בא לכם לחפור? יש לכם שאלות? כאן

גליזה

New member
האם יש דרך בוגרת יותר לעשות חצי קוקו

שתיתן את אותו האפקט של שיער קדמי אסוף ואחורי מפוזר?
&nbsp

שאפולי

New member
מה לא בוגר בזה לכתחילה?

אני חושבת שמה שהיה נחשב פעם ילדותי בנושא השיער
הפך היום למאוד "אין"

כולל כל הסיכות גמיות צמות גוונים וכו' למינהם...

לעשות שביל בצד,

לאסוף בצדדים עם קליפסים קטנים ולא עם גומיה... אפשר לגלגל את השיער שנאסף מקדימה.

Mei221

New member
מבקשת עזרה

1. צריכה המלצה למסיכת לחות מהחברות הזולות עד 70 ש"ח. לא מעוניינת במסיכת לחות של גרנייה - ניסתי והיא על הפנים. בכלל לא רואה שינוי בפנים!!!
2. יש לי נשירה מטורפת בשיער. עד שאקבע תור לרופא משפחה ולבדיקות דם יקח זמן (מניסיון), צריכה המלצות למה לאכול כדי לנסות לעצור את הנשירה.
אני אוכלת המון סוגי ירקות. בשר ודגים לא אוכלת - אולי חסר B12? אני יכולה לקחת על דעת עצמי את הויטמין?
גבינות ויוגרוט בקושי אוכלת - להמשיך לאכול? יש קשר?
אני אוכלת כל יום גם אגוזים ושקדים.
בנוסף, אני סובלת ממתח נפשי. קראתי שמתח נפשי גורם לנשירה. אני שנים בטיפולים פסיכולוגים שלא מועילים לכן אבקש המלצות מניסיון שלכן כיצד אני אוכל להרגע. האם לקחת כדורי הרגעה? אני מפחדת שהנשירה תגבר.
תודה רבה.

שאפולי

New member
נעשה סדר:

קודם כל קשה מאוד לדעת מה גורם לנשירה כי הרבה מאוד דברים יכולים לגרום לה.

1. לגבי מסכת לחות אני לא יודעת, נסי למרוח כל לילה יטמין E א-טהור או שמן קוקוס
2. תקבעי תור מהיר לרופא משפחה(אמור להית מהיום למחר) כדי לבדוק אם חסר לך ברזל, אבץ ויטמין B12 כו'
דרך אגב, אם יש חסרים מסויימים רציניים בכל מיני ויטמינים זה יכול להשפיע גם על המצב הנפשי.
תאכלי דברים עם הרבה ברזל, אבץ(בננה) וויטמין B
3.לגבי המתח הנפשי- כן הוא עלול לגרום לנשירה אבל אם את אומרת שזה מלפני שנים אלא אם משהו החמיר לא נראה לי שזה קשור.
מה שיותר חשוב זה שאם הטיפולים לא עוזרים אולי כדאי להחליף טיפול?.. שב, לגשת לרופא המתאים ולעשדות בדיקה כוללנית של מה חסר בגוף מבחינה פיזית וגם מה ניתן לעשות מבחינה נפשית...

לא לקחת כדורים על דעת עצמך, ואם לא חייב- אני לא ממליצה באופן כללי- אלא אם המצב מחייב.
להירגע? לנשום עמוק, לפנות זמן ביום לטיול בחוץ, לעשות דברים שאוהבים, לישון טוב...זה תלוי מה סיבת הלחץ הנפשי...

לא מזמן ראיתי מדבקה בסופר:
"אל תספרי לבורא עולם כמה גדולות הבעיות שלך, ספרי לבעיות שלך כמה גדול בורא עולם"

אותי זה הרגיע.

למעלה