בא לכם שרשור סקיצות שנפסלו?

Assaf Meron

New member
יאללה, הנה אחת שלי

מיתוג למשרד אדריכלים. הפרויקט לא המשיך מעבר לסקיצה הזו, אבל אני מראה אותה בפורטפוליו כי אני די מרוצה ממנה.

Yaronimus

New member
למה?

יצא לך לעבוד עם ארכיטקט שביקש יישור בלוק? (אני שואל מסקרנות, תמיד רציתי לעבוד עם ארכיטקטים).

Yaronimus

New member
נראה מאוד מדויק

מודרניסטי, ועם זאת יצאת איזו שפה שאפשר לפתח אותה בעתיד אם הלקוח היה מעוניין להרחיב את המותג.

פודיום6

New member
אחלה צבעים

פודיום6

New member
למה לא

וגם יש סיפור לפני כשנה פנו אלי להכין סקיצות ללוגו חדש (וגם לפיתוח שפה גרפית) לחברה שלא שינתה את המראה שלה כ-12 שנה. מדובר בחברה שמייצגת בארץ מספר תוכנות של תלת מימד ומיפוי. שתבינו שהם מסתובבים עם עלונים שהדפיסו לפני 12 שנה שמכיל צילומי מסך של גרסאות של התכנות מלפני 12 שנה!! (וכך גם האתר). האמת שקיבלתי הרגשה לא הכי טובה מהתחלה מכיוון הלקוח. מעין תחושה שהם לא מוכנים עדיין לשינוי. הם גם הצהירו בפניי שהם גבר עבדו על מלא מעצבים והיו להם כל מני בעיות. את חלק מהמעצבים שעבדו אתם אני מכיר באופן אישי ודיברתי אתם והם הזהירו אותי לא לעבוד אתם. מסיבות מגוונות. בקיצור - משהו שלא כדאי להיכנס אליו. למה נכנסתי לזה? לא ברור אולי בגלל שהנושא קסם לי. אולי מסיבות אחרות (מה גם שהייתי מאוד לחוץ באותה תקופה עם 2 פרויקטים אחרים ככה שממש לא ברור לי למה התעקשתי להוסיף עוד לחץ לחיים שלי). בקיצור עשיתי סקיצות ללוגו (פה מצורפים ה-4 הסופיים שלי, מתוך 12, שמהם בחרתי להציג 3 עם ניירת, כרטיסי ביקור והתחלה של פיתוח מוצרים נלווים לכל שפה). המצגת עצמה הייתה נוראית. אז נתגלו בפניי כל משחקי הכוחות הפנימיים והאינטריגות שכנראה הן אלו שגרמו לכך שהתדמית שלהם תקועה כבר 12 שנה. אחרי הפגישה החלטנו "להיפרד כידידים". הם שילמו לפי ההסכם וכנראה המשיכו למעצב הבא...

אהבתי את מס' 2

חבל שזה נגמר ככה.. יש הרבה חברות מכובדות בארץ שלא נגעו בחומרים הויזואליים שלהן 12 שנה וגם הרבה יותר...

למעלה