בבוקר לתל אביב מכפר סבא

מצב
הנושא נעול.

sandrach

New member
בבוקר לתל אביב מכפר סבא

בבוקר לתל אביב מכפר סבא
שלום לכולם, אני מתעדת לעבור לכפר סבא בקרוב. כמה זמן יקח לי, להגיע בבוקר לעבודה בתל אביב (איכילוב) ? מהו נתיב הנסיעה המהיר ביותר, בהנחה שאני צריכה להיות בעבודה ב8:00 ? תודה לכולם, ולשכני החדשים בפרט.

ארזS

New member
באיזו דרך את מתכוונת ?

בבוקר לתל אביב מכפר סבא
שלום לכולם, אני מתעדת לעבור לכפר סבא בקרוב. כמה זמן יקח לי, להגיע בבוקר לעבודה בתל אביב (איכילוב) ? מהו נתיב הנסיעה המהיר ביותר, בהנחה שאני צריכה להיות בעבודה ב8:00 ? תודה לכולם, ולשכני החדשים בפרט.
באיזו דרך את מתכוונת ?
מכיוון שכאן זה פורום תחבורה ציבורית אז את בוודאי לא שואלת איך להגיע ברכב הפרטי... אם את רוצה להגיע באוטובוס, אז יש לך את קו 149 של "דן" מכפר סבא עד בית המשפט בפינת רחוב ויצמן, ומשם זה 2 דקות הליכה ברגל לאיכילוב. בכדי להגיע עד 8:00 אני ממליץ לך לצאת מהבית בשעה 6:30 . יכול להיות שתקדימי קצת לעבודה, אבל אם תצאי ב- 7:00 רוב הסיכויים שתאחרי. יש לך גם אפשרות להגיע ברכבת מהתחנה החדשה בכפר-סבא/הוד השרון עד תחנת רכבת מרכז ת"א ומשם יש הרב קווי אוטובוס בכיוון שלך. בנוגי לזמנים ברכבת אולי יהיו בעלי ניסיון שיוסיפו פרטים שאינם ידועים לי (עדיין לא ניסיתי דרך זאת).

ארזS

New member
בנוגי = בנוגע

באיזו דרך את מתכוונת ?
מכיוון שכאן זה פורום תחבורה ציבורית אז את בוודאי לא שואלת איך להגיע ברכב הפרטי... אם את רוצה להגיע באוטובוס, אז יש לך את קו 149 של "דן" מכפר סבא עד בית המשפט בפינת רחוב ויצמן, ומשם זה 2 דקות הליכה ברגל לאיכילוב. בכדי להגיע עד 8:00 אני ממליץ לך לצאת מהבית בשעה 6:30 . יכול להיות שתקדימי קצת לעבודה, אבל אם תצאי ב- 7:00 רוב הסיכויים שתאחרי. יש לך גם אפשרות להגיע ברכבת מהתחנה החדשה בכפר-סבא/הוד השרון עד תחנת רכבת מרכז ת"א ומשם יש הרב קווי אוטובוס בכיוון שלך. בנוגי לזמנים ברכבת אולי יהיו בעלי ניסיון שיוסיפו פרטים שאינם ידועים לי (עדיין לא ניסיתי דרך זאת).
בנוגי = בנוגע

ארזS

New member
לא הלכתי לשום מקום...

ברוך החוזר ארז.
לא הלכתי לשום מקום...
אני כל הזמן כאן. לפעמים יש מה לכתוב ולעזור לאנשים ולפעמים אין מה לכתוב. לפעמים גם יש יותר זמן ולפעמים פחות...

צחקן

New member
פשוט לא כתבת אז חשבנו.....

לא הלכתי לשום מקום...
אני כל הזמן כאן. לפעמים יש מה לכתוב ולעזור לאנשים ולפעמים אין מה לכתוב. לפעמים גם יש יותר זמן ולפעמים פחות...
פשוט לא כתבת אז חשבנו.....
ב"ה שאתה לא פה.

sandrach

New member
ברכבת ושאלות נוספות

באיזו דרך את מתכוונת ?
ברכבת ושאלות נוספות
ברכבת (אני מקווה ... שעה וחצי כל בוקר, זה המון), האם יש גישה נוחה לתחנת הרכבת בתחבורה ציבורית או חניה לרכב פרטי ? הבנתי שכרגע אין, אך האם עד אמצע אוקטובר (תחילת שנת הלימודים האקדמית) תהיה ? האם יש טעם לשקול נסיעה דרך תחנת הרכבת בהרצליה ? מאחר ולוח הזמנים של הרכבות בבוקר צפוף יותר והנסיעה קצרה יותר, במקרה כזה צריך לחצות את רעננה - האם זה משתלם ? תודה על התשובה סנדרה

ארזS

New member
לחצות את רעננה בבוקר? חד משמעי לא !

