בדים..בדים...בדים

ליקה5

New member
בדים..בדים...בדים

שלום לחברי <חברות?> הפורום המקסים הזה אתמול בלילה הגעתי לפה במקרה, דיפדפתי קלות ונגנבתי עמוקות אלוהים כמה שאתן מוכשרות יש לי המון המון בדים שאני לא ממש צריכה בדי פשתן, כותנה, קנבס, פוליאסטר, חלקים, דוגמאות, בדים שקופים, בדים אטומים.....הכל מכל וכל בדים של רנבי, אינטרנובה, שכטר, נוסבאום והרבה אחרים, שאריות מהעבודה <קטנות וגם גדולות> שאני כל הזמן מביאה בשביל חברות עם ידי זהב ...במקום לזרוק לא יודעת לתפור ואין לי הרבה זמן פנוי ולא מכונה אז מי שרוצה מוזמנת לקבל בתמורה למה שיש לה לתת <סיר עם אוכל, עוגה, יצירה...מה שבא לה...לא איכפת לי גם ללא תמורה אבל חילופי אנרגיה של לקבל ולתת הם לדעתי כמו שאיפה ונשיפה...נשימה שלמה> איזור נס ציונה אם תרצו אצלם כמה תמונות שלהם במהלך היום ושאלה נוספת, <למי שמכירה בדי פשתן של וילונות רומים> הם מגיעים עם חפים מוכנים כל 22 ס"מ לרוחב הבד <מעין כיס צר שאליו מכניסים את מוט האלומיניום> למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות איתם בתפירת יד? יום נפלא לכולם

shukpuck

New member
תודה רבה על היוזמה

בטוח שהייתי מנצלת את הצעתך הנדיבה בתקופה אחרת בחיי (כרגע ממתינה ללידה -שתבוא כבר!!) - אב אני בטוחה שיהיו מספיק אחרות שיקפצו על ההצעה..

ליקה5

New member
בכייף...ושיהיה בשעה טובה

כל דבר בזמנו....אם תרצי בעוד כמה חודשים, תמיד אני יכולה להביא בדים ואגב, הבנות פה חרוצות, תיבת המסרים התמלאה מהר יותר מבפורום סקס
יש מצב שאצליח להיפטר מכל הבדים שסותמים לי את הדרך למכסחת הדשא במחסן

ליקה5

New member
מעורב

אלוהים יודע איך מצלמים בדים...השחור הוא בד האפלה יש לי עוד ממנו, גם בצבעי אוף וויט, לבן מלוכלך וחרדל <בד עבה בשלוש שכבות>

ליקה5

New member
הימני אפור בהיר

זה בד של וילונות רומיים עם חפים <כיסים לרוחב הבד> שתפורים בו

למעלה