בדידות

בדידות

מה עושים עם הבדידות הזאת, שמנקרת בתוך הראש אי אפשר לברוח ובטח שלא להתמודד. מה עושים עם הבדידות הזאת שכובלת את ידיי, משתקת את ליבי וגורמת לי לשקר רק כדי לנסות להסתיר אותה. מה עושים עם הבדידות הזאת, וכמה שאני מנסה אני לא מצליחה להיפרד ממנה מארחת לי חברה תמיד. מה עושים עם הבדידות הזאת, וזאת לא רק הרגשה, אני לבד, תמיד הייתי ותמיד גם אהיה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
../images/Emo201.gifפסק זמן..

|שקדיה|יקרה, כשאת מחלקת איתנו את תחושתהבדידות שלך במילים ותמונות אנחנו חשים בעוצמת הלבד הזה... באכזבהוגם העייפות שיש בפגישה מחודשת וחוזרת עם מצב מיאש ותיסכול.. כולנו כאן לצידך לא עוזבים , ממשיכים לעטוף אותך בחום ורגשות הבנה.. ואולי עכשיו יש משהו בנוכחות הזו שאולי יכול לאפשר לך וגם אם לרגע להניח רגע לכול הים הסוער הזה ולנשום קצת מריח האביב , שבחוץ..... איתך. |שקדיה|

LoveBeing

New member
את אף פעם לא באמת לבד! ../images/Emo24.gif

איך את יכולה להיות לבד שיש לך את עצמך?
למי הרי את אומרת: "אני לבד ובודדה.." ? אל תשכחי שיש דבר אחד בטוח והוא שתמיד! תהייה לך עצמך! לא משנה איזה בחורים או חברות יגיעו וילכו.. או אפילו משפחה שתעזור או לא.. תמיד אבל תמיד תמיד תמיד תהייה לך עצמך! וזה לא דבר קטן בכלל! תחשבי על זה.. עד כמה אנשים שאת אוהבת חשובים לך.. אפילו אנשים שאת סתם קצת מכירה או אפילו אוהבת מהטלווזיה או משירים.. תחשבי על זה שזאת הכירות ממש שטחית וקטנה ממי שהם באמת.. כל אדם חשוב וכל אדם מיוחד ובלתי ניתן להחלפה! אני גם מאמין שלכל אחת מאיתנו יש מלאך או מלאכית שעוזרים לנו..
ככה שהנה עוד סיבה למה אנחנו אף פעל לא לבד.. אפילו אנשים שאיבדו והגיעו לעולם הבא מידי פעם צופים בנו לבדוק שהכל בסדר.. וכמובן אל תשכחי את אלוהים שהוא בכל דבר שאנחנו פוגשים ורואים..
הבדידות היא אשלייה... אף אחד לא יכול להיות לבד. קחי לדוגמא את העץ שנמצא לבדו על גבעה.. האם הוא בודד? קשה לו? עצוב לו? לא! הוא לא לבד כי הציפורים מארחות לו לחברה.. אפילו הנמלים, השמש, העננים, השמים והכוכבים.. הרוח.. בעלי החיים שבאים לבקר.. הדשא והעשב ליד.. הוא לא מרגיש לבד לעולם! כולנו חלק ממערכת.. כולנו חשובים לעולם הזה. ולכולנו יש תפקיד חשוב. זה הגיוני שלפעמים ניפול לאשלייה שאנחנו לבד.. אבל זה פשוט לא נכון. את חשובה להמון אנשים- אנשים שאת אפילו לא מכירה ועוד לא הכרת.. גם שנראה שאנחנו לבד בחדר, זה לא אומר שאנחנו לא מחוברים לכולם. השמש בודדה? לא.. איך לא? כי היא עושה משהו.. היא יודעת שהיא חשובה. ברגע שתמצאי את הדבר שעושה לך טוב ותורם לעולם- תרגישי טוב עם עצמך. תרגישי מחוברת לבריאה כולה אפילו שנראה מבחוץ כאילו הכל נשאר כמו מקודם. תראי.. אפילו שאת כותבת כאן וקוראת אותי.. את לבד? ממש לא! אם אני התחלתי לחבב אותך רק מכמה מילים שכתבת, איך יכולים האנשים שאת מכירה לא לאהוב? את יכולה ללמוד מהבדידות הזאת שלך ולהבין שככה מרגישים המוני בני אדם אחרים.. אז למה לא לעשות את הצעד הראשון בעצמך? ללמוד להכיר אותם טוב יותר? אמא שלך לא מרגישה בודדה ולבד לפעמים? או החתול שלך אם יש לך? הבדידות שאת אומרת שמארחת לך חברה- היא לא הבדידות אלא הנשמה שלך. הנשמה שלך שאומרת לך: "אני עצובה, כי את רק יושבת כל היום ומרחמת על עצמך.." אבל היא בעצם רוצה לומר לך: "בבקשה צאי החוצה לטייל, תעשי משהו שיעשה לך טוב! שיהיה לנו טוב!" תקשיבי למוסיקה טובה..
משהו שעושה לך טוב בלב!
אפילו תוכנית מצחיקה.. מה שלא יהיה.. כל דבר שתעשי מלבד לשבת בחדר לבד ולדמייןם שאת בודדה עולם מלא נשמות הזה.. כל דבר שתעשי יהיה וב יותר! אל תתרגלי להתמכרות הזאת.. פשוט חיי את חייך! ותהני מהם!
בהצלחה!
למעלה