בדיקה ביתית...שאלה?

מצב
הנושא נעול.

תימניה1

New member
בדיקה ביתית...שאלה?

בדיקה ביתית...שאלה?
עשיתי היום בדיקת הריון ביתית ביום ה-13 לאחר ההחזרה ,ורק לאחר שעתיים בערך ראיתי פס חלש מאוד נוסף האם מישהו יכול להגיד לי מה זה אומר? תודה....

Yaldi

New member
תתכונני לטוב כך אני התחלתי את

בדיקה ביתית...שאלה?
עשיתי היום בדיקת הריון ביתית ביום ה-13 לאחר ההחזרה ,ורק לאחר שעתיים בערך ראיתי פס חלש מאוד נוסף האם מישהו יכול להגיד לי מה זה אומר? תודה....
תתכונני לטוב כך אני התחלתי את
ההריונות שלי!!!!

זה אומר שאת צריכה ללכת......

בדיקה ביתית...שאלה?
זה אומר שאת צריכה ללכת לעשות בדיקת דם. הבדיקות הביתיות אינן אמינות ורק בדיקת דם לגילוי הורמון בטא, שהוא הורמון ההיריון, קובע. בהצלחה

תימניה1

New member
למלח של פלפלת..

זה אומר שאת צריכה ללכת לעשות בדיקת דם. הבדיקות הביתיות אינן אמינות ורק בדיקת דם לגילוי הורמון בטא, שהוא הורמון ההיריון, קובע. בהצלחה
למלח של פלפלת..
היום עשיתי בדיקת דם לאחר 14 יום , התוצאה של ה בטא היתה 10.28 מה זה אומר? האם יש הריון?

זו תוצאה מאד גבולית ......

למלח של פלפלת..
היום עשיתי בדיקת דם לאחר 14 יום , התוצאה של ה בטא היתה 10.28 מה זה אומר? האם יש הריון?
זו תוצאה מאד גבולית ......
זו תוצאה מאד גבולית וכדי לחזור על הבדיקה ביום ג'. אני יודע שאת בטח מטפסת על הקירות אבל אין מה לעשות רק ביום ג' אם תעשי שוב בדקת בטא תדעי. במידה ויש עליה אז את חייבת לבצע שוב ביום ה' לבודא הכפלה תקינה. המון בהצלחה

תימניה1

New member
אולי עוד מישהו יודע?בדיקת בטא.

בדיקה ביתית...שאלה?
היום עשיתי בדיקת דם(יום 14) תשובת הבטא היתה 10.28 האם זה אומר שיש הריון או לא? האם למישהי היתה תשובה כזאת ?

ronitili

New member
התוצאה גבולית מאד, אמור להיות מעל

היום עשיתי בדיקת דם(יום 14) תשובת הבטא היתה 10.28 האם זה אומר שיש הריון או לא? האם למישהי היתה תשובה כזאת ?
התוצאה גבולית מאד, אמור להיות מעל
10 וזה אכן מעל, אבל נורא מעט. בעוד יומיים תבדקי שיש הכפלה, וכך כל יומיים בהצלחה!

אדוינה

New member
גם אני מחזיקה אצבעות!

בדיקה ביתית...שאלה?
גם אני מחזיקה אצבעות!

מצב
הנושא נעול.
למעלה