בדיקה מחדש של A1 ומודיעין

מצב
הנושא נעול.
כל מה שכתבת נכון לאמיתה ! כל הכבוד!

סקרים ומציאות
ממליץ לקרוא את המחקר והסקר של ד"ר אבישי צדר מהטכניון בנושא הפעלה מחדש של הכרמלית בחיפה שנעשה עבור עיריית חיפה לעיתים האקדמיה מנותקת מהשטח ( בלי לפגוע ) התוצאות היום במרחק של 10-12 שנה מראים זאת בברור מודיעין בהחלט ראויה לתחנת רכבת רצינית זוהי עיר שינה ללא מוקדי משיכה מקומיים המעמיסה על צירי התנועה לגוש דן וירושלים "חנה וסע" הוא פתרון אידיאלי לעיר זו דעה אישית !!!!!
כל מה שכתבת נכון לאמיתה ! כל הכבוד!
אני מסכים עם כל מילה ! בברכה, שלך, אביתר !

alexUK

New member
נתב"ג זה בטח השדה תעופה היחיד

חן לא אוטוריטה בשבילי. זה מה יש:
הוא יכול לחלוק עלי עד 2054 SO WHAT? הנימוקים אינם לפרסום כאן מסיבות מסחריות ועקב היתכנות לניגוד אינטרסים. תבין מה שתבין יקירי. הקו בין מודיעין לבית-שמש לא דורש אפילו מנהרה אחת ! A1 ללא חיבור לירושלים זה בזבוז כספים משווע ! גם הקו לנתב"ג הוא לא בראש סולם העדיפויות. הכביש מספיק בהחלט וכרגע עובר הרחבה נוספת. קו זה חשוב אך הקו לראשון מערב הרבה יותר חשוב שלא לדבר על הקוים לאילת וירושלים שהם חשובים יותר מהקו למודיעין ! המסילה המהירה ירושלים - תל-אביב (ללא עצירה במודיעין) היא הפתרון הטוב ביותר לתושבי ירושלים. זמן הנסיעה: 28 דקות.
בעולם בלי תחנת רכבת. אבל מה אני מבין.

אביב ש

New member
לא לעוד הרבה זמן..

בעולם בלי תחנת רכבת. אבל מה אני מבין.
לא לעוד הרבה זמן..
לנתב"ג עוד 1000 חסרונות, ובסך הכל הוא קטן, לא יעיל, לא מתקדם ומה לא... רכבת הייתה בהחלט אחת הצרות שלו, אלא שם פתיחת טרמינל מס' 3 בתחילת שנת 2004 (נתב"ג 2000), תיפתח איתו גם תחנת רכבת, שאמורה להיות מדהימה למדי יחסית לשאר התחנות בארצנו....

david80

Member
ומה לגבי נמל התעופה של ניקוסיה???

לא לעוד הרבה זמן..
לנתב"ג עוד 1000 חסרונות, ובסך הכל הוא קטן, לא יעיל, לא מתקדם ומה לא... רכבת הייתה בהחלט אחת הצרות שלו, אלא שם פתיחת טרמינל מס' 3 בתחילת שנת 2004 (נתב"ג 2000), תיפתח איתו גם תחנת רכבת, שאמורה להיות מדהימה למדי יחסית לשאר התחנות בארצנו....
ועוד לא דיברנו על מלטה ועל איסלנד?!

alexUK

New member
אני יודע רק ששדה תעופה בלי תחנת

ועוד לא דיברנו על מלטה ועל איסלנד?!
אני יודע רק ששדה תעופה בלי תחנת
רכבת עילית או תחתית - פשוט פאדיחה.

תודה!!! אנצל את המידע שנתת!!!

יש רכבת
Train: The S-Bahn (overground train) connects the airport to Wien Mitte and Wien Nord railway stations (journey time: 25 minutes) and runs at least every 30 minutes 0500-2230; it provides connections to the Vienna U-Bahn (underground rail) system.
תודה!!! אנצל את המידע שנתת!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה