בהזדמנות חגיגית זו מצרפת סיפור

בהזדמנות חגיגית זו מצרפת סיפור

לידה של נועה {סוף סוף} כיוון שלא היה לי מחשב המון זמן, רציתי לכתוב משהו למענה לכבוד היום המיוחד הזה, אבל לא כל כך הצלחתי, אולי בהמשדך הערב, אז לפחות אצרף את סיפור הלידה שזה גם משהו אחרי שנה

מקווה שתסלחו לי על הטעויות התחביריו

המדפסת שלי היא מדפסת צרפתית ואני איכשהו בהמון אילתורים מצליחה לכתוב, אז עימכם הסליחה.

מקפיצה {אין לי אייקונים

המחשב שלי קצת חולה {הרבה} מאוד חשוב לי שתקראו את זה ושהמנהלת תשים את זה במאמרים אם זה אפשרי כמובן. בבקשה תקראו

תמי ס

New member
יקרה שלי

בוכה שוב עכשיו, למרות שמכירה כל פרט ופרט שסופר לי בזמנו גם מפי מישל כשעוד היית בבית החולים וגם מפיך. לא יאומן שעברה שנה מהרגעים הקסומים האלה, אני עוד זוכרת איך צרחתי כשמישל התקשר אלי מבית החולים, צעקתי וצעקתי וכולם כאן הסתכלו עלי בתדהמה אבל לא היה לי אכפת, הייתי כל כך מאושרת עבורך, שהמסע הארוך הזה הסתיים סוף סוף ב "הפי אנד". כתבת נפלא יקירתי (למרות המקלדת המעצבנת שלך), נפלא וברור ומותח ומרגש ומתובל בהומור ממש כמו שאת באמת. אוהבת אוהבת אוהבת, וכל כך מתגעגעת.

מקסימה שלי

רק להגיד לך שאני מתה עלייך וחושבת שאולי בגלגול הקודם היינו אחיות. מרגישה כה קרובה אלייך למרות המרחק העצום בינינו, גאוגרפית, תרבותית וכו.... אוהבת אותך מלאן תלפים ואת יהלי, ילדת הקראוסון המתוקה.

התרגשתי לקרא עד דמעות.

סינטה1

New member
אוי נורית, מה עשית לי../images/Emo24.gif

כמה אושר, כמה כאב. כתבת מרגש ומקסים, ממש חייתי את התחושות שלך. מקסימה, שיהיה לכם רק אושר

אני מקווה שלכשתדגל היא תעריך

את הסיפור הזה שכתבתי עבורה. אני זוכרת את האשפוז והלידה ממש לפרטי פרטים, מדהים איך אני , שנמחק לי הזכרון כליל, יכולה לזכור אפילו פרטים של מה אנשים לבשו, ואיך הם נראו. תודה שקראת וחלקת איתנו את הרגעים המאושרים בחיי

happy

New member
אוי יקרה שלי

אני קוראת ודומעת. לקפה של הבוקר יש טעם של דמעות מיץ פטל. איזה סיפור מרגש. כל כך מאושרת עבורך. מאחלת לכם המון אושר הנאה אהבה נשיקות

בנצ100

New member
את לא יכולה לכתוב דברים כאלה!!!

מה אני אמורה לומר כשאני פה בוכה מהתרגשות במשרד? שום התנצלות לא מתקבלת. כתבת נפלא, ומרגש, והכל נבנה לקראת ההתרגשות בסוף - ואלו החלקים שמוציאים ממני את הדמעות בכזו קלות... אח, איפה יש טישו?

parpare bar

New member
מצטרפת לבנץ.... ../images/Emo24.gif

יופי, ואני פה בשיא הלחץ יושבת במשרד בוהה במחשב ובוכה כמו חתול בליל חורף קר. מרגש מרגש מרגש מרגש. ומי יתן ומנת חלקך תהא גדושה רק בחוויות נפלאות מדהימות ומרגשות כאלה. ואכן, 'שהחיינו וקיימנו והגיענו ליום הזה'. מזל טוב!!!!

אני אשלח לך טישיו עם טיפות אקליפטוס

יש משהו כזה והוא מחולל פלאים אכן מרגש גם אותי {איך לא} כל פעם מחדש. ולא קשה להוציא ממך דמעות ??

parpare bar

New member
האמת?

אולי במסגרת העבודה אני אקפוץ ככה לצרפת, מרסיי. מתאים לך? על הדרך אני גם אזמין אותך לראות הופעה.... (במידה וזה יסגר, ושיסגר כבר!) אז את הטישו אני כבר אקח בעצמי!
ודמעות? האמת, מאז הלידה הטובה כל הריונית 'רגילה' יוצרת בי פירכוסי שחלות, והריונית 'משלנו' או אחת 'אחרי' משחררת ממני מפלים....

את מוזמנת ומבטיחה שיהיה לך כיף

תמי עדה. לכבוד יהיה לי אם תבואי, אני כל כך בודדה כאן , כך שכל ישראלית ובמיוחד אתן מוזמנות אליי.

קנגה רו

New member
תראי מה את עושה לי.

פעמיים חרגתי ממנהגי והפרעתי לכם כאן. ועכשיו, חזרתי מ 15 דקות של בכי ככה ראוי לשמו בשרותי הקומה מתחת (יש גבול למה אני יכולה להרשות לעצמי במשרד) ורוצה להגיד "תודה!!!!!!" אין לך מושג כמה כוח המילים שלך נתנו לי. רק אושר ועושר ובריאות!!!!

איך את יכולה להגיד שאת מפריעה?

א חושבת שאני לא נכנכסת אליכם לפורום האם שלי על מנת לקרוא אותך, לצחוק , לבכת ולהתפעל ? שמחה שאת שואבת כח , אני חושבת שגם לי סיפורי לידה אחרי אבדן נתנו לי המון תקווה שגם יומי יבוא ואכן הוא הגיע. תודה מקסימה על שבאת הנה.

נעמולה

New member
אני זולגת לי מול המחשב

כל כך מרגש, למרות ששמעתי את הסיפור ובכל זאת הקריאה גירתה את שק הדמעות שלי ומרחה לי את האיפור שכל כך התאמצתי הבוקר לשים בגלל הנפיחות בעינייפ. יקירתי, רק אושר ונעה קטנה- מקווה שתלמדתי להעריך ולהעריץ את אבא ובמיוחד את אמא שעברו דרך כל כך ארוכה עד שהגעת אליהם

מצטערת על האיפור, ניסיתי כמה שיותר

לא להכניס עצב לסיפור לידה השמח כיוון שלא רציתי שהיא תקרא את הסיפור היא תתעצב, אבל בכל זאת קשה כנראה להימנע מכך בעיקר כי אתן מכירות את דרך החתחתים שעברנו. תודה יקירה

למעלה