בא לי רעיון, CAPITAL PUNISHMENT

• פותח הנושא IC4
  • פורסם בתאריך

IC4

New member
בא לי רעיון, CAPITAL PUNISHMENT

זה נושא שתמיד כיף לחזור אליו
והפעם: היה ואדם חף מפשע לשעבר רצח את ביתכם ואתם מעונינים לרצוח אותו אבל לפי החוק, המדינה לא מרשה לכם לגעת בו כי הוא אמור להשפט לדין על ידיה וגזר דינו על פי המדינה הוא עונש מוות - נגיד אז אתם מבקשים להיות אלה שהורגים אותו והמדינה תגיד לכם "לא!" ? "אנחנו אלה שנוציא אותו להורג!" WHYYYYYY מה כל כך איכפת להם שזה ייחשב לנקמה שלכם? מה כל כך משנה מי יהרוג אותו מבחינת המדינה!?!!!!!!!!! אהההההההההה ילדי מבחנה מנהלים את המדינה. ובכלל בישראל אין עונש מוות אבל לאייכמן הנשפט כן היה למה ?! מה זה, יוצא מן הכלל? אז מה הקטע של כללים? אני מאד מעריך את זה שלפעמים אנשים במקומות גבוהים ממציאים ליברליות אבל למה הליברליות הזאת היא רק כדי לזרז תהליך טבעי לחלוטין? גם ככה הזקן השמן ימות עוד כמה שנים, לפחות תנו לו כמה שנות סבל וייסורים ותבחנו את יכולתכם להשפיע על אנשים מבוגרים. זה אתגר חינוכי, האם ניתן לשכנע נאצי בחוסר צדקתו? זה משהו שאדם יעשה לעצמו, לבחון ולבדוק את דרכי ושיטות החינוך מחדש לאנשים מבוגרים שהוא יכול להמציא במקום רק להרוג אותם, שזה אך ורק כיף

בקשר לאייכמן

שלושה דברים: 1. המשפט היה כדי להוכיח שהוא אכן היה מעורב בהשמדת היהודים. 2. אייכמן נשפט בעוון "החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם" והחוק כן מאפשר עונש מוות בטווח האפשרי לענישה. 3. היה עוד עונש מוות אחד - במשפט שדה שנעשה אחרי מבצע קדש. בן גוריון (רה"מ דאז) נתן הוראה לשפוט אותו מיידי ללא בית משפט. הנאשם האשם בריגול והוא נורה בראשו כעונש.

tomiz

New member
לגבי 3

אחרי שהתבצע הגזר דין מוות בשדה והוא נורה בראשו כעונש נמצא לאחר כמה זמן כי אותו אדם הנאשם בריגול היה חף מפשע. בגלל זה מדינת ישראל ביטלה את עונש הגזר דין מוות- כי לעולם אי אפשר לדעת אם אותו אדם שנגזר עליו גזר דין מוות הוא אשם במאה אחוז. יכול להיות שהם טועים ואז אי אפשר לתקן את הטעות...

Trinity 8 P

New member
../images/Emo54.gifyou know there is a

The Practice episode about it... which suprisingly enough i don't remember very well, what I do remember about it though is that the go to California in order to appeal a defendant's death penalty. at some point Elinor says that she would want inherit to her daughter that killing for whatever reason is wrong. that even the most disgusted horrible human being cannot be killed an no matter how much she hates him. But how can she do it if the state says that it can impose that kind of panelty? I totally agree

למעלה