בדקתי והסתכלתי... שאלה.

סיוון יקרה, הליקוק נעשה במקום שאין

בו שיער בכלל. פותחים קצת את השפתיים בעדינות ומגיעים ישירות לדגדגן ומוצצים אותו כשהוא עצמו לא שעיר בכלל ואם מלקקים סביב החור גם לא שעיר שם ואפילו עד חור התחת אז תרגעי תכף ומיד.

ToryMaster

New member
תיכף ומיד?

אני רוצה להבין, כשבאים לרדת לך, מנשקים אותך על השפתיים, וישן עוברים לדגדגן? בלי שום... טיולים בדרך?

ToryMaster

New member
אמ, טוב =\

מבחינתי כל טיול מסביב רק מעצים את הציפיה והגירוי, אבל זה עניין של טעם

זמנבה

New member
מצחיק..אני מורידה הכל,וחבר שלי....

מנשק לי את האיזור שהוא לא דגדגן-שפתיים-נרתיק, אלא דווקא את הגיבעה הזאת! אז לא כל חלקלקה מקבלת ירידות אין סוף..! אגב,חבר של מכרה שלי יורד לה ,והיא לא מורידה כלום. בשורה התחתונה מה שקובעת זו ההרגשה שלך, ברגע שתורידי את השיער המיותר משם (לא שזה לא מצריך קצת אימונים
..) ותרגישי נוח עם עצמך,תהיי חופשיה ,והוא גם ירגיש את זה,אז הנאה כמעט 100% מובטחת.

סיון 1 23

New member
תשמעי...

אני בכל זאת לא נולדתי אתמול... אני יודעת איפה יש ואיפה אין... ואיפה מלקקים... אבל השיער שמה לא בידיוק נחצה וזז הצידה כשמישהו יורד לך... נכון? אה יפה... לזה התכוונתי... כן, אני יודעת מזיזים אותו.

../images/Emo45.gif

נסי להרגיש בנוח עם כל בחירה שתבחרי. זוהי הבחירה שלך, ואם זה לא מתאים למישהו, אז כנראה שאתם לא מתאימים
עונג

זמנבה

New member
רק דעי לך משהו! זה ממכר....../images/Emo88.gif

אני מהפעם הראשונה ששכבנו אני וחברי גילחתי למשעי,ומאז לא הפסקתי, הבנתי שאני יותר חופשייה ככה,והוא אישית מעדיף את זה אז מה טוב
אני לא רואה את עצמי מצמיחה יערות שוב...
ממכר בהחלט..

למעלה