בבקשה חשוב לי שתיקראו כולם...

בבקשה חשוב לי שתיקראו כולם...

אז ככה ילדיםם אולי אתם חושבים שאף אחד לא ממש מבין אותכםם אבל אתם מזה טועים כי זה מצב שבאמת אפשר להבין אולי לא כולם אבל אלה שעברו את זה.. וכאן יש הרבה ילדים תומכים ואוהבים ובאמת שוררת כאן אווירה מאוד נחמדה אבל אם תרשו לי..אני אשמח להציע לכם כמה דברים...זה שאתפ יושבים ככה על המחשב וזה מצב מבאס כי אתם נימצאים בתוך רחמים עצמיים..תיראו אני הייתי בידיוק כמוכם ואני מזה לא שופטת אותכם אבל ארני ניסיתי כמה ימים להיתנתק קצת מהמחשב ולנסות להיתמודד עם הדברים קצת בכוחות עצמכם נכון שתמיכה אף פעם לא מזיקה אבל אם תיהיו קצת לבד תצליחו לראות את הכוחות שיש בכם ואני בטוחה שבכול אחד כאן יש כוחות חזקים משלו... אני הייתי ממש במצב קשה אתם אפילו יכולים לדפדף אחרוה ולראות הודעות שכתבתי..אבל יצאתי מזה..לאט לאט אי אפשר פשוט להחליט זהו די עם הדם והחתיכות ועם הניסיונות להיתאבד כי זה לא הולך ככה ואם אתם חושבים שאפשר לרפא את זה כול כך מהר אתם טועים.. אני הגעתי למצב שהייתי מנסה להיתאבד כול יום אבל לאט לאט ניסיתי כמה שפחות להיזכר בסכין וכמה שפחות להיות לבד וכמה שיותר לצאת ולבלות עם חברות וחברים ולמצוא לכם את האנשים שאתם אוהבים וגם אם קשה להיות עם המשפחה לנסות להיתקרב אפילו אם זה יקח קצת זמן וזה יראה קצת שונה...זה יהיה שווה!!!! אני לא אומרת שהמחשב זה דבר רע אבל בכול ולכול דבר יש את הגבולות יש פה צוות נהדר באמת שתומך ועוזר אבל הם לא יהיו איתכם כול החיים..את המשך החיים אתם תחליטו אם לחיות ומה לעשות ובטח ובטח להיתמודד איתם..הם החיים שלכם.. תנסו אפילו תקופה ממש קצרה אבל אין לכם מה להפסיד..ותבכו..זה משחרר רק אל תיפגעו בעצמכם באמת..יש עולם שלם שמחכה לכם מחוץ לבועה השחורה הזאת..יש חיים בחוץ חיים נהדרים עם אהבה ומשפחה אל תבזבזו את הזמן על שטויות..בבקשה רק תנסו לצאת לבלות ולהנות אפילו אם אין לכם ממש ממה תחפשו בסוף תמצאו...אם תצטרכו משהו אני באיי סי שלי 197247816..לכול דבר באמת.. ולצוות סהר..באמת תודה על התמיכה הניפלאה שלכם כשהייתי צריכה..אתם אחלה באמת.. ילדים בבקשה חפשו את הכוח שיש בכםם כי הוא נימצאא אל תוותרו ואל תטעו כמוני כי לי עזר להבין רק אחרי ששמעתי שנטע נפטרה...אל תגיעו לתהום בישביל להיזכר שאתם צריכים להעלות בבקשה..!!! אוהבתת אנשים שיהיה לכםם חיים הכי מאושרים בעולם..וסוורי על החפירה חחח..מוואההה

סהר-תמיכה

Member
מנהל
../images/Emo24.gif|הי אוראל ../images/Emo39.gif

שמחים כל כך לשמוע שהוקל לך ושהצלחת למצוא את הדרך שלך להרגיש טוב, לחייך ולחדש קשרים עם חברים ומשפחה! זוכרים יחד איתך את הימים הכואבים וגאים בך שאת כבר לא חותכת, שמצאת איך לעזור לעצמך בלי לפגוע. מבינים את הצורך שלך בהתרחקות מהפורום, ועדיין את תמיד מוזמנת לבוא לבקר כאןולספר מה שלומך. בהצלחה לאן שלא תפני!

למעלה