בהמשך להודעה שלי מלפני כמה ימים :)

בהמשך להודעה שלי מלפני כמה ימים :)

הייתי תחת שם "מירי"...
בכל מקרה, מאז שכתבתי לכן, הלכתי לרופאת נשים בחיפה (מישהי בשם ד"ר עינת שירן-מקלר, אם למישהי יש ביקורות לגביה, גם אשמח לשמוע) וסיפרתי לה את כל הסיפור שלי (תזכורת - PCO מגיל 16, אין מחזור טבעי, השמנת יתר, שיעור, בUS שעשו לי לפני כשנתיים - אין ציסטות בשחלות).. לאחר שהיא שמעה את הסיפור, היא הפנתה אותי לבדיקות דם(פרופיל הורמונאלי + בדיקות שגרה לקראת היריון) ואמרה לי ללכת לדיאטנית ולחזור אחריה לאחר שיהיו לי תוצאות הבדיקות ואולי היא תרשום לי תרופה נגד סכרת כדי לעזור לתהליך. היא לא ביצעה לי אולטרהסאונד, האם זה בסדר? ציפיתי שהיא תבדוק את האבחנה הזאת באמצעותו.. אני קצת בלחץ, כי אני מפחדת שהרופאה תרצה לחכות שאני ארזה ואתחיל לקבל מחזור לבד לפני שהיא תתן לי טיפול, ואני לא כל כך מוכנה לחכות שנים... לפני חצי שנה ירדתי 10 ק"ג (שקלתי 120, כעת אני שוקלת 110) ובאמת קיבלתי מחזור מאד קצר של יומיים ומאז לא קיבלתי יותר למרות שלא העלתי במשקל,בנוסף כשהייתי בת 18 שקלתי 80 ק"ג וגם לא היה לי מחזור כאשר עשיתי הפסקות בין הגלולות. האם אני אצטרך לשכנע את הרופאה לתת לי תרופות שיגרמו לביוץ או שמקובל לתת את הטיפולים במקביל לדיאטה? מתנצלת אם חפרתי, אני פשוט קצת בלחץ..

minimousegi

New member
האם עשיתי פרופיל הורמונאלי?

מעקב כשלשהוא לביוץ?
כמה זמן את מנסה? האם היו מחזורים בכלל?

(אני לא מוחקת הודעות אלא אם כן מדובר בקללות או טרולים, סליחה שלא עניתי ישר כמו שכתבתי אני קצת לא פה עקב מעבר דירה.

מיכל

אני סיימתי פרוברה אתמול

מחכה לתחילת הווסת על מנת לבצע את בדיקות הפרופיל ההורמונאלי והעמסת סוכר.. היו לי ממש מעט מחזורים טבעיים בחיים, האחרון היה באפריל 2012 והיה ממש קצר, יומיים בלבד , אפילו לא הייתי בטוחה שזה מחזור, כי בפעמים האחרות הוא נמשך אצלי עד 7 ימים. זאת הסיבה גם שאני לא עושה שום מעקב לביוץ, כי פשוט אני לא מבייצת לבד.. אנחנו לא משתמשים באמצעי מניעה כבר כמה זמן אבל לא ממש ניסינו להיכנס להיריון אלא הפסקנו כי אני לא מבייצת ממילא..
תודה רבה!

למעלה