בדיחה/חידת פורים-מי האשה, מי בעלה

חיננית

New member
בדיחה/חידת פורים-מי האשה, מי בעלה

גברת ידועה הגיעה לשערי שמיים. בשער, מאחורי גבו של המלאך בכניסה, ראתה קיר ענק מלא שעונים. "מה השעונים האלה?", שאלה. "אלה שעוני שקרים", ענה לה המלאך. "לכל אדם עלי אדמות יש שעון כזה. בכל פעם שהוא משקר מחוגי השעון זזים". "של מי השעון הזה?", הצביעה הגברת על אחד השעונים. "זה השעון של הנזירה תרזה", ענה לה. "המחוגים שלו אף פעם לא זזים". "ושל מי זה?", שאלה והצביעה על שעון אחר. "של אברהם לינקולן", ענה לה. "המחוגים שלו זזו רק פעמיים ,מה שמלמד אותנו שהוא שיקר פעמיים בחייו". "ואיפה השעון של בעלי ?", שאלה הגיברת "על התקרה אצלי בחדר", ענה לה. "אני משתמש בו כמאוורר" מיהיא/ מיהוא?

apk

New member
קשה לי להאמין שאני בכיוון ../images/Emo13.gif

אבל אנסה ביבי ושרה

חיננית

New member
../images/Emo127.gifבדיוק ,תשובה אחת נכונה ויש ../images/Emo154.gif

עוד זוג אחד מתאים זה שהיה המקורי בחידה /בדיחה .

חיננית

New member
יש עוד גיברת שמתאימה לההחידה

והיא לא יהודיה היא נוצריה לפחות כך נולדה לפני שנישאה למוסלמי...

חיננית

New member
ודאי ,עראפת מקבל שקרן מצטיין../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

מי לוקח בשקרנות ובלפנות -ביבי או עראפת? אלי, מה דעתך ? ומה אם הוא סגור בסרקופג, נשמתו כנראה מרחפת בין גן עדן וגיהנום ממשיכה לשקר.

apk

New member
יקירתי, את מכניסה כאן פוליטיקה ../images/Emo13.gif

ואומר שלדעתי בענין השקרים שניהם שווים, אבל אותי מטרידים יותר השקרים של ביבי. אבל אולי מעליהם הייתי שמה את ג'ורג'י בוש ג'וניור. עראפת לוקח מעל כולם רק בשחיתות

אלי.

New member
נו, אם כבר הוכנסה כאן בוליטיקה ../images/Emo13.gif

אז מבין ביבי וערפאת, אני מסכים שביבי לוקח את הבכורה רק בגלל שהוא השקרן שלנו, ולכן ה'וינטלציה' שלו הרבה יותר כואבת
ואגב, ג'ורג' בוש אינו שקרן אלא סתם טיפש, ובאופן כללי הטפשות שלו עושה בשבילנו עבודה נהדרת ...

חיננית

New member
../images/Emo8.gif../images/Emo3.gif גם לדעתי ביבי גאון השקרנים

ביחוד כשהוא אומר ככה -ו..דרך אגב..ומכניס איזה בילוף קטן ככה בדרך אגב,אז אני ממש לא מאמינה לו. זה בוליטיקה ,זה ?????

די, מה אתם רוצים מביבי../images/Emo68.gif

כולם שקרנים בפוליטיקה
לביבי יש את הפרצוף הזה של שקרן עם האף הארוך שלו, והוא באמת לא מצטלם טוב, אבל תכלס - כולם שקרנים באותה מידה, אין הבדל. וזה באמת - בלי קשר לפוליטיקה.
כמו שידיד שלי אומר: "שום דבר לא אישי - הכל רק פרסונלי"

apk

New member
את רצינית?

הרי אם נאמר שכל פוליטקאי משקר פעם או פעמיים ביום (ונגזים בענק), ביבי משקר בכל דקה

חיננית

New member
נטשה אמנם הוא מעבידך הקודם ויש כבוד

ועם כל הכבוד אין שקרן בוטה כמוהו בפוליטיקה הישראלית.

אלי.

New member
לא, ג'ורג'י לא שקרן - הוא טיפש.

הוא טיפש כי ראמספלד וצ'ייני, שני אלה שתיכמנו אותו למלחמה הזו, ושלחו את פאוול לשקר במועצת הבטחון בלי שידע שהוא משקר - עדיין מכהנים בתפקידיהם. נדמה לי שאיפשהו קראו לסיטואציה הזו 'לכשכש בכלב'

למעלה