בבקשה תקראו!!!
חשוב ביותר!!!!!

Mamoosh16

New member
בבקשה תקראו!!!../images/Emo10.gif חשוב ביותר!!!!!

היי, טוב- אז קודם כל זה היה בשביל שמישהו יתייחס להודעה שלי... א-ב-ל, רציתי להודות ליאב קאסם-תודה שצרפת את האתר של סיינפלד-כמו שאמרת, הוא גדול,והוא מומלץ בחום! אבל...יש מס´ תמונות, עמ´ ואפילו ראשי פרק שאני לא מצליחה להכנס אליהם.. ...למה?מדוע?ובבקשה תעזור לי... על החתום In_bal

אין לי מושג למה - אולי זה המחשב ../images/Emo35.gif

או שתוכנת החלונות שלך לא הותקנה כמו שצריך (זול יותר להתקין בבית תוכנת חלונות לא מורשית) או שהתקנת החיבור של האינטרנט לא נכונה או שהמחשב שלך עמוס. יכולות להיות מלא סיבות. איזו דמות חביבה עלייך? אני מוכן לצרף פה כמה תמונות, להנאת כלל חברי הפורום. כמעט שכחתי, על לא דבר

Mamoosh16

New member
אין לי כותרת!!!אה-בעצם,תודה ליאב.

טוב, אני אבדוק את זה, זאת אומרת את הסיבה, בכל מקרה-תודה! הדמות הכי חביבה עליי...אמממ...קשה לי להחליט!! איזה דמות אתה הכי אוהב? בכל מקרה,זה או ג´רי או קריימר ,אוי´ש...או ג´ורג´... -אבל חשוב מאוד לציין,שבלי אחד מארבעתם, או שבעצם חמישתם(כן,כן...גם ´ניומן´..) - יהיה חסר משהו,לא? טוב...אני בכל מקרה מאושרת שמישהו ענה לי... בינתיים,אני אאחל לכולם- חג אהבה שמיייח_למרות שזה בא קצת באיחור.. In_bal

Ass Man

New member
הנה גם אני מגיב לך !! ../images/Emo13.gif

דבר ראשון גם לך שיהיה חג אהבה שמח (או שהיה) ... ואני יודע שלא שאלת אותי , אבל בכל זאת אני הכי אוהב את ג´ורג´ , הוא כזה עצבני כל הזמן , ואין , אני חולה עליו !!!!

Mamoosh16

New member
יייייש~

קודם כל, אני שאלתי את כו-לם, ואני ממש שמחה שענית לי...סוף-סוף... אז אני אתמקם גם בפורום הזה!!! ~איזה כיף לך!~ לא היה לי יותר מדי ´יום האהבה´...ז"א היה... אבל לא עם אדם פוטנציאלי,שאמורים לחגוג איתו... If you know what I mean כי אני עדיין בחיפושים...אבל בכל מקרה,תודה רבה, ובנוגע לג´ורג´, כן הוא אחלה...אבל עדיין לא נראה לי שהייתי בוחרת אותו בתור הדמות הכי אהובה עליי-אבל כדאי לך להכנס לאתר שיאב קאסם המליץ עליו,ושלח-כי הוא אתר ממש טוב-ויפה,ויש שם גם הרבה תמונות שלך ג´ורג´, ובכלל של כל סיינפלד...אם אתה מעונין..אההמ-סתאאאם... טוב..אני חייבת לרוץ..אני אכנס לפורום מאוחר יותר,ביי!!! In_bal

tuchi

New member
אין ספק פרנק קוסטנזה

אם אתה מוצא עצבנות מצחיקה אז אין ספר שפרנק קוסטנזה הוא האדם המצחיק ביותר בסיינפלד למרות שאני אוהב אותו באותה מידה כמו את קרמר (המלך)

S.tal

New member
הוא באמת......

הוא באמת שחקן גדול...(פרנק) וגם קריימר, וגם כולם! אני באמת חושבת שכולם שם מעולים.....! טל, t@l

למעלה