בדיחה!

בדיחה!

גברת זקנה הלכה למרכול לקנות אוכל לחתול שלה. > היא הביאה ארבע פחיות לקופה כדי לבדוק את מחירן . > > הנערה שליד הקופה אמרה, "אני מצטערת, אבל ג'ים המנהל אומר שאנחנו לא יכולים למכור > לך אוכל לחתולים ללא הוכחה שיש לך באמת חתול. > הרבה אנשים זקנים קונים מזון חתולים כדי לאכול אותו בעצמם, > ההנהלה רוצה הוכחה שאת קונה מזון חתולים - באמת - לחתול שלך. " > > הזקנה הלכה הביתה, לקחה את החתול שלה והביאה אותו בחזרה לחנות. > ואז הם מכרו לה את מזון החתולים. > > למחרת, היא ניסתה לקנות שתי פחיות של מזון כלבים. שוב אמרה הקופאית: > "אני מצטערת, אבל אנחנו לא יכולים למכור לך מזון לכלבים ללא הוכחה שיש לך כלב. > הרבה זקנים קונים מזון לכלבים - כדי לאכול אותו בעצמם, > אבל ג'ים המנהל רוצה הוכחה לכך שאת קונה את מזון הכלבים - לכלב שלך ". > > אז הזקנה הלכה הביתה והביאה את הכלב שלה. > ולאחר מכן הקופאית הסכימה למכור לה את מזון הכלבים. > > למחרת הזקנה הביאה קופסה קטנה עם חור במכסה. > הזקנה בקשה מהקופאית להכניס את אצבעה לחור . > הקופאית אמרה, "לא, זה מסוכן, יכול להיות שם נחש בתוך הקופסה ". > > הזקנה הרגיעה אותה שאין בקופסה שום דבר מסוכן שיפגע בה. > ואז הקופאית הכניסה את אצבעה לתוך הקופסה (דרך החור שבמכסה) ובמהירות > משכה אותה החוצה. > היא אמרה לגברת הזקנה, "זה מריח כמו חרא." > והזקנה אמרה, "זה נכון, אני רוצה לקנות שלושה גלילים של נייר טואלט ...." > > > ~~~~~~~ המסקנה: אל תתעסקו עם זקנים ~~

vardaam

New member
שומרונית!איפה את?חסרת לנו!

למעלה