ברכבת ושאלות נוספות
ברכבת (אני מקווה ... שעה וחצי כל בוקר, זה המון), האם יש גישה נוחה לתחנת הרכבת בתחבורה ציבורית או חניה לרכב פרטי ? הבנתי שכרגע אין, אך האם עד אמצע אוקטובר (תחילת שנת הלימודים האקדמית) תהיה ? האם יש טעם לשקול נסיעה דרך תחנת הרכבת בהרצליה ? מאחר ולוח הזמנים של הרכבות בבוקר צפוף יותר והנסיעה קצרה יותר, במקרה כזה צריך לחצות את רעננה - האם זה משתלם ? תודה על התשובה סנדרה
לחצות את רעננה בבוקר? חד משמעי לא !
במקרה כזה את צריכה לצאת בכל מקרה בשעה 6:30 . (ואינני צוחק !) החל משעה 7:00 רעננה סתומה לכיוון הרצליה. מקווה שמישהו אחר יעזור לך בנוגע לרכבת בכפ"ס. (אני רענני ולא מכיר). בהצלחה.

רן בר טל

New member
יש חנייה!!! אפילו יש תמונות

ברכבת ושאלות נוספות
יש חנייה!!! אפילו יש תמונות
שלום לך במקרה או שלא במקרה אנחנו תכננו את החנייה בתחנת כ"ס. את יכולה לצפות בתמונות של החנייה באתר שלנו תחת מי אנחנו- פרוייקטים נבחרים נסיעה נעימה ברכבת ובהצלחה

ofer3333niv

New member
149 כמובן

באיזו דרך את מתכוונת ?
149 כמובן
149 הוא הקו שלך החופשי חדשי עולה 317 שקל וכולל את כול מרחב תל אביב והשרון הקו הוא הטוב בדן לרוב מתנהל כסידרו , שעת היציאה שלך היא בערך 630 בימים לחוצים אבל גם ברבע לשבע את גבולית? ברכבת עם אוטובוס נוסף תשלמי 504 שקל עבור החופשי וגם תאלצי ללכת כול יום מהתחנה למטה החוצה ולחכות לקו לאיכילוב החיסכון אולי אולי 10- 15 דקות כי הרכבת יוצאת כול חצי שעה מכפר סבא אז תאלצי בכול מקרה לצאת ברכבת של שבע אם אין שביתות והכול בסדר , ואם תרוצי אחרי הרכבת זה לא אוטובוס היא לא עוצרת עם הנהג הקבוע זה יכול לקרות? אז בורך בואך ונסיעה בטוחה ונעימה עם קו 149

oren*

New member
שלום וברוכה הבאה ../images/Emo20.gif

בבוקר לתל אביב מכפר סבא
שלום וברוכה הבאה

רכבת מתחנת ה"ה-כפ"ס יוצאת בשעה 7:03 ומגיעה לת"א (תחנת מרכז) בשעה 7:30 הרכבת הבאה יוצאת חצי שעה מאוחר יותר (7:32) ומגיעה לת"א בשעה 7:54 אינני יודע מה כושר ההליכה שלך (המרחק מהתחנה לאיכילוב הוא כ-10 דקות הליכה ברגל עם זמן להנות מהנוף), או מספר רב של קווי אוטובוס המגיעים ממש עד פתח בית החולים / מרכז הקניות. לפרטים בנוגע לקווי אוטובוס פנימיים בכפ"ס, צרי קשר עם המוקד העירוני: 09-7672233, 09-7664955 וברוכה הבאה לאזור השרון

alantan

New member
קווים לתחנת ה"ה-כפ"ס

שלום וברוכה הבאה

רכבת מתחנת ה"ה-כפ"ס יוצאת בשעה 7:03 ומגיעה לת"א (תחנת מרכז) בשעה 7:30 הרכבת הבאה יוצאת חצי שעה מאוחר יותר (7:32) ומגיעה לת"א בשעה 7:54 אינני יודע מה כושר ההליכה שלך (המרחק מהתחנה לאיכילוב הוא כ-10 דקות הליכה ברגל עם זמן להנות מהנוף), או מספר רב של קווי אוטובוס המגיעים ממש עד פתח בית החולים / מרכז הקניות. לפרטים בנוגע לקווי אוטובוס פנימיים בכפ"ס, צרי קשר עם המוקד העירוני: 09-7672233, 09-7664955 וברוכה הבאה לאזור השרון
קווים לתחנת ה"ה-כפ"ס
אגד מפעיל את הקווים הייעודיים הבאים לתחנת נורדאו בה"ה-כ"ס: קו 8 - משיכון עליה, טשרניחובסקי, ויצמן, נורדאו, תחנת הרכבת. קו 9 - משיכון קפלן, בן יהודה, התע"ש, נורדאו, תחנת הרכבת. הקווים פועלים בשני הכיונים בתיאום עם זמן יציאת הרכבת. כמו כן, כל הקווים האחרים שנוסעים מזרחה ברח ויצמן (12, 018, 20, 21, 029, 149, 247) עוצרים בויצמן פינת נורדאו, מרחק הליכה של כ-8 דקות מתחנת כ"ס.

sandrach

New member
תודה לכולם (ל"ת)

בבוקר לתל אביב מכפר סבא
תודה לכולם (ל"ת)
ל"ת

אשור

New member
קוו 561 שיוצא בשעה 0700 מתחנה

בבוקר לתל אביב מכפר סבא
קוו 561 שיוצא בשעה 0700 מתחנה
מרכזית בכ"ס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה