בבבבבבבבבבבבבוקר טוב לכולם !!!!!

צופיה**

New member
בבבבבבבבבבבבבוקר טוב לכולם !!!!!

( ההודעה לא קפצה אז רשמתי שוב שלא תפספסו אותי...............) קפצתי לבקר אחרי זמן רב שלא הייתי פה. מה שלומכן ??? אני מנסה להתעדכן אבל קודם רציתי לומר לכן שבזמן האחרון לא התאפשר לי להחכנס לפורום לעיתים קרובות..... עברתי משרד ( תודה לאשליה שעידכנה) ושם עדיין אין לי אינטרנט ( וגם בבית לא....) ולצערי המחשב שלי עכשיו פונה לכל העוברים והשבים כך שתהיה לי קצת בעיה לגלוש ..... אז כשיזדמן לי אמהר לבקר אבל שתדעו שאני לא פה - לא מרצוני החופשי.....וחבל לי....... ומה שחשוב זה שאני מרגישה ב"ה בסדר אבל אני חוששת מעט - אני עדיין לא מרגישה בעוברי..... אני בשבוע 20 ( לקראת סוםו ) ואני לא מרגישה עדיין תנודות וכו´. מה דעתכן? יש לי תור לרופא רק בסוף החודש הזה ואולטרה סאונד ב- 14.1.02 . אני מקווה שהכל בסדר והעובר רק עייף אז הוא ישן לו.... אחלה יום לכולם ושבוע נהדר!!!!! צופיה המתגעגעת לכם ולאינטרנט בכלל......

ashlaya

New member
צופיה יקרה...

כמו שאמרו לי..כל אחת מרגישה בזמן שונה... חוצמז\ה אני שוט משתדלת לנוח - לשכב על הגב ולא להיות עסוקה בכלום... ואז יש סיכוי להרגיש חוצמזה צופיה יקרה אופטימיות!

tonti

New member
צופיה! את לא נורמלית!

את יודעת איך דאגתי לך? שלא תעיזי להעלם ככה בלי להודיע! אל תדאגי בקשר להרגשות. בסוף זה מגיע וזה כזה כיף!!!!!!! וחוץ מזה תרגישי טוב.

צופיה**

New member
tonti

איזה כיף לראות שיש אנשים שדואגים לך. תודה רבה על הדאגה ואני מקווה שאצליח להיכנס מידי פעם לפורום בחשאי.....

anat i

New member
צופיה, ממש אין לך מה לדאוג!

יש לי חברה שהתחילה להרגיש תנועות רק בשבוע 24 ונולד לה ילד אנרגטי, פעלתן ומקסים! עוד קצת סבלנות...

yellowt

New member
צופיה,קודם כל נעים לי..זו לי פעם

ראשונה לדבר איתך.. לגבי תנועות עובר רציתי להרגיעך... אני בשני ההריונות הקודמים הרגשתי רק בשבוע 22-23 ולא לפני כן.. אצל כל אחת זה אחרת.. עכשיו אני בשבוע 18 וממש לא מודאגת מזה... שיהיה לך בכיף והמון הצלחה צהובה

נשמי

New member
צופי ממש דאגנו לך....ראי הודעות חיפ

חיפוש אחריך...... אני אפילו אשרשר אותן לכאן העיקר שהכל בסדר..... חזרי במהרה את חסרה... נשמי

למעלה