בדיקת פרקי יריכיים היא שגרתית?

ש י ב א

New member
בדיקת פרקי יריכיים היא שגרתית?

היי ותודה לכולם על התשובות אליי!!! כמה שהפורומים האלה עוזרים!!! בכל אופן יש משהו שאני לא מבינה- כל ילד שנולד עובר בדיקת פרקי יריכיים או שהבת שלי נולדה עם בעיה כלשהי??? ולכן מפנים אותי לאולטרא סאונד ולרופא אורטופד??? *** בטיפת חלב, רופאת הילדים הפנו אותי לאולטרא סאונד ולאורטופד ילדים הייתי בטוחה שזה בדיקה שגרתית לכול הילודים בישראל האם טעיתי? אשמח לתגובות מהירות כי אני כבר בלחץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ ת ן ד ה ש י ב א

d i n o l e

New member
בחלק מהקופות היא שיגרתית בחלק לא

אותנו גם שלחו (כבדיקה שיגרתית)

shapir1

New member
זו בדיקה שגרתית שנעשית בגיל 6

שבועות. אנחנו קיבלנו הפנייה מרופא קופת החולים שלנו.

בקופ"ח כללית היא לא שגרתית

או לפחות אצל שני הילדים שלי אני ביקשתי הפנייה לאולט' כי אחותי ואני היינו עם מפשק רגליים חודשים ארוכים. נאמר לנו שהסיבה היחידה שמאשרים לנו את הבדיקה היא בגלל הסיפור משפחתי.

דווקא אנחנו בכללית והפנו אותנו ללא

כל בקשה מיוחדת. בטופס השחרור מביה"ח נכתב כי עלינו לפנות לבדיקת אורתופד בגיל 6 שבועות.

ליאור53

New member
לא נראה לי

גם אותנו הפנו אוטומטית, גם בבי"ח, גם אצל הרופא וגם בטיפת חלב..

בב"ש ובמחוז הדרום לא מפנים אוטומטית

נאמר לנו ע"י רופאת טיפת חלב שבגלל שאין פה מספיק כ"א כמו במרכז, אז מסתפקים רק בבדיקה ידנית של הרופא.

יוקי76

New member
גם אותנו הפנו אוטומטית בכללית

זה חלק מהבדיקות השגרתיות אצלנו... אולי זה תלוי בסניף?

galiaS

New member
דוקא כן שגרתית

בביקור הראשון אצל רופא הילדים קיבלנו הפניה לאולטרהסאונד (עם שני הילדים שלנו) ואף קיבלנו תזכורות שחשוב לבצע את הבדיקה.

באסף הרופא

מפנים את כולם למיטב ידיעתי.............. אנחנו קיבלנו הפניה ולא הייתה לנו בעיה בפרקים............. בכל מקרה אין סיבה ללחץ........ זו בדיקת אולטרה סאונד לא כואבת ומהירה.......... הכי חשוב שתצא תקינה ותהיי רגועה.

למעלה