בהמשך לסקר הקטן של גלי....להלן

phizik

New member
בהמשך לסקר הקטן של גלי....להלן

תאורה של הבחורה האחרונה ש"עשתה" לי את זה: שעירה.... ביתית...(שאם היה מופיע בסקר הייתי רושם שלא רוצה להיות בזוגיות עם מישהי שלא אוהבת לצאת לבלות). קמצנית קלות... והתקשרה וסימסמה בממוצע 10-15 פעמים ביום הסיבה שחתכתי היתה בגלל משהו אחר לחלוטין. אז.....
חליק דאווין מספיק עם האוונטה

magenta73

New member
כוונתך הובהרה.

אבל לא בא לי להפסיק עם האוונטה
זה כל מה שנשאר... האוונטה והכלבה שלי...

P u s s i c a t

New member
מזכיר לי

את האהבה הכי גדולה של חיי צעיר, שעיר, סטוציונר בדימוס... אבל יו נואו - כשוצים לפסול גם על קצב לעיסות המסטיק אפשר... אה פנסה פוזיטיבו לא מזיק...

אבל דארלינג

אם יש במישהו תכונה חיצונית או פנימית שלגמרי לא מאפשרת לך משיכה והתאמה אליו... אז איפה האוונטה? לא יכולה ללכת עם מי שנמוך ממני כי זה גורם לי להרגשה לא טובה בלי שום קשר אם הוא בא לי טוב בעיניים או לא לא יכולה לסבול קמצנות.. שעירות יתר ממש ממש ממש לא עושה לי טוב מבחינת המשיכה אז איפה האוונטה? יש נתונים משתנים בבן אדם שבאמת אפשר "להחליק" עליהם ולתת הזדמנויות אבל אם מדובר בתכונה חיצונית או פנימית שלגמרי מפריעה לי, אני לא חושבת שאני צריכה להרגיש רע אם אני פוסלת בגללה...בדיוק כמו שיש לא מעט אנשים שפוסלים אותי על תכונה זו או אחרת חיצונית או פנימית שיש בי.. ואני יכולה להבין אותם.. אם אין משיכה, אז אין

phizik

New member
כל כוונתי היא.....

הבאתי דוגמה לחיי ...אני לא אתחיל עם מישהי שעירה כי זה דבר שלא מושך אותי,אבל הפלא ופלא הכרתי מישהי בנט והיינו ביחד שבועיים נדמה לי....ולא הפריע לי השעירות כי ראיתי דברים מעבר שכן הפכו את השעירות למשני. ולכן הכל טוב ויפה על הדף אבל במבחן המציאות חלק מהפסילות פתאום נראות לא נוראות כל כך.... כי בסיכומו של דבר כמו שאמרו חלק.....למעשה אם תקחי את מכלול הפסילות בעשרות השירשורים שנכתבו בנושא.....נגיע למצב שכולנו יכולים להרשם מעכשיו לפורום היכרויות לבני 60+

בסדר

אבל מבחינתי יש הבדל מאוד גדול בין "לא מושך אותי" ובין "מגעיל אותי ודוחה אותי" אני יכולה להסתדר עם לא מספיק מושך אותי אם וכאשר מתפתח רגש אבל אם משהו בפירוש מגעיל אותו או דוחה איתי, אז אני לא ארצה לראות את זה כל בוקר לידי כשאני פותחת את העיניים...

ד נ י ת3

New member
כמו שאמרתי פעם

לכל אחד מאיתנו יש את רשימת הקניות. אני רוצה שהוא יהיה כזה וכזה וכזה וכזה. רשימת נתונים טכניים. אני חושבת שדווקא החלקים הפחות מושלמים באדם שמולנו עושים אותו מיוחד, גורמים למשיכה. אין חוקים. וכמו שאמרת (מפנימה) חליק דאווין מספיק עם האוונטה
(לומדת.. לומדת..)

צחוק צחוק- בכל צחוק יש טיפה של אמת

אז רק שתדע לך, לי בחורה שעירה ( במידה ) עושה את זה ואני לא צוחק.. שערות על הידיים ( במידה ) בהחלט עושות לי את זה, שערות מתחת לאוזן ( פיאות ) אצל אישה- מאד עושה לי את זה... אני ממש לא צוחק. לא חושב שזו סטיה, פשוט אני מאד אוהב " פגמים "... צלקות, שריטות, לפעמים אפילו קצת חצ'קונים על הפנים עושים לי את זה. מי שמכיר אותי- יודע שאני לא צוחק. אז חלאס עם הדאווין ובואו נהיה יותר אמיתיים.

יופי ../images/Emo13.gif

אבל יחד עם זה- חשובה לי אסטטיות.. אני אשמח להוציא שחורים לגרד פצעים ולמחזר
לא חשוב, לא צריך להבין הכל.....

למעלה