בדרך לאיראן...

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
בדרך לאיראן...

בדרך לאיראן...
עברתי כאן

הערה: צולם על כביש ראשי, שאינו נמצא בבית שמש הוותיקה.

אורי404

New member
באיזה אזור?

בדרך לאיראן...
עברתי כאן

הערה: צולם על כביש ראשי, שאינו נמצא בבית שמש הוותיקה.
באיזה אזור?
האם אזור הרי ירושלים או אזור הגליל?
אנסה לנחש, "אינו נמצא בבית שמש הוותיקה" - הייתכן, שהתכוונת לרמת בית שמש?
הידע שלי בבית שמש, הוא כמה וכמה פסיקים, לעומתך בועז. אולי אני טועה וגם רמת בית שמש הוא אזור וותיק.

בועז ל

New member
שים לב לתיקון שלי, אורי. התחנה נמצאת

באיזה אזור?
האם אזור הרי ירושלים או אזור הגליל?
אנסה לנחש, "אינו נמצא בבית שמש הוותיקה" - הייתכן, שהתכוונת לרמת בית שמש?
הידע שלי בבית שמש, הוא כמה וכמה פסיקים, לעומתך בועז. אולי אני טועה וגם רמת בית שמש הוא אזור וותיק.
בבית שמש הוותיקה, באזור מגורים של האוכלוסייה הכללית. מה שמרגיז בתמונה - מעבר לכתובת המשחיתה שכל פרחח יכול לרשום - זה שעושה רושם כאילו התחנה נבנתה מלכתחילה עבור סיטואציה של הפרדה.

אורי404

New member

בבית שמש הוותיקה, באזור מגורים של האוכלוסייה הכללית. מה שמרגיז בתמונה - מעבר לכתובת המשחיתה שכל פרחח יכול לרשום - זה שעושה רושם כאילו התחנה נבנתה מלכתחילה עבור סיטואציה של הפרדה.

Ccyclist

Well-known member
"ביקרתי" בטהראן, והמושב נועד לזוג משני המינים

הנה:

http://guidovandamme.photoshelter.com/image/I0000rNBGMUj1af4

המשפחה הקיסרית, במרכז: כורש רזא פהלוי, יורש העצר. לידו (שניה משמאל) הקיסרית פאראה דיבה פהלוי (אלמנתו של השאה רזא פהלוי). מימין: הנסיכה יסמין (אשת יורש העצר), ובנותיהם (חוץ מאחת הבנות הראשונות, שפער הגילאים ביניהן הוא של שנה).

http://persianrealm.com/wp-content/uploads/2012/03/nrpdc001.preview.jpg

ומסר ברור, בחסות בנות המשפחה הקיסרית של איראן :

http://a2.ec-images.myspacecdn.com/images02/95/0f1794cdf7f2406db61afa656068e2f1/l.jpg

בועז ל

New member
יפה. היכן נמצאות היום בנות המשפחה הקיסרית?

הנה:

http://guidovandamme.photoshelter.com/image/I0000rNBGMUj1af4

המשפחה הקיסרית, במרכז: כורש רזא פהלוי, יורש העצר. לידו (שניה משמאל) הקיסרית פאראה דיבה פהלוי (אלמנתו של השאה רזא פהלוי). מימין: הנסיכה יסמין (אשת יורש העצר), ובנותיהם (חוץ מאחת הבנות הראשונות, שפער הגילאים ביניהן הוא של שנה).

http://persianrealm.com/wp-content/uploads/2012/03/nrpdc001.preview.jpg

ומסר ברור, בחסות בנות המשפחה הקיסרית של איראן :

http://a2.ec-images.myspacecdn.com/images02/95/0f1794cdf7f2406db61afa656068e2f1/l.jpg
בטח שלא באיראן.

Ccyclist

Well-known member
בירת איראן היא לוס-אנג'לס

בטח שלא באיראן.
בירת איראן היא לוס-אנג'לס
הקיסרית גרה בפריז (שם התראיינה לסרט The Queen and I ) בעוד יורש העצר ואשתו הם עורכי דין בארה"ב.

כמו כן מיאמי היא בירת קובה, ליברפול היא בירת אירלנד (אם כי אין משקעים פוליטיים), ואם ישראל לא תתעשת בירתה תהיה ברלין.

