בדיקת NIFTY - חייבת לשחרר קיטור

שרוצקי

New member
בדיקת NIFTY - חייבת לשחרר קיטור

אז לאחר התלבטויות מרובות (כולל קביעת בדיקת מי שפיר וביטולה...) עשינו את בדיקת הדם לגילוי תסמונת דאון לפני 3 שבועות ויום.
אני שבוע 20+4 עם תאומים זהים וזו הסיבה שיכולתי לבצע את הבדיקה הזו, למרות שלרוב לא עושים אותה בתאומים...
עוד לציין כי עשיתי אותה מבחירה ותוצאות השקיפות היו תקינות לחלוטין.

תשובות הבדיקה אמורות להגיע תוך 2-3 שבועות מביצועה, אבל הובהר לי שהן יגיעו הרבה קודם. מיותר לציין שאנחנו מטפסים על הקירות בהמתנה לתוצאות, נכון????

ביום רביעי האחרון שהתקשרו אליי מהמרפאה בה ביצעתי את הבדיקה (את הבדיקה עושים בארץ בעלות מכובדת והיא נשלחת למעבדה בהונג קונג) ואמרו לי שבגלל שזה תאומים יש טופס נוסף שצריך לחתום עליו. פיקססו את הטופס, חתמתי והחזרתי תוך 2 דקות. מי שדיברתי איתה בטלפון אמרה שהתוצאה תגיע בהקדם.
עד היום - יוק!
אתמול דיברתי עם המרפאה בארץ ונמסר לי שמיד יטפלו בנושא
היום התקשרתי אליהם שוב ונמסר לי ש"עכשיו היא מדברת עם מנהלת המרפאה"...

אני בקריזה!
אל אלמנט המתח הטבעי מהבדיקה נוספים חששות מהעיכוב בתוצאות + לחץ כתוצאה מזה שאם חס וחלילה הבדיקה לא תקינה אני כבר לא ממש יכולה לעשות מי שפיר.
הפקידה הנחמדה שדיברתי איתה ממש לא אשמה, אבל היא חטפה את הנזיפות (אני אף פעם לא צועקת) ואני רק בקושי עוצרת את בעלי מלהתקשר ולצרוח עליהם בטלפון שיזיזו את הישבן שלהם (הוא דווקא מהצורחים)

בקיצור - מקווה שהיום תהיה התשובה, כי הלחץ הזה לא בריא לי

וואו! הייתי מצפה לשירות יותר מהיר, בפרט ש

עלות הבדיקה היא גבוהה מאוד (כמה אלפים טובים מאוד, הלא כן?).

גם אני עם תאומים זהים, אולם הרופא (פרופ' ליפיץ) לא יעץ לי לעשות את הבדיקה, בין היתר (אבל לא רק), מכיוון שיש אצלי שק נוסף ובו עובר שהפסיק להתפתח (דהיינו, התחלתי את ההריון עם תאומים זהים בשק אחד ועובד בודד בשק נוסף). מכאן, שבדיקת הדם לא היתה מייצגת נאמנה את המצב.

בכל אופן, אני בטוחה שהכל בסדר, ומחזיקה אצבעות שתקבלי את התשובות המרגיעות במהרה.

המשך יום רגוע

שרוצקי

New member
עלות הבדיקה כ-4000 ש"ח

אבל מעבר לעלות והרבה יותר חשוב מבחינתי, היא העובדה שזו בדיקה נורא מלחיצה והייתי מצפה לטיפה התחשבות בגלל הנושא הזה...
לצערי הרב נראה לי שגם היום לא תהיה תשובה כי הונג-קונג הם 7 שעות קדימה מאיתנו וכבר לא עובדים שם

מה עושים עם זה????
בא לי לנסוע למקום בו עשיתי את הבדיקה ולהפוך כמה שולחנות

הייתי מנצלת את ההורמונים ההריוניים הגועשים

ו"עפה" בטלפון על מי שצריך שם כדי לקבל תשובות. לא בגסות, באסרטיביות, אבל לא לרדת מהקו עד שאת מבינה איפה התוצאות שלך ומדוע הן מתעכבות זמן כה רב. הכל בסדר, לא לדאוג!!

שרוצקי

New member
הגיעו התשובות!

הכל תקין

טריזומיה 21 1:1282605927
טריזומיה 18 1:39367
טריזומיה 13 1:540266027

התוצאה של טריזומיה 18 (תסמונת אדוארד) קצת מטרידה כי היא בשכיחות גבוהה יחסית לשאר, אבל אני מתנחמת בזה ש
א. השכיחות עדיין נמוכה מאוד!
ב. זו תסמונת שיש לה תסמינים חיצוניים מאוד ברורים והסקירה הייתה תקינה...

בקיצור, כמו שבעלי אמר: עכשיו הגיע הזמן להכנס להיסטריה על משהו אחר

vviolet

New member
איזה כיף

אמנם אני עם עוברית אחת אבל גם אני עשיתי את הבדיקה ויצאה תקינה

רק שאנחנו באמת טיפסנו על קירות....
הבדיקה שלי נשלחה פעם אחת, אחרי שבוע התקשרו לומר שמכל המשלוח רק הבדיקה הגיעה לא תקינה, לא ברור למה... אז רק אחרי שבועיים עשיתי בדיקה חוזרת ושוב היינו צריכים לחכות שלושה שבועות לתוצאות (גם אנחנו לא קיבלנו מוקדם יותר).
העיקר שהכל בסדר אבל זה באמת היה קצת מתסכל.

למעלה