בהמשך לשירשור "תביאו כבר ילד..."

hapusha

New member
בהמשך לשירשור "תביאו כבר ילד..."

אתמול הייתי בחתונה, וכמובן כל הדודות ניגשו אלי ואמרו "נו, מתי אצלך" ואו שמיששו את הבטן שלי ואמרו "נו, כבר יש משהו", ואני עניתי: כרגע אנחנו מתרגלים על יבש והלכתי. הייתם צריכים לראות את הפרצופים ההמומים
!!! נראה כמה זמן הן ישתקו...

hapusha

New member
הן לא העזו לגשת אלי

הן היו כל כך נבוכות מן התגובה, שיהיה לי קשה מאוד לשכח את הפרצופים הממומים שלהן... אךךךךךך, נקמה מתוקה

דפי26

New member
זה כזה מרגיז ההתערבות

טוב שענית להן!אני הייתי מחייכת חיוכים דבילים וממלמלת משפטי התנצלות טיפשיים

looshik

New member
ואני אצטט לכם פניני חכמה

מפי דודתי היקרה: "מה עשית עד עכשיו בחיים? כלום. את צריכה לחשוב על דור ההמשך." "מה אפשר לעשות עם תעודת הבגרות שלך? לנגב איתה את התחת" "אני תמיד אמרתי לה: צריך להתחתן בגיל 20 וישר לעשות ילד". תשובות: אכן לא עשיתי כלום. הרי מה זה לסיים תואר במדעי המחשב בהצטיינות? אכן כלום. מה זה קריירה בחברת הייטק? אכן כלום. חתונה עם מישהו שמכבד אותך, אוהב ומעריך אותך? כלום. אפס אחד גדול. תעודת בגרות? ניגבתי איתה המון דברים... כן. אני חושבת. היא רק פתחה לי את הדלת לאן שאני נמצאת עכשיו, שזה כאמור כלום. נכון. הייתי צריכה להתחתן בגיל 20 עם הלוזר שיצאתי איתו אז וישר לעשות ילד. היום היו לי כבר שלושה והייתי שקועה בחובות ולא יודעת מה זאת אהבה. זה הרי הבסיס לכל אושר. ילדים זה ברכה...

hapusha

New member
לכי תסבירי את זה לדור הישן...

אמא שלי, לעומת כל היתר, ממש מבינה את הצורך להיות עצמאית כלכלית, להתחתן בגיל נורמלי למרות שהיא התחתנה בת 18. הדור הישן שוכח כמה היה להם קשה להתחתן מוקדם ולהביא ילדים מוקדם - זה נראה להם מאוד נורמלי שזוג חי ביחד בגלל שצריך להתחתן בגיל מסויים ולהביא הילדים ולא בגלל האהבה והכמיהה לחיות יחד. כשהייתי בת 19 החבר שהיה לי בזמנו (גם לוזר מוחלט) הציע לי להתחתן - ממש לפני הצבא, לא משנה שאני בעצמי לא הסכמתי גם אמא שלי התפלצה למשמע ההצעה... היום זה דור אחר ומחר זה יהיה דור חדש, מעניין אילו דודות אנחנו נהיה ועל מה הדור הבא יתלונן עלינו...

yoyo10

New member
איך שנחתתי בארץ

באתי לבית של ההורים שלי כדאי לסדר את עניין הרכב הגנוב ויצאתי עם הכלבה החדשה של ההורים שלי פתאום באה מאחורה שכנה של ההורים שלי תופסת אותי בחולצה ושואלת אות " מה עם ביביי?" ואני עניתי לה "שמעת שפרצו לבית של ההורים שלי וגנבו את האוטו" והלכתי כל הכבוד לך שהצלחת לענות להם

blip

New member
אהבתי את התשובה. והאומץ.

"ונו, מתי יהיה משהו?"....

אני תמיד אומרת לכל ה"מתעניינים"

שאני לא מצליחה לעשות את זה לבד...(בעלי בחו"ל רוב הזמן) גיליתי שאת רוב האנשים זה שותל לכמה דקות בשקט.

גלי29

New member
תמיד יהיו שאלות כאלו

אצלי כששמעו שפוטרתי ושעכשיו אני על סטטוס מובטלת ומחפשת עבודה כל יום שואלים אותי נו מצאת משהו נמאס לי מצאתי מלא משהוהים אבל הם לא מצאו לנכון להעסיק אותי או שהמששהו הזה הוא לא כלכך משהו בשבילי... בא לי לענות שכן אבל אז יתחקרו אותי עוד יותר בקיצור אין מנוח

hapusha

New member
לשאלה "מצאת משהו?"

תעני "מנוחה" ואם ממש יציקו לך תגידי "ועכשיו אתם מפרים לי אותה"

hapusha

New member
../images/Emo67.gif../images/Emo6.gif../images/Emo67.gif../images/Emo6.gif../images/Emo67.gif../images/Emo6.gif../images/Emo67.gif:-

פעם ראשונה שמקריאת הודעה בפורום צחקתי בקול רם!!! הרגת אותי!!!!!! את גדולה מהחיים!!!!!!!!!!!

למעלה