בדיקה ביתית- כל קו זה קו?

nuli4

New member
בדיקה ביתית- כל קו זה קו?../images/Emo4.gif

היי! מצטערת שאני מתפרצת כך פתאום... אני קוראת מדי פעם בפורום ועד עכשיו לא הצלחתי לכתוב. אחרי מספר נסיונות להכנס להריון, בדיקות ביתיות כושלות וקבלת מחזור בתור המכה האחרונה, שוב הגיע הזמן לערוך בדיקה ביתית. טוב, האמת שלא ממש הגיע הזמן, עוד לא היה האיחור במחזור אבל לא הצלחתי להתאפק... בכל מקרה עשיתי אתמול בדיקה ביתית ומלבד קו בחלון הביקורת הופיע קו בהיר בהיר חלש חלש בחלון השני. כדי לבדוק שאני לא מדמינת שאלתי מסביב ואכן רואים אותו... התרגשתי, פחדתי, אמרתי לעצמי שאבדוק שוב למחרת. אז הבוקר בדקתי שוב ואותו הדבר. שוב הופיע קו חלשלוש אבל נראה לעין. האם זה הריון? אני מפחדת להתאכזב מכל הציפיות האלה. האם כל קו בחלון הבדיקה אכן מסמן הריון? כמובן שמחר אני הולכת לעשות בדיקת דם ולקבל תשובה סופית, אבל עד אז יש עוד המון זמן.... אודה לכם על קבלת תגובות. אה, ודרך אגב בדרך כלל אני לא כזו היסטרית

ליcות

New member
הי.. מבינה את ההיסטריה ../images/Emo8.gif

אומרים שקו זה קו, כי הרי אין בכלל קו אם אין הריון. הקו מופיע רק כאשר מתחיל להיווצר הורמון ההריון. בכל אופן, כנראה שמדובר בהריון צעיר מאוד או שבדקת ממש מוקדם (לפני איחור?). אז כבר, תרשי לי לברך אותך - נראה לי שאת בהריון. גם חשוב איזה בדיקה זו, יש בדיקות רגישות יותר, ויש רגישות פחות. לי יש ניסיון מוצלח עם YES OR NO שזיהתה הריון בהצלחה, יומיים לפני האיחור במחזור. כמובן שכשלא לא היה הריון, היא לא הראתה לי פס, אפילו לא כשמאוד התאמצתי לראות
. בכל אופן, אם יש ספק את יכולה לבדוק עם בדיקה של חברה אחרת (גם קליר פלאן טובה אבל מאוד יקרה ), ולקוות לראות פס כהה יותר. וכמובן בדיקת דם זה רעיון לא רע.. בהצלחה!

ל י ט ל1

New member
../images/Emo35.gif

אומרים שכל קו זה קו וכנראה שזה גם נכון כי אחרת לא הייה קו בכלל. מכיוון שעשית את הבדיקה לפני איחור זה גם הגיוני. כמה זמן את לפני איחור? לדעתי פשוט כמו תלכי לעשות מחר בדיקת דם ואז תדעי בטוח. ושיהיה
ומחזיקה לך אצבעות.

nuli4

New member
תודה תודה!../images/Emo24.gif

תודה על התגובות והעידוד. כל הלילה חלמתי על בדיקת הדם, אבל בעזרתכן יוצאת עכשיו בדרכי לקופת החולים קצת פחות היסטרית... אני מקוה

למעלה