בדמיוני

בדמיוני ../images/Emo9.gif

בדמיוני פושטת בגדיה אחד לאחד נפרמים כפתוריה וריח מתוק של בישום עדין נודף מגופה ואת אפי מזין בדמיוני פושטת בגדיי חולצתי מסירה ומפשילה מכנסיי וחשמל בגופי אצבעותיה שולחות מגע של אשה מצמרר נשמות בדמיוני מכתימה לשונה בלשוני שפתיה כה רכות וטעמן אלוהי ושדיה נמחצים הישר לחזי נמשים קטנטנים מבעירים את דמי בדמיוני היא כורעת תחתיי בשקיקה יונקת ושערה מעסה ירכיי מעביר אצבעות בין שיער, על קרקפת פטמתה הזקורה אצבעי מלטפת בדמיוני אט חודר לתוכה בניעות אגנה איברי מעמיק חדירה ושדיה אל מול פניי הסמוקים פטמותיה אל בין שפתיי נאספים בדמיוני פעימות ליבותינו טסות וטיפות של זיעה על גופותינו נוטפות מעשים של תשוקה נטולי הגיון מחשבות וזירמה שהם רק בדמיון

ועכשו אני אמורה להמשיך להתרכז

בעבודה?
קשה....
ואתה....איזה מוכשר אתה...קבל
, מזמן לא קראנו אותך!

ועכשיו את אמורה לדמיין

לשרטט שפתיים לצייר קווי גוף להתרפק על נוסטלגית הריח והטעם ולדמיין

וזכרוני..

וזכרוני הראשון אם יופייך אינו מטעה אותי, משליך גיטרה ואבי עלי צורח, ואימי אומרת "זה החוטא שלי", ולוקחת אותי לטיול מנחם מול ירח. וזכרוני השני, אם עינייך אינן מטעות אותי, עוזב את הבית אל סיכוני הזמן, כששאלתי אותך "האם תהיי לי לעולמים?" ענית: "תביט לירח שם יש כבר אדם". ואחרי שנה שכרנו חדר מול ירח, מתחיל לנגן בבר קודר ברחוב המסגר. והם צרחו "תורידו ת'נמוך עם הטוקסידו". ורק אחד אמר:"ילד ילד עוד תוריד את הירח בשבילם". מילים:שלמה ארצי

למעלה