בדד, בלי עתיד בלי תיקווה בלי חלום..

melancholy man

New member
בדד, בלי עתיד בלי תיקווה בלי חלום..

לפחות היום, ההחלטה להפסיק לעשן נראית כמו הדבר הכי מפגר שאני יכול לעשות. לא שלא התכוננתי, חשבתי שאני אתחכם ואסוף איזה 3 קילו מלפפונים וגזר, המון המון מיים, דאגתי להיות לבד בשביל לא לנתק באופן מוחלט מערכות יחסים חשובות אבל כשמתי לב שמה שאני עושה לגזר הזה, אפילו בערוץ הפליבוי לא היו משדרים, הבנתי שהגיע הזמן לדווח:"יוסטון ווי האב א פרובלם", כמובן שגם בלי מעשה מגונה בירק, היה משהו ברעידות בידים, הזיעה, חוסר היכולת להתרכז אפילו בחדר של חני, שלא לדבר על משהו מורכב יותר, שהסביר לי שלא קורה כאן שום דבר טוב. בסופו של דבר מצאתי משהו מוסיקאלי קסום להפליא להסיח את דעתי מרוע הגזירה, הבעיה היא, שבמצבי המנטלי הגרוע כרגע, אההמממ... אני מתקשה לכתוב עליו, אז אני רק אמליץ לכם בקטנה, כי נדמה לי שהאלבום הזה טרם הוזכר כמו שצריך כאן על I Stand Alone של אל קופר, בתיקווה שאחד מאוהביו ירים את הכפפה ויכתוב עליו משהו (מה יש, אז אני לא בקרית שמונה, זה לא אומר שאי אפשר להיות איתי ברגעי הקשים). אה.. ואם לא שמתם לב, זו קריאה נואשת לעזרה

Jflyaway

New member
כתבתי עליו פה בעבר, לפני מעל לשנה

אלבום מצויין, קצת בוסרי של קופר. אגב, הוא כולל אוברטורה דומה להפליא ל BSAT הראשון, ואת שיר המנושא I STAND ALONE שקופר טוען עדיין שזה "השיר הכי טוב שהוא עשה אי פעם" ואכן שיר מושקע, תמלילים נהדרים, לחן יפה, ועבודת אולפן מרשימה מ א ו ד . אז כן - הוא (קופר) מחזיק מן השיר הזה, אבל לא מהאלבום כולו ....כל לפחות ע"פ הראיונות. האלבום היה קשה להשגה במשך שנים. היה רק REISSUE יפני נדיר ויקר . לי יש את הוויניל המקורי (מעניין עכמה הוא שווה) ואת הריאישו היפני הזה, אבל היום אולי יש כבר רעיאישו חדש? לא יודע - אני בטוח שיש את האלבום בבלוגים.

melancholy man

New member
מה זה משנה איפה?

לא יודע אני אוהב אותו, גם את הביצוע שיר הנושא המצוין, גם את קאמיל בטח את הביצוע ל One (נדמה לי שמהקור של פרד ניל, אבל לא הייתי מהמר על זה) ואפילו את ירח קאנטקי, יש באלבום הזה משהו מקסים שמתחבר אצלי למשהו אישי, בקשר להפקה והכל, יש משהו בכל הסאונד והאווירה שמזכיר מאוד את Child Is Father to the Man אם כי בחלק מהשירים הוא מתרחק משם, אם מישהו רוצה להבין איך אותו בן אדם עושה את סופר סאשינס ואת BS&T שישמע את האלבום הזה.

Barmelai

New member
כוחות ההצלה בדרך

לא מכיר את האלבום חוץ מזה שהתמונה נראית לי ממש מוכרת, ולא בגלל האישה הגדולה מהאי (נשים גדולות בלי נעל אדומה עם עקב דק מאוד לא עושות לי את זה). זה... אתה לא מוצא דמיון בין קלסתרו של קופר הצעיר לסיד בארט הצעיר? זה רק אני, או שאיזה חוט סמוי חיבר בין היד הנוברת בערימת הדיסקים, התודעה המעורפלת מחמת האויר הצח והאבל המתמשך על סיד? אבל בכל מקרה, אם מדובר בתחליף סיד או לא, כל הזעקת אל קופר מבורכת כמובן, גם כשכרגיל אנחנו פה נאלצים להסתפק בתחליף קונדי רייס לאישה הגדולה מהאי.

תודה .. אני אוהב את אל קופר

מאוד מיוחד לטעמי. את האלבום הזה אני לא מכיר, ואני אבדוק בהמלצתך. שולח לך כוחות נפשיים בטלקנזיס, BE STRONG MAN

../images/Emo24.gifבהצלחה בוס

למרות שאני שונא שאנשים מסביבי מצליחים להפסיק לעשן
וברמלאי, חשנו בחסרונך, ברוך החוזר הביתה

Jflyaway

New member
הקשב לי טוב - אתה לא לבד.. ../images/Emo13.gif

ב 29 במאי הפסקתי לעשן בבת אחת לאחר 35 שנים בהם עישנתי קופסא ביום. שבוע ראשון הייתי זומבי שבוע שני היו לי רעידות בכל הגוף שבוע שלישי סבלתי מהזעות והתקפי זעם שבוע רביעי נרגעתי השבעות הבאים (מהחמישי ואילך) = סבבי באבי. אין בעייה - מי בכלל זוכר שהוא עישן? אל תישבר!!!!

melancholy man

New member
../images/Emo24.gifתודה J

האמת שאני עובר את המעגל הזה של זומבי, רעידות, התקפי זעם ורגיעה, בערך כל שעה ואז חוזר חלילה, אבל אני מניח שאצל כל אחד זה שונה. ומאחר וזה לא פורום גמוילה מעישון, אז עכשיו אני שומע את האמבל פאי מרעידים את הפילמור, אחד מאלבומי ההתחרעות הגדולים בהיסטוריה.. לפני שבוע זה היה גורם לכתוב איזה 500 מילה, עכשיו זה יצטרך לחכות קצת, אז אני רק אמליץ לכולם..

יש קשר בין גמילה למוזיקה

תראה את זה ככה, כשאתה מפסיק לעשן יש לך יותר כסף למוזיקה

למעלה