בהמשך למהפנטת - בנוגע לירידות

luckycharm

New member
מתאים לך הסמוק

וצילמתי עוד תמונה היום לדאבוני לא נמצאת על המחשב הנוכחי. <ומאוד מקווה שההקשרים ברורים>

פ ש ט ו ת

New member
היי אור

אם את אוהבת יותר למצוץ ואני אוהב יותר לרדת . . . אז זהו ש . . . . ?

cheshire9

New member
אז ווידוי גם מצידי

לא מת שמוצצים ( \ות - להרגע - מדובר על נשים) לי ........ אם כבר מעדיף אנאלי. יש אייקון לזה ?

איך את יודעת?

הולמס 30

New member
מסתדר יפה מאד בלי זה

וגם הן, בסופו של דבר. יש פרטנריות שזה לא ממש חסר להן ומוצאות סיפוקן בלי זה. יש כאלו שקצת מקטרות אבל בסופו של דבר משלימות את ה"חסר" אצל אחרים. יש כאלו שרואות בזה בזבוז זמן. "אולי תכנס כבר..." יש שמקוות להיות בין המעטות שלהן אני כן ויש פה ושם מישהי שאני כן. אבל לא כי היא רוצה, או כי לא נעים, אלא רק אם זה בכיף שלי. (ואין ממש חוקיות לגבי אלו שאיתן זה כן קורה - אבל הן קבוצת מיעוט) ואפשר להסתדר עם זה יופי. וזה לא גורם לי למחסור רחמנא ליצלן. ואם מישהי אומרת מראש: "אם לא תרד לא יהיה" אז אני מוותר. ואם היא נחמדה ואומרת את זה יפה... אני מספר לה על אחד סוכן חשאי בשירות הוד מלכותה ששמועות מכל מיני כיוונים אומרות שהוא ממש ממש תותח בעניינים אלו

ועל כך, הולמס

כבר נאמר בפורום לפחות פעם אחת. שיש מיתאם בין הצורך והרצון של הגברים לרדת לאישה- לבין.... ע"ע מיזם חופית+מהפנטת.

הממ כן יש כאלו

בעקרון מבחינתי לא בכל זיון הוא חייב לרדת.. לפעמים שמתעקש אז סבבה יותר כאלו כאלו שמתעקשים לרדת ולא יודעים אבל טובים בדברים אחרים.. ואז זה נהיה סבללללל

lililove

New member
מצטערת, יקירתי, על חוסר ההוגנות

אני, למשל, וכמדומני ציינתי את הדבר היום, לא מתה על זה. דקה שתיים אם מתעקשים, אבל ממש לא חייבים. ממש לא. חדירה הגונה אין לה תחליף. וזאת, כמובן, דעתי בלבד.

למעלה