בגדים לאירוע

lala76

New member
בגדים לאירוע

אני בשבוע 30 עם בטן ענקית עוד כמה ימים יש לי אירוע ואני לא מוצאת כלום מצד אחד אני לא רוצה להשקיע הרבה כסף לאירוע חד פעמי אבל מצד שני לא רוצה ללכת עם "שק" מה עושים? יש לכן המלצות? משהו באיזור מודיעין חולון בני ברק תודה מראש

lala76

New member
הייתי בקניון איילון, וכלום ../images/Emo4.gif

בכל סניף יש מבחר אחר? אולי אני אנסה גם בקניון חולון

lala76

New member
הייתי בקניון איילון, וכלום ../images/Emo4.gif

בכל סניף יש מבחר אחר? אולי אני אנסה גם בקניון חולון

feline9

New member
אין לך שמלה ארוכה מבד עם לייקרה?

הכי נוח והכי יפה.

lala76

New member
יש לי, הלוותי אותה לאחותי והיא אצלה

אז אני לא יכולה למדוד אותה כרגע.... בכל מקרה לא נראה לי שהיא תעלה עליי בכל זאת עליתי כמעט 15 קילו והייתי רזונת אז

lala76

New member
אני לא מאמינה, היא עולה עליי

טוב שהחלטתי למדוד
תודה לך ולכולן על העצות

רוחמה5

New member
הצעה

יש בדיזנגף סנטר חנות שנקראת colors קניתי שם מכנס, עם הגומי הרחב. יש למכנס הדפס מדליק על רגל אחת וגומי צבעוני וחשבתי שאם היה לי ארוע הייתי הולכת איתו עם חולצה לבנה. אגב קבלתי עליו הרבה מחמאות עלה לי 180 ש"ח. דבר שני ב yellow יש מכנסיים עם גומי רחב בגזרות פשוטות פסים, חלקות באזור ה- 100 150 ש"ח

רוחמה5

New member
תשובה

בצד של המשביר נדמה לי שב"רחוב" האמצעי או התחתון מקסימום תשאלי במודיעין

sualit

New member
מרשה לעצמי להציע בר"ג

יש כתבה בהארץ על מעצבת בגדי הריון צעירה, שנמצאת בהריון בעצמה, ברחוב עוזיאל 120 ברמת גן ומעצבת בגדים ממש כיפיים במחירים סבירים. אולי שווה לנסות

אום בר

New member
הכוונה ל- SEXYNINE שלנו

ומרשה לעצמי לפרגן לה בפורום, עך הכתבה בהארץ, ועל הבגדים המקסימים לדעתי (אני נהניתי מקולקציית הקייץ..)

S e x y N i n e

New member
אם יורשה לי... ../images/Emo6.gif

הבגדים שלי מתאימים עד למידה 46. כל הבדים נמתחים מאד, אז אפשר לנסות.

lital_helmer

New member
אני ממש לא מידה 46..מאוד רחוק מזה

אולי מישהי מכירה חנות שכן יש בה בגדים במידות גדולות?? או אולי תופרת שיכולה לעשות לפי מידה בגדי הריון??

avishagarbel

New member
שאלה

אהלן, שמי אבישג ארבל, אני מניחה ששמעת עלי או שראית מה אני עושה כפי שאני ראיתי ושמעתי מה שאת עושה התחלנו ממש יחד אגב יש גם עוד שתיים שהתחילו איתנו אין חלל ריקאה - מה גם שחנותך במיקום ששבו גדלתי נדמה לי שבעבר הרחוק היתה שם חנות של הפתעות שמאוד אהבתי בתור ילדה- נוסטלגיה ראשית רציתי לתת חיזוק על כתבתה של שירה ברוייר כל הכבוד - שנית לשאול האם את נעזרת בשירותים של יחסי ציבור? שלישית הבנתי שגם את בהריון מתקדם - גם אני בהצלחה רבה אשמח לתגובתך

S e x y N i n e

New member
אום בר- התל"מ שלנו מתקרב...

אני ב- 25.11 ואני לא יכולה לחכות יותר! תודה על הפרגון.

galigal33

New member
יש בדורין פרנקפורט

הרבה דברים מחמיאים שמתאימים לנשים בהריון ... לא כל כל זול בסביבות 600-700 שקל. אני קניתי שם שימלה לחתונה שלי להריון בחודש שישי.

galigal33

New member
דורין פרנקפורט לדעתי יש בהרבה

קניונים בארץ...אני קניתי בכפר סבא וראיתי שיש גם ברחובות.

למעלה