בדיחת בלונדיניות
...

בדיחת בלונדיניות../images/Emo68.gif...

... בלונדינית אחת הכירה מישהו בצ´אט שהציג את עצמו כ"מאוד עשיר" וקבעה איתו פגישה. מהפגישה חזרה הבלונדינית עצבנית לאללה, כאשר נשאלה איך היה ענתה: "על הפנים, הוא הגיע לפגישה בתוך מרצדס משנת עשרים ושמונה". הסובבים הסבירו לבלונדינית שזהו סטייל ומרמז על רמה. הבלונדינית: "כן, אבל הוא יד ראשונה".

ועכשיו קצת קניבליזם...

... חבורת קניבלים לכדה שלושה תיירים - רוסי, אמריקאי ואתיופי. כשהחליטו לאכול אותם שאלו הקניבלים את מנהיגם מה יהיה סדר האכילה. ענה המנהיג: "את האמריקאי נאכל היום, כנראה יש אצלו עדיין שאריות מההמבורגר שאכל היום, את הרוסי נאכל מחר - אנחנו לא צריכים לסבול מהוודקה ששתה, נחכה עד מחר עד שהוודקה תצא מהגוף". "ומה עם האתיופי?", שאלו נאמניו. "אותו נשחרר", ענה המנהיג, "למדנו ביחד - לא נעים".

פרינצס,.

New member
נוסע...לפתע אני לא רעבה.../images/Emo8.gif

צהרים טובים. חחחחחחחחחחחההההה חחחחחחחחחחההההההההההה חחחחחחחחחחחחהההההההההההה אמא

ועוד קניבליזם...בתאבון...

...קניבלים תפסו מיסיונרים ושמו אותם בסיר גדול לבישול... פתאום אחד צוחק כמו משוגע... שואל אותו חברו: "מה אתה צוחק עומדים לאכול אותנו?! כמעט בדמעות תנין. עונה חברו: "השתנתי להם במרק!!!"

פרינצס,.

New member
נוסקלה....מה קרה?

ממש דפיקה. חחחח חחחחחחח חחחחחחחחחח קצת יותר מאמץ....
פרינצס ליס

zar

New member
עם כבר אז עוד אחת ../images/Emo45.gif

אבא קניבאל החליט לקחת את בנו שהגיע למצוות וללמדו הילכות צייד. לפתע נקרתה בדרכם בחורה כחושה, (ממש יצאה מחלומו של פרעה), אבא, אבא, קורא הנער, שנצוד אותה? לא ילד, זו אין עליה גרם בשר, ניתן לה עוד זמן "לרעות" ואולי בפעם הבאה. ממשיכים ב"ציד" ואישה מָמוּתה לפניהם. אבא, אבא, את זו? השתגעת? זו מלאה כולסטרול, סכנה לבריאות הציבור. הולכים ומזה שאפה
לפניהם, הכל במקום ובמידה. אבא, אבא,....הנה, את זו. תרגע ילד, אומר לו האבא. את זו ניקח הבייתה ונאכל את אמא. צאר
-בתיאבון, הולך טוב עם

חהחההחחה, וזה מזכיר לי עוד...

...הילד הקאניבל רואה מטוס בשמים שואל את אימו: "אימא? את המטוס אוכלים? האימא: "לא בני, זה כמו צדפים, אוכלים רק מה שבפנים..."

magy

New member
אפשר לחשוב שחזרת מאפריקה

ולא מהמפגש של פורום נוסטלגיה........... כל הזמן לאכול????????????????????..

מאגי תזהרי לך../images/Emo13.gif אני אחזור עם../images/Emo54.gif

...עם נקודות... זה מה קוראים אותו נמר, בשפה שלנו... ואז ניראה אותך מביאה אותו לשולחן, כמו את האפור הקטן ההוא...

ספידי

New member
בלונדינית ../images/Emo18.gif

מה עושה בלונדינית כשהיא רואה תמרור עצור? יורדת מהאוטו ונותנת לו כיף,,,,,,,,

למעלה