בדיוק כמו שחזיתי השמאל מנסה לייבא את ההתפרעויות העולמיות לפה

סתוונית333

Well-known member

katomish

New member
היום בהפגנה של ערביי יפו נשמעו קריאות "חייבר יא יהוד"

ח'ייבר ח'ייבר יא יהוד, ג'ייש מוחמד סא-יעוד &nbsp https://twitter.com/YinonMagal/status/1277230778573819905 &nbsp יעני תזכרו איך מוחמד שחט אותכם בחייבר הצבא שלו עוד יחזור. יעני מוות ליהודים &nbsp וגם ברוח ובדם נפדה את האסלאם &nbsp פורסמו כבר מועדי הביזה וההצתות ? &nbsp

ספי111

New member
לא צריך הבנת נקרא כדי לתפוס אותך בשקרים מכוערים.

בוא ותראה שהקרן החדשה מממנת את ההפגנה ביפו.

katomish

New member
אני לא יודע מה יהיה ניסוח הפוסט של שובו בתגובה להתפרעויות

אני כן יודע שיהיה רשום בו הרבה פעמים "אדוני הארץ" , "לדכא" ו"מה חשבתם שיקרה"

katomish

New member
כבר לא נעים לי מכמה שאתה מביך את עצמך.

"עומדים ביחד" האירגון שמארגן את הפגנת יום הזעם הוא אירגון נתמך הקרן. &nbsp את ההפגנות ביפו אין לי מושג מי ארגן, ולא אכפת לי. לא רשמתי שהן קשורות לקרן החדשה ולתוכנית הארגון הנתמך שלה להפגין מחר, בעידודה של זהבה גלאון. אבל אם הייתי צריך להמר אותו הכסף משמש את האירגונים שעומדים מאחורי ארגון כל ההפגנות שמתרחשות כיום. &nbsp בוא ונקווה שזה לא יתדרדר לכאוס כמו שהמארגנים רוצים.

יאפא היתה תמיד עיר של פורעים ערבו-איסלאמים

הינה כך החלו פרעות תרפ"א לפני כמאה שנה: &nbsp ההתקפה הערבית ביפו החלה בצהרי ה-1 במאי 1921 בהתנפלות על עוברים ושבים יהודים וביזת חנויות יהודים בשוק מנשייה ושוק א-דיר. הערבים היו מצוידים בנשק קר כמו אלות, פגיונות ואבנים, והיהודים ניסו להגן על עצמם אולם מיד הצטרפו לתוקפים שוטרים ערבים שירו על היהודים. &nbsp סמוך לבית החולים הצרפתי ביפו, היה בית בן שתי קומות שבו התגוררו עולים יהודים בימים הראשונים להגיעם ארצה. הבית נקרא "בית העולים" או "בית החלוץ". המסיתים הערבים כיוונו את הפורעים לבית זה כדי להביע את זעמם נגד העלייה היהודית. בעת ההתקפה שהו בבית כ-70 עולים חדשים שלא היו מזוינים. הערבים ניסו לזרוק פצצה פרימיטיבית אבל היא התפוצצה וקטלה את הערבי שניסה לזרקה. זה העלה את חמת הערבים והם ניסו לפרוץ את הגדר ולחדור לחצר הבית אך המגינים הוציאו מוטות ברזל מהגדר הפנימית והדפו את ההתקפות במשך כארבעים וחמש דקות, וקיוו ששוטרי יפו יבואו לחלץ אותם. שני קצינים ושוטרים ערביים הגיעו למקום, אך במקום לחלץ את היהודים הם פתחו עליהם באש. השוטרים זרקו שני רימוני יד לחצר ופרצו אליה. המגינים נסוגו לבית והתבצרו בקומה הראשונה. הערבים פרצו לחדר הקריאה בקומה הראשונה והרגו בגרזנים ובסכינים את המגינים שהיו בו והחלו בביזה. היהודים בקומה השנייה ניצלו כאשר הגיעו כעבור כחצי שעה הקצין הבריטי מיג'ור ליונל ג'ון ושוטר, הוא הובא למקום ביוזמת פקיד משרד העלייה בנמל, ניסל רוזנברג, שחשש לגורל העולים. הקצין פיזר את הערבים ביריית אקדח. בהתקפה נרצחו 14 יהודים ונפצעו רבים. בין הנרצחים היו מנהלי הבית דובה ויהודה צ'רקסקי. (ויקיפדיה)

בוזי15

New member
השמאל מייבא את ההתפרעיות והימין מייבא את הרוגע והפיוס

הכל מתהפך לנו . ממשלה ימנית חזקה ונחושה הפועלת ברפיסות ובחולשה ושמאל קטנציק ורופס המכתיב לנו את עוצמת ההפגנות ואת ההתקוממות ואת החזרי המס למנהיג

למעלה