בא לי לצאת בשאלה

lאביחיl

New member
זו הסיבה שהם לא עוזרים לך..

את חיה בבועה שאת בסדר, אז את לא לוקחת, והמצב מחמיר עם הזמן.. באמת חבל

הלכה ולא למעשה כנסי..

אפשר לצאת בשאלה ולהאמין באלוקים. זה לא סותר ! סך הכל עוזבים את דרך הדת

את לא משקרת

מזה סותר? את מאמינה שיש בורא לעולם כי זאת המציאות !! הוא הבורא אך לא מאמינה בדת מה הבעיה?

אבל אל תעשי את זה..

שמעי לי! אני מוכן להסביר לך במסרים למה לא כדאי . בהזדמנות

sarati

New member
אני לא מתערבת,

רק מזכירה לך לחשוב טוב טוב לפני שאת עושה מעשה או יוצאת בהצהרה, לחשוב לא רק על הנאת הרגע אלא על ההשלכות. איך תקבלי את הצעד שעשית בעוד עשר או עשרים שנה וכמה זה ישפיע על חייך... ואולי יותר מהכול, תחשבי מה גורם לך לרצות לעשות את הצעד, מרד נעורים? "עבירה" שתמיד רצית לעשות (או שלא..)? סתם שעמום? תהיי חזקה יקירה
בהצלחה בכול מקרה

בא לי גלידה

קיבנימט מזה באלי? יציאה בשאלה זו לא תוצאה של מה באלי לא יודע אם יש אלוהים זה לא מטריד אותי אם יש או לא אבל מספיק לי להציץ בתנ"ך שלו ואז גם אני מאמין שלג'יי קיי רולינג יש מתחרים בספרי פנטזיה ומדע דמיוני

lאביחיl

New member
אה יפה..

אני דווקא חופר באימשך.. זה מילה דומה עם אותו ניקוד/tapuzforum/images/Emo13.gif

תצאי בשאלה. ומה יהיה

שלא תביני, אני עשיתי בדיוק את הדבר שאת מדברת עליו, והיה לי סבבה, וגם עכשיו סבבה לי. אבל את צריכה לדעת - מה בא לך ביציאה בשאלה? בחורים? את יכולה להישאר דתיה ולצאת עם גברים, היום זה הרבה יותר חופשי. סרטים? כדתיה יש לך הרבה יותר זמן לצפות בהם.. לאכול חזיר? זה לא טעים, וברוב המקומות - לא טרי. אם את פשוט לא רוצה להיות דתיה, אז זה סבבה, רק תגדירי לעצמך מה ואיך, ואז תוכלי לתכנן נכון ותעשי חיים, זה המצווה הכי חשובה בדת ובלעדיה, תעשי חיים

למעלה