בדיקת MRI בבית החולים לניאדו – למה כדאי?

תוכן-מקודם

Member
מנהל
בדיקת MRI בבית החולים לניאדו.jpg
קרדיט : בית חולים לניאדו


בדיקת MRI היא בדיקת דימות תהודה מגנטית, כאשר בדיקה זו מהווה אמצעי אבחון מרכזי ומתקדם ביותר ברפואה המודרנית. סריקת גופנית של MRI ממחישה איברים פנימיים בגוף ללא שימוש ברנטגן.

המטרה העיקרית של בדיקת MRI, היא לתת לרופאים תמונת מצב פנימית של הגוף ברמת הדיוק הגבוהה ביותר שניתנת באמצעות דימות. הבדיקה משלבת קרינת רדיו עם שדה מגנטי בעוצמה חזקה ובאמצעותה אפשר לאבחן ביתר דיוק בעיות שונות במערכת העצבים, באיברים פנימיים, במערכת הדם, במוח, במפרקי הגוף ועוד. בין היתר, MRI היא בין הבדיקות המתקדמות והחשובות ביותר לאבחון שלגידולים מסוגים שונים במוח, פריצות דיסק, מחלת טרשת נפוצה ועוד.

מכוני ה-MRI כוללים בתוכם את מכשירי ההדמיה הללו, שמספרם בישראל מצומצם באופן יחסי. בנוסף על התפעול של המכשירים בידי טכנאים מהשורה, יימצא בהם צוות רופאים, אשר יפענחו את התוצאות בפועל, וזאת בהתאם לתחום המומחיות הספציפי שלהם. חשוב להדגיש כי במצב הנוכחי, משתרך תור ארוך במכוני MRI רבים שכן פועלים בישראל, כך שמומלץ לפנות אליהם מוקדם ככל האפשר לביצוע הבדיקה.

צוות מכון ה-MRI בבית החולים לניאדו מבצע את הבדיקה באופן המקצועי והטוב ביותר ביותר, תוך מתן ליווי אישי לכל נבדק ונבדקת ודואגים לנוחיותם המלאה על מנת לוודא כי בדיקת MRI מכל סוג תעבור להם כמה שיותר בקלות ובנועם.

שירותים, טיפולים וניתוחים הקיימים במכון MRI לניאדו:

MRI לב, MRI שד, MSK, שרירים ושלד, ארתרו – כתפיים ומפרקי הירכיים, נוירו – מוח, עמוד שדרה, MRV, MRA, מרכז הגוף - מערכת העיכול,MRE ,MRU לכליות ומערכת השתן, כבד, MRCP ואגן קטן נשים.

הנחיות לבדיקה מיוחדת - MRI לב

בבית החולים לניאדו מוצע שירות ייחודי ומתקדם של בדיקת MRI קרדיאלי (לב) המתבצע על ידי פרופסור אלי קונן.

פרופסור קונן היה הרופא הראשון שהביא בארץ לבצע בדיקות MRI לב בתחילת שנות האלפיים –ובמשך שנים היה הרדיולוג היחיד שביצע את הבדיקה בישראל.

עם שנים רבות של עיסוק בתחום, צבר פרופסור קינן ניסיון קליני רב, קידם וביצע מחקרים שונים בנושא, פרסם מאמרים רבים על הבדיקה ואף העביר הרצאות על MRI לב בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל.

תיאום בדיקת MRI לב ניתן לתאם עם הפנייה מקרדיולוג. קביעת תורים בטלפון 09-8925260.
 
נערך לאחרונה ב:
למעלה