כשזה לא המצב.
אני מרגישה לא נוח לקנות לידה בקבוק מים בדרך, שלא לדבר על מזכרת או תכשיט.
כללים לא עוזרים, היא לא נצמדת לסיכומים

די, איזה טרור היא עושה לכם.

מצטערת שאני צוחקת, אבל זה כל כך הזוי שזה כבר מצחיק - מה פתאום היא בודקת את ההוצאות שלכם? ואיך זה שעוד לא למדת לנפנף את השגעונות שלה?

mykal

New member
כיון שאת כ"כ

יודעת את החולשות וההערות,
זה כבר רוח גדול. כי תוכלי להכין לך ארסנל של תגובות,
או התחמקויות. אם תרצי לקנות מים---תסמני לבעלך, לזוז כמה מטרים קדימה.
ולקנות, (השתמשתי בדוגמא שלך, זה נכון לדומים למצבים אלה)
או לומר לה--אל תעירי לי כי את זה קיבלתי מחברה מתנה לפני הנסיעה
,
היא דאגה לי, להכין תגובות מחויכות והומור.
בעיקר לא לקחת ללב, כשאת יודעת שזו היא--ולא בגללך--זו מי שהיא.
מאחלת לך נסיעה טובה ומהנה,
ותחזרי לצחוק ולשתף.

בדיוק מה שאני עושה.

על השרשרת היפה, אמרתי לה מיד שלקחתי אותה בהשאלה מחברה. ידעתי שאחרת היא תמשיך לבקש אותה בכל הזדמנות, ואין לי כוח וסבלנות להכנס לזה כל פעם מחדש.
יש לי חברה שמאוד אוהבת יהלומים. כולם יודעים שיש לה אוסף עצום, וידעתי שחמותי תאמין לי אם אני אגיד שהשרשרת שלה.
הכנתי את החברה שלי מראש לעניין, והיא אמרה לי שלמרות שהיא מכירה את הנפשות הפועלות, היא היתה המומה. חמותי נגשה אליה לספר לה שהיא שמה עין על השרשרת שלה...
אני תמיד מכינה התחמקויות, וזה באמת לא נגדי. היא פשוט כזאת.

מקווה שיהיו יותר חוויות

מהטיול עצמו, ופחות מאינטרקציה בעייתית.

adif11

New member
רזאי, נשבעת לך שאת אשה קדושה

איך יש לך סבלנות לנסוע איתה לחו"ל?

חמותי אמרה לי לא להרים הרבה על הידיים כי הילדה תתרגל.

והילד השחום בטח חתיך עכשיו.

למעלה