בהמשך היום סיפור מסיבת הרווקות שלי!

כתומית10

New member
כבר היתה ? או שתהיה במהלך היום ?

ואם עוד לא היתה ... אז : תיהני
ושיהיה הכי כיף שאפשר

אה חשבתי שאת מדברת על המדידה../images/Emo13.gif

מסיבת הרווקות היתה ביום שבת! היה כ"כ מפתיע-מצחיק-מטורף!!! אהבתי.

אמממ יום שבת צהרים פתאום דופקים ב..

דלת, בנזוגי מסתכל עלי מאותת לי שכדאי שאני אפתח אני מחשש לפעילויות טרור מציצה דרך החור רואה חושך מישהו מכסה את חור ההצצה "יש מחבל בחוץ" אני מסננת והולכת לדרכי לכיוון חדר השינה להמשיך בניסיונות הנואשים שלנו לסדר שולחנות לחתונה... בן הזוג צוחק עלי ניגש אל הדלת וכשאני אי שם בחדר השינה אני שומעת את הדלת נפתחת ו... שקט נוראי... הלב נפל לי לתחתונים חשבתי באמת שקרה משהו מה זה השקט הזה?!?! רצתי לכיוון הדלת ואז חטפתי שישים טון קונפטי בפנים זיקוקים ברחבי הסלון וחברותי בלבוש אחיד עם חולצות "מסיבת הרווקות של ורד" ... חיש מושטת לעברי החולצה שלי עליה כתוב "אני ורד" ומכאן ואילך מתחילה מסיבת הרווקות ... למטה מכונית הקקמיקה של חברתי הטובה מקושטת עם שלטים "מסיבת הרווקות של ורד" בלונים אפילו באגזוז מראה כללי של אוטו חתונה בראמללה וככה מובילות אותי ל... מסתבר ללונה פארק ... אחחח היה גאוני עלינו על המתקנים השתוללנו כמו שמזמן לא יצא... הכרוז בלונה הכריז על האירוע החגיגי שלי ואנשים באו לברך וללחוץ ידים (מביך) באיזשהו שלב היתה שם חבורת ילדות שחשבה שאנחנו להקת "חמסה" כאילו דאאהאההה!!!! אחרי שעתיים של בילוי סוער לא אחראי וחסר מעצורים גררו אותי ל... בויה המסעדה בנמל... והיה שם טעים ונעים פלוס מסורת המתנות שיש במסיבת רווקות ואתן בטח יכולות לדמיין ... מה אומר... היה מקסים מחמם את הלב מרגש ו... אין סיכוי שאני אשכח אי פעם את המסיבה הזאת! יאללה זזתי לסידורים עוד אשוב יום מצויין

14042003

New member
../images/Emo24.gifמ ד ה י ם ../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif../images/Emo42.gif

איזה יופי!!! ממש ממש מקסים!!! אחלה רעיונות!!! משגע!!!!

pits

New member
איזה קטע - ביום שבת אבא שלי התקשר

לספר לי שהם נסעו בעיר - ופתאום ראו אוטו מקושט בבלונים "מסיבת הרווקות של ורד".. ואם גם אני רוצה כזה... איך לא חשבתי על זה?

poogi27

New member
../images/Emo28.gifרעיון גאוני כל הכבוד לחברות

איזה כיף היה לכם, פשוט שמייח, ונראה שכולם בעיר ראו אתכם

mayalea

New member
נו ?????

עלית על כל המתקנים החדשים ? הם נראים לי ממש ממש מפחידים (ואני רק רואה אותם מרחוק)

אתי@

New member
אני שמעתי על מסיבת רווקות ב.....

קרקס
המסיבה היתה בשוויץ וכללה גם ארוחות, מופעים וספא...

קרן86

New member
איזה קטע!

אחות של המיועד הייתה עם חברים שלה בלוןנה פארק ביום שבת, וסיפרה לי על חבורת בנות שעשו שם מסיבת רווקות. היות ואני מניחה שמדובר במסיבה שלך - שמעתי שהייתם עם החברים של גיסתי העתידית במכוניות המתנגשות - לא יפה לתפוס את המתקנים לילדים הקטנים...

לא יכולנו לוותר על המכוניות...

המתנגשות... המדהים הוא שזכרתי כילדה שהן הרבה יותר מהירות וזהו שלא הם ממש לא זזות ובקושי אפשר לדפוק רייסים
אכן אנחנו היינו החבורה בחולצות הירוקות

keren1877

New member
וואו, ורד, איזו השקעה מצידן!

כל הכבוד! נשמע שהיה ממש מדהים!...

למעלה