בגדים קצרים- אפשר?

בגדים קצרים- אפשר?

דריה בת חודש וחצי וסובלת ממש מהחום (מזיעה, מאדימה) ולכן אני מלבישה אותה בשכבה אחת של אוברול מבד דקיק וארוך, עכשיו עושה רושם שגם ככה חם לה... היום אחרי שהיא בכתה והאדימה החלפתי לה לבגד גוף קצר וזהו, מיד היא נרדמה כמו מלאך קטן ומאז ועד עכשיו (שעה וחצי!) היא ישנה בעריסה שלה בשלווה וברוגע... אני יכולה להשאיר אותה עם בגד גוף קצר בגיל הזה?
ביום? בלילה? בבית? בחוץ?
ובכלל זה לא קצת מוזר שהיא סובלת כל כך מהחום? אפילו לי לא מפריע עד כדי כך... היום דווקא יום ממש נעים! לפעמים היא בוכה עד שאני נאלצת להפעיל מזגן

זה מוזר? יש לנו תור לרופא למעקב התפתחות ביום שני ואני תוהה אם להעלות את זה או שזה ישמע ממש מטומטם...

שונצו

New member
לא מוזר, יש אנשים (ותינוקות) שסובלים יותר

מאחרים מטמפרטורות גבוהות.

אני נשואה לאחד כזה ואמא לעוד שניים כאלה (שמן הסתם ירשו את חוסר הסבילות לחום מאביהם....)

זה כמו שיש תינוקות שיפתחו תגובה אלרגית חריפה לכלור שבפמפרס, כולל אדמומיות וצריבה ופצעים ואללה יוסתור, ויש תינוקות שלא הג'ל ולא הכלור יפריעו להם...

כל תינוק וסף הרגישות שלו....

איני יודעת איפה את גרה, אבל הקיץ הישראלי, בייחוד בשנים האחרונות, הוא סיוט למי שקשה לו חום.

שכנה

New member
לתינוקות קשה לווסת את טמפרטורת הגוף,

לשני הכיוונים: כמו שבחורף יותר קר להם וצריך להלביש אותם יותר מאשר את עצמנו, בקיץ יותר חם להם.

שושי291

New member
אפשר גם אפשר...

הי לך,

גם אני התלבטתי בעניין הזה..
הבן שלי בן חודשיים, וכבר מגיל כמה שבועות הזיע.
בגיל חודש וחצי (אמצע חודש מאי) כבר הלבשתי לו בגדים קצרים,
ותביני שבטיפת חלב אמרו לי להלביש לו קצר רק אחרי גיל חודשיים-שלושה...

היום הוא ישן רק עם בגד גוף, ובבית הוא גם רק עם בגד גוף (אנחנו ישנים עם חלון פתוח ללא מזגן).
תלכי עם האינטואיציה שלך ומה שאת מרגישה שטוב לבת שלך...לי נראה הזוי להלביש לתינוק שמזיע בגדים ארוכים, למרות שאכן יש תינוקות שרגישים יותר לקור ולחום, הבת שלך כנראה מהתינוקות שחם להם יותר.

למעלה