בדקתי והסתכלתי... שאלה.

סיון 1 23

New member
בדקתי והסתכלתי... שאלה.

לקחתי מראה באמבטייה... והסתכלתי אחת ולתמיד כמו שצריך על איבר מיני... ואני לא מצליחה להשלים איתו... אני לא בחורה שעירה במיוחד בכלל... ויש שם שיער לכל האורך... אולי בלי השיער היה לי יותר קל... אבל... כמה זשאני הולכת להצטער על שאני שואלת את זה... זה נורמאלי... שיש שיער לכל האורך? (כלומר גם על השפתיים החיצוניות...) לא יודעת... בקשר ללהוריד אני מבינה שזה הפתרון... אבל אני לא רואה את עצמי עושה את זה... גם מבחינת יכולת בכלל... וגם מבחינת רצון. איך אני יכולה להשלים ככה עם חבר שלי.... שהוא ירצה לרדת לי?

ToryMaster

New member
ככה זה

נורמלי להפליא. את לא יכולה לקבוע מראש אם הוא ירצה או לא, את מבינה את זה?

סיון 1 23

New member
בהתחשב בזה שהוא לא מפסיק לדבר על זה

ולהגיד כמה שהוא רוצה... אני כן.

ToryMaster

New member
אני מתכוונת

שאת לא יכולה לקבוע מראש אם זה יפריע לו או לא, אם הוא ירצה למרות השיער.

סיון 1 23

New member
בזה את צודקת ב-100%

בגלל זה אני מפחדת... כי אני לא יכולה לדעת אם הוא יאהב את זה או לא... ומפחיד אותי שהוא יגעל מזה... אני מעט ביישנית... קצת יותר ממעט.

ToryMaster

New member
תשאלי אותו.

אני חושבת שאיפה שהוא, את מפספסת את העובדה שאת צריכה להרגיש מספיק חופשיה לדבר איתו בישירות על דברים כאלה, בשביל שתוכלו באמת לעשות אותם ולהנות.

shitzi

New member
עצה שאולי תעזור ותגידי לי את דעתך

פשוט תני לו שירגיש דרך התחתונים שקיים שיער במקום ותראי מה תהיה תגובתו. ככה עשיתי עם חבר שלי, ואח"כ הוא הכניס את היד לגמרי ובנוסף גם ירד לי. בהצלחה יקירתי!!!!!!

סיוון היקרה...../images/Emo9.gif

כל גבר וטעמו בנשים... יש שיאהבו נשים חלקות( אני ). ויש אשר גם יאהבו נשים עם רמת שיער מסויימת למטה... לגבייך..אם את לא אוהבת את מה שאת רואה..פשוט תגלחי...שעווה או סכין..אני ממליץ שעווה..ולפני שיקפצו עליי כאן הבנות....כן...עשיתי ואין לי בעיה עם זה!!!!!!! אם החבר שלך ירצה לרדת לך ויש בניכם פתיחות, ואם זה יפריע לו מן הסתם הוא יבקש ממך לגלח.. לחלופין..אין יותר אירוטי ומסעיר מגילוח הדדי
נסי זאת איתו.

ToryMaster

New member
אני תוהה

מדוע לנו שנקפוץ עליך? התנהלו כאן כמה דיונים על הנושא, ובאף אחד מהם לא קפצנו עלייך. ח"ח, אגב

תראי........./images/Emo88.gif

רק עכשיו קמתי משינה עמוקה ואני מתכוון לחזור לישון... היה לי יום עבודה ארוך..ומתיששששששששששששששששששששששששששששש על הבוקר?????? לקפוץ הכוונה לקטול......חחחח

דנטל

New member
מסתומרת "גם על השפתיים החיצוניות"?

אז איפה אם לא שם? את שאלת בכלל את החבר שלך איך הוא מעדיף את זה? חוץ מזה, תטפחי את עצמך בשביל עצמך ולא בשביל אף גבר. אגב, אפילו פירס, אם אני לא טועה, מסוגל לרדת לאשה עם שיער, רק שהוא מעדיף בלי. אני, אישית, לא מגלחת, ולא שמתי לב שזה אי פעם הרע עמי ועם רצונם של הגברים לרדת.

ToryMaster

New member
אני חושבת שהיא התכוונה

"אפילו על השפתיים החיצונות", כלומר לא רק במפשעות ובמשולש למעלה.

סיון 1 23

New member
בידיוק.

בכל אופן... נכון שאני צריכה לעשות את זה בשביל עצמי... כאן מסתבר הבעייה שלי... עדיין מפריע לי מה הוא יחשוב...

ToryMaster

New member
אוקי, בואי נשכח את פקטור החבר לרגע

מה את רוצה לעשות עם השיער?

סיון 1 23

New member
לא אוהבת את זה...

אבל לא רואה את עצמי מורידה... כנראה אני פשוט אצטרך לחכות שאני אהיה מוכנה... ולסמוך עליו... הוא בן אדם טוב.

דנטל

New member
עדיין לא הבנתי

אני לא ממש נחשבת לשעירה ובכל זאת די משוכנעת שלא יהיה קל למצוא אשה שאין לה שיער על השפתיים החיצוניות.

גלית35

New member
סיון אני יכולה להגיד לך שאחרי פעם|@

אחת שתרגישי שם
את תהני מכל רגע. וזה שיש שם שיער זה דבר טבעי מאוד-אל תכנסי סתם לסרטים ותנסי לחשוב גם בשבילו. תהני מכל דבר בהצלחה

אני אישית מעדיפה שיהיה שם חלק...

אני יותר אוהבת את זה ככה. לדעתי זה יותר מושך וסקסי. לחבר שלי לא ממש אכפת, וזה לא מונע ממנו מלרדת לי או משהו. אני גם לא אוהבת אצל בנים יותר מידי שיער, ולמזלי הוא לא שעיר אז הכל מסתדר. בנוגע לשאלה שלך, כן זה נורמאלי... זה אמור להיות ככה. יש שיער בהרבה מקומות... בעצם בכל האיזור. תחליטי עם עצמך קודם אם את רוצה להשאיר, לגלח הכל, קצת, לקצר אך להשאיר שיער. אח"כ מה שהחבר יגיד. בהצלחה.

למעלה