בבקשה עזרה דחופה, ועידוד.

בבקשה עזרה דחופה, ועידוד.

אני נשוי שנה אישתי חולת סכרת נעורים כ8 חודשים היינו בהכנת הריון עד שהגענו לאיזון מושלם אתמול קיבלנו תשובה של בדיקת דם והתוצאה היתה13 הרופא אמר שזה הריון צעיר והאחות כבר איחלה לנו מזל טוב. למי שיודע 8 חודשי הכנה קשים יותר מכמה שנים של זוג ללא ילדים וכמובן שהיתרגשנו מאוד וסיפרנו להורים ליפני שעתיים אישתי התחילה דימום קל ובשעה 3 אמורים להגיע תוצאות של בדיקת הדם שעשתה שוב הבוקר. קשה לי לדמיין תוצאות שליליות אחרי השמחה המרובה שהיתה לנו אמש. מה לדעתכם אומר הדימום?

דימום בתחילת הריון

דימום בתחילת הריון הוא תופעה נפוצה גם בהריונות תקינים. (גם לי אישית קרה). (אם תעשה חיפוש בפורום הריון ולידה "הרגיל" תראה עד כמה). מצד שני, דימום יכול להעיד על הפלה טבעית. בטא 13 זה אכן הריון צעיר מאוד מאוד - כזה שעוד אי אפשר לראות באולטרסאונד. לכן כל מה שאפשר בשלב זה זה להיות אופטימיים ולקוות לטוב. מחזיקה לכם אצבעות שההריון תקין
בהצלחה

זהו קיבלנו תשובה ירד ל9.

כנראה שהריון לא קליט. הכל מלמעלה. אישתי מדוכדכת נורא במה אני יכול לנחם אותה

../images/Emo4.gif מצטערת לשמוע ../images/Emo24.gif

נכון שצרת רבים איננה נחמה, אבל אני חושבת שבכל זאת מעודד לדעת שהתופעה שכיחה וכשליש מההריונות מסתיימים בהפלה טבעית במהלך השליש הראשון להריון (לרוב ממש בתחילתם), בד"כ הסיבה היא שהעובר לא תקין - כך שאם כבר טוב שזה נגמר ככה באופן טבעי על ההתחלה - עוגמת הנפש גדולה עוד יותר ככל שהשלב מאוחר יותר. רוב הסיכויים שההריון הבא יהיה תקין
מאחלת לכם שיקרה בקרוב קרוב ... ימשך 9 חודשים שלמים ויסתיים באוצר בריא
בינתיים תמשיכו להנות מהזוגיות ולהתפנק בשניים
מקווה לראות אתכם כאן בקרוב עם הריון חדש תקין וארוך

באמת מבאס

אבל מצד שני זה הריון מאוד מאוד צעיר - זאת אומרת שאם לא הייתם עושים את הבדיקה היא פשוט היתה חושבת שקיבלה מחזור. זה מעודד כיוון שלא תזדקק להפלה מלאכותית ובמהרה תכולו לחזור לנסיונות המהנים. הגוף שלה ידע לעשות את הסינון הזה ולדאוג שעוברים תקינים יתפתחו. רק תדאג שלא יווצר אלמנט של לחץ עכשיו אם זה לא יקרה ישר. אולי איזו חופשה מרגיעה בחודש הבא ככה להסית את דעתה מן הנושא? אולי תדברו על זה גלויות ותשתדלו להחליט שלא נלחצים וכמו שאמרת מידי שמיים. בעזרת השם ההריון הבא יקלט יגדל ,יתפתח לילד/ה יפייפים
.

למעלה