בבקשה בלי העלבות

mozeses

New member
בבקשה בלי העלבות

רציתי לדעת אם יכול להיות שחתול חצר בן יותר משנה ולא מסורס לא יחפש חתולות?

תגיד, אתה עוקב אחריו?../images/Emo8.gif

בלי להעליב בכלל ועל דרך ההומור בלבד: יש הומואים בקרב חתולים? וואלה לא יודעת !!! בכלל, אולי הוא עושה מעשים טובים בסתר? אולי הוא קצת בררן הגבר? (להבדיל מהגברים שלנו).......

shalgona

New member
שמעתי שאם

יש זכרים שהם טרי-קולור (נדיר), הם עקרים ויש להם משיכה לזכרים אחרים

זה לא קשור אליו ../images/Emo6.gif

זה קשור לזה שאם ישנם בסביבה חתולות מיוחמות אז הוא ירוץ אליהם ואם אין בנמצא אז לא יעשה כלום . או .... במחשבה שניה אולי ישנה בעיה פיסית

צושי

New member
רק אם הוא על טבעי או שיש לו בעיה

רפואית/מולדת או משהו כזה. בגדול (ובקטן) חתול מחפש חתולות וכמה שיותר
(והן כמובן אינן טומנות ידן בצלחת)

בלי להעליב את מי? אותך או את החתול?

ספר עליו קצת, ממתי אתה מכיר אותו, מאז שהוא גור? אם לא, אולי מדובר בחתול ביתי מסורס שנזרק ולכן אוזנו לא קטומה?

יש זכרים שאינם אקטיבים

ביחוד אם הם בחבורה או בסביבה שיש זכר שליט. יש לי פה כמה כאלה. והיה אחד שלא היה פעיל מינית, אבל ברגע שהזכר השליט נעלם, הוא נכנס לפעילות מינית.

mozeses

New member
ככה :

בגיל 4 חודשים הוא אימץ אותנו. לא ידענו כלום על חתולים והוטרינר ביקש לדחות את העיקור. כעבור זמן קצר הבנו שזה חתול. פה בסביבה יש המון חתולים לא מסורסים ופחדנו שאם נסרס אותו, חתולים אחרים יגרשו או יפחידו אותו. לפני כמה שבעות הוא יצא לו עם החברים שלו, מחזרים אחרי איזה חתולה, וחזר עם פצע קטן ומאוד מפוחד. 3 ימים לא אכל ומאז כמעט כל הזמן הוא בחצר ולא מתרחק בכלל. יש דבר כזה פגיעה נפשית אצל חתולים עד כדי התנזרות ? אה, כן , בלי להעליב אותי. בלי להעליב אותו גם כן.

shalgona

New member
יכול להיות

שהפצע בצוואר הזדהם ואם הוא לא אוכל 3 ימים אז כנראה הוא לא מרגיש טוב.. תיקח אותו לוטרינר-לדעתי יש לו זיהום.. פגיעה נפשית לא מתבטאת בצום..

../images/Emo26.gif

יש פגיעה פיזית שמשפיעה על הנפש, ייתכן והיתה מריבה על נקבות שבה הוא נפצע ובעקבות הפציעה הוא לא מרגיש טוב, כדאי מאד לקחת לבדיקה אצל הוט' ובאותה הזדמנות לסרס, אין סיבה שיגרשו או יפחידו אותו בעקבות הסירוס יותר מלפני סירוס. לפי הסיפור שלך נשמע שהוא מתנהג רגיל, בדיוק כמו חתול מסורס רק שהוא כנראה נפגע תוך כדי מריבה ועכשיו הוא פוחד ואולי גם לא מרגיש טוב.

shalgona

New member
כדאי גם לסרס

לפני שסירסתי את החתולים שלי (בגיל 7 חודשים) הם הספיקו להפצע מחתולים אחרים, את החתול שלי נשכו ברגל והתפתח לו זיהום והוא היה צריך לקבל אנטיביוטיקה.. מאז הסירוס הם רגועים ולא רבים עם חתולים אחרים, חוץ שמלפני כמה ימים אני שומעת קולות של חניקה מבחוץ, אני יוצאת ומוצאת חתול גדול חונק בצוואר את שלג שלי
והוא מסורס! ישר לקחתי אותו לוטרינר והביאו לו אנטיביוטיקה..אני לא מבינה למה זה קרה, הרי הוא מסורס!?

הוא כתב שהחתול נפצע לפני כמה שבועות

וחוץ מזה חתול מסורס לא יגרשו אותו זכרים אחרים, אל תדאג.

mozeses

New member
נכון. הוא נפצע לפני כמה שבועות

אבל לפי הסיפור של shalgona לא בטוח שחתול מסורס לא יגרשו אותו.

shalgona

New member
אם לא הייתי

מסרסת את החתולים שלי, בטח הם היו נעלמים כבר... אני בעד סירוסים וזה היה מקרה חד-פעמי שנשכו את החתול שלי לאחר שסורס..

למעלה