משה343

New member
בועז אני חושב שיש לך רושם מוטעה לגבי מבנה...

התחנה , כאילו נבנה מראש להפרדה .
אני כמעט בטוח שההפרדה היא בעבור כיסא גלגלים
בתוך תחנות אוטובוס ישנו מרחב המתנה בעבור מוגבלים בניידות .

בועז ל

New member
רות קיבלתי.

התחנה , כאילו נבנה מראש להפרדה .
אני כמעט בטוח שההפרדה היא בעבור כיסא גלגלים
בתוך תחנות אוטובוס ישנו מרחב המתנה בעבור מוגבלים בניידות .
רות קיבלתי.

amit1270

New member
מה שיותר מקומם - יש מטריה רק בצד של הנשים

מה שיותר מקומם - יש מטריה רק בצד של הנשים
בעצם גברים לא צריכים מטריה,יש להם שקית ניילון....

mister K

New member
בהחלט צריך להתייחס, להתנגד ולהוקיע

לא צריך להתייחס לעובדי אלילים
אחרת הם ימשיכו להקצין ולהפוך את המנהגים הקיצוניים ואת הכישופים שלהם לנורמה.
בית שמש זו הדוגמה הכי טובה למה שקורה בגלל אדישות. עכשיו יכול להיות שזה כבר מאוחר מדי בשביל העיר הזאת.

liorschwimmer

New member
קצוניות יכולה להיענות רק בקיצוניות

אחרת הם ימשיכו להקצין ולהפוך את המנהגים הקיצוניים ואת הכישופים שלהם לנורמה.
בית שמש זו הדוגמה הכי טובה למה שקורה בגלל אדישות. עכשיו יכול להיות שזה כבר מאוחר מדי בשביל העיר הזאת.
אם יש בריון בשכונה שמפעיל טרור, רק מכה חזקה ונקודתית תגרום לו להבין שמה שהוא מבצע זה פסול. מאחר שאין אף גורם כרגע שיכול לתת פטיש 5 קילו על הראש של הפאגאנים, אין טעם להתייחס לכל פעולה שלהם ולהוקיע, זה פשוט לא יעזור.

mister K

New member
בהחלט יש גורם כזה והוא תושבי בית שמש

אם יש בריון בשכונה שמפעיל טרור, רק מכה חזקה ונקודתית תגרום לו להבין שמה שהוא מבצע זה פסול. מאחר שאין אף גורם כרגע שיכול לתת פטיש 5 קילו על הראש של הפאגאנים, אין טעם להתייחס לכל פעולה שלהם ולהוקיע, זה פשוט לא יעזור.
בהחלט יש גורם כזה והוא תושבי בית שמש
תראה מה הולך שם מאז היוודע תוצאות הבחירות. כמו תמיד, נגמרה האדישות רק כשהבינו שאין ברירה ושהאידיאולוגיה נמצאת בסכנה ממשית.

אני בעד הצעתם של התושבים לחלק את העיר לשניים: עיר ליברלית ועיר פגאנית ברמת בית שיש, ששם יעשו מה שהם רוצים כל עוד זה לא יוצא משם (גם הם גם יצטרכו לממן את עצמם וזו המכה האמיתית בשבילם).

mister K

New member
גם ישראל כיום היא מדינה דתית

אנחנו ממש לא בדרך...
לצערי אנחנו די דומים להם...
גם ישראל כיום היא מדינה דתית
כל עוד יש כאן חוקים שבבסיסם אין רציונל מלבד מה שכתוב בתורה, מבחינתי גם אנחנו סוג של מדינת הלכה.
אומנם מדינה שלמעשה מאפשרת ליברליות וקיום אורח חיים חילוני, אבל רק עד שזה מגיע למדינה עצמה. כי בסופו של יום אין פה חוקה ויש רבנות שמתערבת גם בחיי אזרחים שבכלל לא מאמינים בדת.
גם כל המגמה שרווחת כיום במדינה היא לקרב כמה שיותר אנשים לדת, גם אם באופן מתון, כאילו שחילוניות הפכה למשהו לא ערכי שצריך להתבייש בו. שכחו גם מי הקים פה את המדינה ועל אילו ערכים וזה הכי חמור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה