בבקשה בבקשה עזרה כמה שיותר דחופה...

בבקשה בבקשה עזרה כמה שיותר דחופה...

חברה אני נואש... זה הסיפור.. היום עשיתי פירמוט למחשב, וידעתי שיש קובץ שאסור לזרוק, אז שמתי אותו על דיסקט כי על דיסק לא יכולתי, בעיות טכניות עם הצורב, אחרי הפירמוט אני בא מפעיל את המחשב הכל כרגיל, מתקין אופיס XP בווינוס XP, סבבה, הכל הולך חלק בלי תקלות, עכשיו אני מנסה להפעיל את הקובץ הזה שהוא בפורמט של אקסל, אני מפעיל אותו הוא עושה ת'סריקת ווירוסים הזאתי, מסיים אותה, ומוצי אדף שגיאות כזה, מהסוג המציק של ווינדוס XP.... עכשיו השאלה היא איך אני יכול להעלות את הקובץ, מצידי בכל תוכנה שהיא ואחרי זה לשמור אותה באקסל כרגיל... ועוד שאלה היא איך אני מפעיל בלי לפגוע בכלל בקובץ, מאחר וזה קובץ בעל מידע רב.... תודה רבה רבה רבה מראש לעונים... מרק גרינברג

מיכאל אבידן

Member
מנהל
נסה להעזר בתמונה . . .../images/Emo43.gif

למיטב זכרוני, האופציה 'פתח ותקן...' הוספה מגרסת "אופיס XP" ואילך...

קודם כל תודה רבה...!!

עכשיו.. הבעיות שצצו.... יש לי במסמך כ-54 גליונות, כולם נהפכו, ואיבדו את צבעם.. כלומר.. מה שהיה כתוב בצד שמאל של המסמך עבר לצד ימין... כאילו מה שהיה אמור להיות, נניח בעמודה L עבר לעמודה B וככה בכל הגליונות... כל הצבעים שהיו לי והפרידו בין כל הדברים שאני זקוק להם, נעלמו.. שוב אבקש את עזרתך לתיקון המצב... תודה רבה מראש מרק גרינברג

מיכאל אבידן

Member
מנהל
נסה ללחוץ על הצלמית . . .../images/Emo43.gif

שבתמונה כדי להפוך את כיוון הגיליון. אני מאד סקפטי לגבי התוצאה לכן, אם זה לא מתקן את נושא העמודות, העלה את הקובץ לכאן והסבר בפרוטרוט מה יש לשנות בו.

למעלה