בבקשה עזרה אני תקוע.....

בבקשה עזרה אני תקוע......./images/Emo53.gif

הכל התחיל ביום בהיר אחד... כל חלון שאני פותח כל חלון שאני סוגר ובכלל הכל עובד נורא לא---ט הכל היה בסדר בכל היה טוב היה מהיר היה אחלה... עכשיו אני פותח חלון וכשאני מנסה לסגור אותו הוא נסגר לי בשלבים לאט לאט יורד לו מלמעלה למטה... עושה לי טובה שהוא ניסגר בכלל פתאום הכל זז הכל לאט... מה יכולה להיות הבעייה??? אני לא יודע אם זה ההארד דיסק או לא יודע מה... עוד משהו מוזר כאשר אני נותן קליק ימני על המחשב שלי הולך למאפיינים לכללי הוא אומר לי שיש לי 256 RAM ומעבד || PENTIUM (פנטיום 2) ואני בכלל יש סלרון לא יודע מה קרה השתגע לי המחשב... מה לעשות לפרמט ולהתקין WIMDOWS מהתחלה??? או שיש פיתרון אחר... חשבתי זה אולי מתוכנה מאוד כבדה שהתקנתי אני הסרתי אותה אך עדיין הבעייה נשארה בעינה... מאוד אשמח לתשובה אני ממש מתפחלץ כאן תודה רבה ברי

יואב2

New member
ניסת מאחה וסורק דיסק?

קודם סורק . התחל תוכניות עזרים כלי מערכת ...סורק הדיסק.

כן כן בטח עשיתי לו...

עשיתי לו סריקה רגילה סריקה יסודית וכמו כן איחוי אבל עשיתי רק ל-C צריך גם ל-D ול-E?? תודה רבה ברי

אריק ח.

New member
תעדכן אנטי וירוס

ותריץ סריקה על כל הקבצים !! בלי שום קשר מחק את תוכן ספריית TEMP ו - temporery internet files שתיהן נמצאות תחת ספריית WINDOWS. בהצלחה.

lizansak

New member
נשמע כמו בעיית רשת

תסיר את כרטיס הרשת ובדוק האם פותר הבעיה

האם זה הגיוני בכלל???../images/Emo53.gif

בקשר לכרטיס רשת אין לי כרטיס כזה בכלל... אבל קרה משהו מאוד מוזר יש לי שני דיסקים קשיחים אחד זה C ו-E והשני זה D עשיתי ל-C ול-E סריקה ואיחוי אבל קרה משהו מוזר מאוד... האיחווי ל-C שהוא-1.13 GB לקח משהו נורמלי לא יותר מידי זמן לעומת זאת האיחוי ל-E שהוא- 17.6 GB לקח יותר מ-8.5 שעות.... זה נורמלי...?? ואם כן למה המחשב עדיין עובד נורא נורא לאט??? ועדיין הוא מזהה לי כאשר אני לוחץ על המחשב שלי קליק ימני מאפיינים הוא מזהה לי פנטיום 2 ולי בכלל יש סלרון??? השאלה שלי היא האם נדפק לי ההארד דיסק או סתם המעבד או המחשב??? ובכלל האם פירמוט C והתקנתו מחחדש של ה-WINDOWS יעזור לי ויפתור את הבעייה??? תודה רבה לכול מי שיעזור לי יום טוב ברי נ.ב אם כבר בשאלות עסקינן איך אני עובר ב ACCESS 2000- מעיברית לאנגלית??? תודה

למעלה