בבקשה תעזרו לי...

בבקשה תעזרו לי...

יש לי בעיה עם המרה של סרט + הוספת כתוביות לצמיתות! הבעיה היא שכשאני משתמש במדריך ומכניס את הכתוביות ואז ממיר הסרט יוצא ללא חלק מהסוף זה לא קורה לי הרבה פעמים אבל בערך על כל 3 סרטים שאני עושה אחד יוצא עם הבעיה! אני מנסה להמיר שוב ושוב וזה פשוט לא עוזר! לדוג: אתמול הורדתי את הסרט המרדף (אורך הסרט 102 דקות) וניסיתי להכניס לו כתוביות המרתי אותו וגיליתי היום בבוקר שיש לי רק 92 דקות מהסרט! הסרט הוא בקידוד XVID ובקול MP3! אם מישהו יודע מה הבעיה ויכול להגיד לי איך פותרים אותה אז בבקשה תעזרו לי????

Ncoder

New member
גם אני גיליתי משהו היום ...

בפתיחת הסרט ב-VDubMOD צריך לסמן YES ולא NO, אולי זה מה שגורם או מוסיף לבעייה שלך. באמת מצטער על אי הנוחות. אם הורדת את הסרט מקאזה אז ייתכן שמדובר גם בפריימים פגומים בסרט, פתח את הסרט המקורי ב-VDubMOD והפעל סריקת פריימים דרך התפריט Video - Scan for stream errors .

תודה רבה (סוף סוף מישהו עונה לי)...

תודה על התשובה אבל לצערי היא לא עזרה לחצתי YES ועברתי שוב על המדריך אבל זה לא עזר ושוב קרתה אותה בעיה! לגבי ההורדה של הסרט מקאזה, דבר ראשון הוא לא מקאזה דבר שני אין בו בעיית פריימים וזה גם די לא הגיוני כי כמו שציינתי בהודעה זה קורה לי בדי הרבה סרטים אז לא יכול להיות שבכולם יש פריימים פגומים?!

kkdd

New member
אם תוריד סרטים מקאזה אז יהיו לך

המון פריימים פגומים (וזה הגיוני) באיזה מדריך השתמשת?

בכל זאת אני לא מוריד מקאזה...

והנה לינק למדריך שאני משתמש בו: http://www.shift.co.il/guides.php?cat=&view=12 אבל על כמה סרטים שלא עבד לי המדריך בגלל הבעיה שרשמתי השתמשתי במדריך של NCODER באתר!

למעלה