בהמשך לשירשור על הגביעי גלידה,

בתלילית

New member
בהמשך לשירשור על הגביעי גלידה,

אז קודם כל תודה לפנינה שהציעה לשלוח אלי את הגביעים , אבל היום הולדת כבר מחרר.. את מקסימה ותודה על הצעתך
! חוץ מזה ניסיתי את האפשרות לקנות מהבורגר ראנץ ונענתי בתשובה שלילית. אבל אני לא מוותרת בקלות על מה שאני רוצה. אז ניסיתי לכסות את הרשת של התנור ולנעוץ בו את הגביעי קונוס וזה עומד יציב, אני מאמינה שגם עם המלית זה יחזיק מעמד. עכשיו על איזה עוגת שוקולד הייתם ממליצים למטרה הזאת?? אפשר עם כל עוגה כושית? את הכושית של פירגה כבר הכנתי, וממש אהבתי. אפשר להשתמש בה לגבעיי גלידה? b a r b a i m a (אם אני לא טועה) פירסמה אז תמונות ממש יפות של הגביעים שהכינה, אני לא מוצאת את השירשור..אולי כדאי לעשות עם אותו מתכון שהכינה אם כבר הוכיח את עצמו? חוץ מהגביעי גלידה אני מכינה לחמניות הפתעה של r66. היום הולדת מחר על הבוקר, ישאר טרי אם אכין הערב והשאיר אותם בחוץ?? ותודה שהגעתם עד הלום
(יצאא ארוך)
בתלילית

ניקי ב

New member
בבקשה: עוגה כושית משגעת

עוגה כושית משגעת 2 כוסות סוכר 1 שקית סוכר וניל 2.5 כוסות קמח רגיל 1 שקית אבקת אפייה 6 כפות קקאו 1 כפית אבקת סודה לשתייה 1.5 כוסות מיץ תפוזים 4 ביצים 1/4 1 כוסות שמן לקרם: 4 כפות קקאו 5 כפות מים 4 כפות סוכר 50 גרם מרגרינה או מחמאה 1 שקית סוכר וניל הכנה: לחמם תנור ל- 170 מעלות. לערבב היטב את כל החומרים היבשים. לערבב היטב (בנפרד!) את כל החומרים ה``רטובים``. לאחד את 2 הקערות ביחד ולערבב לעיסה חלקה. לאפות בתבנית עגולה 28 משומנת או בתבנית מלבנית גדולה עד שקיסם הננעץ בעוגה יוצא יבש, בערך 40 דקות. הכנת הקרם - להכניס את כל חומרי הקרם בסיר קטן ולהמיס על אש קטנה לקרם חלק. אחרי שהעוגה התקררה מעט לצפות אותה בקרם. הערות: 1) את העוגה לשמור מחוץ למקרר מכיוון שבמקרר היא מתקשה במקצת. 2) העוגה יוצאת מאוד רכה ומאוד טעימה 3) ילדים משתגעים אחרי העוגה הזאת לכן היא מתאימה מאוד כעוגת יום הולדת מקור:ayeletba

בתלילית

New member
תודה, העוגה יוצאת מספיק גבוהה?

אני רוצה להכין 2 תבניות טבעת בקוטר 20 וליצור את הספרה 3, הכמות נראית לך מספיקה?

ניקי ב

New member
העוגה ענקית, כמות מאוד גדולה

אני תמיד משמשת בפיירקס ענק בשבילה. היתה כאן מישהי לפני כמה זמן שהשתמשה בעוגה הזאת לעוגת גביעי גלידה ואפילו נשאר לה קצת להכין עוגה קטנה.

בתלילית

New member
יופי, עזרת לי מאוד

אז אני אכין 2 כמויות אחת לגביעי גלידה ואחת לספרה 3

בתלילית

New member
ניקי את עדין פה????

עזרת לי הרבה היום..במה אפשר/כדאי להשתמש במקום המיץ תפוזים שאין לי בבית??

בתלילית

New member
ומה בנוגע ללחמניות גבינה, יישארו

טריות אם אני מכינה היום בערב למחר בבוקר?

למעלה